Джерело
Енергії дня | 19 лютого. Доброго ранку! Сьогодні у мене дуже важлива справа, тож кор...
206 Охват/переглядів
2026-02-19 04:18
Повідомлення №5088
19 лютого. Доброго ранку! Сьогодні у мене дуже важлива справа, тож коротко розповім, які енергії нас сьогодні будуть підтримувати. Може ви вже відчули, що потихеньку зʼявляються сили та бажання щось робити, сьогодні енергії побільшає і ночі не будуть настільки темними, бо на небі покажеться молодий Місяць. Саме він буде підтримувати нас сьогодні. Ви помічали, що інколи прямо з ранку раптом зʼявляється якесь роздратування, хочеться всіх порвати на шматки, наговорити гадостей? Коли нічого не радує і таке відчуття, що весь світ проти тебе. Але це інколи, хоча дехто таким прокидається щоранку. І я такою була. Не знаю як це працює, але як тільки я починаю день з усмішки, як тільки я починаю ранок з вдячності собі, оточенню, людям, які воюють, які кинули все, щоб мене захистити, Всесвіту, Вищим Силам, приходить хороший настрій, впевненість у власних силах, яка витісняє нашу невпевненість в собі. Так-так! Найчастіше наше роздратування та невдоволеність це результат невіри в себе, це страх, тривога, може бути і паніка. І щоб все це приховати ми напускаємо на себе дуже серйозний вигляд, починаємо грати королеву і таким чином, як за ширмою, ховаємо саме невпевненість та зневіру, безсилля та відсутність енергії. Але правило бумерангу ніхто не відміняв і потім все це повертається знову до нас і часто дуже боляче боляче бʼє по голові. Тож сьогодні розпочніть ранок з усмішки. От прям зараз усміхніться мені, собі, світу. Відчуйте, як сили відновлюються, як весна нарешті прийде от-от. Зробіть хоча б 5-ти хвилинну зарядку, згадайте, як ми робили це в школі, не треба нічого складного. Або потанцюйте. І як тільки відчуваєте, що щось дратує, зробіть пару танцювальних рухів або покрутіть попою, памʼятаєте, ми вже так робили, згадуйте. Бо сьогодні нова енергія, якщо буде не використана нами, може перейти в агресію. І менше читайте чужі думки, яких так багато скрізь. З соцмереж вони тихенько перебираються на новинні сайти, заміняють собою факти і ми сприймаємо їх як правду. Як же глибоко в нас сидить ота впевненість, що все що написано, то правда. Це має дуже глибоке коріння, коли писати вміли одиниці, а з написаного і доступного всім в основному були царські укази. Тому все написане сприймалося як правда, як правила. Цієї звички треба позбутися якомога скоріше. Перевіряйте все, що читаєте що здається сенсаційним. А зараз ще й Ші підключився по повній програмі. Тож фальсифікату буде ще більше. І краще читати книги, отримувати задоволення від цього, дивитися фільми, які піднімають настрій і заходити в соцмережі трохи упередженим, щоб вийти з нормальною психікою і з розумінням, що життя прекрасне і воно не в соцмережах. Колись прочитала, що розвиток цивілізації отримав новий імпульс не через індустріалізацію, а тому, що люди почали масово читати книги і саме це сприяло тому, що людство почало розвиватися. Зараз ми забули про цю навичку. Може пора згадати? Хоча на мою думку, нова епоха, яка заходить, а це саме епоха цифровізаціі, зовсім скоро повністю змінить світ. І нам треба бути в середині цього процесу, а не на узбіччі перепощувати чужі маніпулятивні жалісні пости. Тож допомагаймо війську, дотримуємося інформаційної гігієни, танцюємо або крутимо попою, усміхаємося і не забуваємо бути щасливими. Вірте в себе.🐆3 місячний день. 19 лютого 07.40 ➡️ 07.53 20 лютого. 🌙 в сузірʼї Риб до 17.23, потім без курсу до 21.38, далі в Овні. В період без курсу нічого важливого не призначаємо, це гарний час для позбавлення чогось. Далі сили та енергія будуть наростати. Енергія починає прибувати. Ми можемо бачити новонароджений Місяць. Символ: Леопард. Барс, що приготувався до стрибка.