Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Джерело

Енергії дня | 4 березня. Доброго ранку! Він в мене сьогодні почався трохи раніше, ні...

Логотип телеграм спільноти - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
203 Охват/переглядів 2026-03-04 05:42 Повідомлення №5106
4 березня. Доброго ранку! Він в мене сьогодні почався трохи раніше, ніж зазвичай. З вечора вирішила добавити собі 20 ранішніх хвилин, бо вже і сонечко встає раніше, і ми наближаємося не тільки до весняного рівнодення, а й того моменту, коли всі перейдемо на літній час. Я не люблю різких скачків, тому роблю це поступово, щоб підготуватися. Тож на цей тиждень добавила до свого дня ранішніх 20 хвилин. А ще відчула, що мені вже не вистачає денного часу і щоб все встигнути, доводиться спати лягати пізніше, а це не дуже добре для організму. Тож переходжу поступово на літній час. Що і вам раджу. А ви робіть, як вам зручно і як більше подобається. До речі, Френя сьогодні попросився на двір трохи раніше, то я вирішила, що це знак і більше не лягала. Сьогодні в нас продовжаться пристрасті та емоційна збудженність, воєнні дії на морі, на суші, в соцмережах та між собою. Тож краще нікого не провокувати в не вестися на провокації. Період такий. Його треба пережити. Раджу слідкувати за собою, не перевантажувати себе, більше відпочивати і шукати зручний графік свого життя, налаштовувати його. Як ви бачите розвиток подій в світі набирає обертів. Все, що зараз відбувається це тільки початок. Тож сподіваюсь ви розумієте наскільки важливо зараз бути здоровим і фізично, і психічно. Саме тому потрібно тримати фокус уваги на собі, більше дихати свіжим повітрям, робити легку зарядку для тіла, балувати себе чимось смачненьким. Займатися детоксом чи похудінням зараз вкрай небезпечно. Відкладіть все. Встигнемо привести себе в форму. Ми пережили таку важку зиму. Треба вийти з неї і вигнати її з себе. А це можна зробити тільки любовʼю до себе, а не виснажливими вправами. Зараз ще й всі болячки полізуть, недарма ж є вислів про весняне загострення. Та й сонця нам не вистачає, вітамінів. Жалійте себе. Балуйте себе. Особливо жінки. В нас час розквітати, тож готуємося до цього. Плітки, сварки, заздрість, пихатість роблять нас некрасивими, відбирають чарівність та ніжність. Відмовтеся від цього. Оточуйте себе зараз красою максимально. Знайдіть аромат, який подобається. Я люблю ефірні масла, особливо квітки апельсину, він допомагає мені підтримувати себе. Знайдіть свій. Зараз вже зʼявляються проліски. Це таке диво, коли з під снігу вилазять ці маленькі білі квітки, щоб перетворитися на чудові створіння, яке дає віру, що життя продовжується. Немає де подивитися? Шукайте в інтернеті. Там цього зараз повно. Або якісь інші красиві квіти, а ще люблю дивитися і слухати спів чарівних птахів. І помітила: чим красивіше птах, тим гірше в нього голос і чим він скромніший, тим чарівніше співає. От соловейко, який сіренький, а голос… отож. Милуйтеся, любуйтеся, насолоджуйтеся. Даріть собі ці хвилинки радості. І нехай це будуть оці миттєвості щастя в нашому бурхливому сьогоденні. Це набагато зараз важливіше, ніж весь час читати новини, роздивлятися страшні кадри війни і тримати себе в стресі. Налаштовуйте себе на позитив усіма можливими способами. Тоді і сили зʼявляються. І війську допомагати, і роботу робити якісно, і тримати себе в ресурсі. Для допомоги війську даю посилання на карту волонтерки, якій довіряю. Допомагайте. Від цього ми теж вже втомилися, але нічого не вдієш. Перемовини поки що нічого нам не принесуть, а війську потрібно впоратися. Хто їм ще допоможе окрім нас. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🦋 16 місячний день. Зверніть увагу на час початку 16 дня. До цього буде 15 день. Опис вище. 04 березня 19.06 ➡️20.23 05 березня. Символ: Метелик. Голуб. Сходи в небо.