Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Luma Rum 🩵🐉
Додано 06 гру 2025

Luma Rum 🩵🐉

@luma_rumVT
Кількість підписників: 2 655
Фото: 902
Відео: 35
Посилання: 923
Опис:
ДРАКОН СТРІМИТЬ | https://www.twitch.tv/luma_rum Стікери: https://t.me/luma_rumVT/822 монобаза: https://base.monobank.ua/luma_rum#subscriptions МЕРЧ: https://t.me/luma_rum_shop Співпраця @mr_dispersion | [email protected]
Джерело

Luma Rum 🩵🐉 | ПОСТ ПОДЯК Я не можу передати словами як сильно я вдячна всім людям, я...

Логотип телеграм спільноти - Luma Rum 🩵🐉 Luma Rum 🩵🐉 @luma_rumVT
1 320 Охват/переглядів 2026-06-07 16:24 Повідомлення №2500
ПОСТ ПОДЯК Я не можу передати словами як сильно я вдячна всім людям, які допомагали мені з організацією стенду. 🩵- Амфік: це шок. був з нами 24/7. вся установка, всі механічні зборки - все зробив з усім допоміг, підказав, знайшов матеріал 🥰🥰 приїхали з дружиною з іншого міста до мене. Велика повага!!!- Наталька: дівчинка зірочка яка все підхоплювала! Допомагала з мерчем, продажем, все корегувала. Ясне сонечко у паті- Лабалі: наша права рука!! ТУПО ЧОРТ. ВІН ЗАВЖДИ ТУТ ЯКЩО ЩОСЬ ТРЕБА. - Сайренто: Сайренто........ Сайренто супер ініціатор по техніці. По ідеям. Сидів з самого ранку і до вечора. Саме він забезпечував пряму трансляцію!! Мій персональний захист від хейтерів + залутав пів стенду мерча - Аля: АЛЯ У НАС ГОЛОВНА! Всі питання - до Алі! Професійний консультант, моя манюня, щастя нашої конфи!! Супер відповідальна, дуже старалась, супер жоско вклалась, низький поклін!!! - Слей: 😎😎😎 йоу йоу. жоский Живчик, крутишка, інтервювер, фотограф, актриса, зірка нашої туси!!! Завжди була на підсейві! Супер гьорл- ЧЕРІ: НІКОЛИ НЕ БАЧИВ МЕНЕ, але приїхав одразу допоміг завезти всі речі, не побоявся погуляти на районі наркоманів, респект! Окрема подяка СКЕВІЧУ - все організував, допоміг з комунікацією, долучав людей, вирішував ВСІ АБСОЛЮТНО проблеми, всіх запрошував, я в шоці, це реально Скевіч??? Дякую тобі дуже, я це ціную!! окремо ДЯКУЮ: - Кіоджо: за залученість , багато порад щодо стенду - Софті: за подаруночки !!! ЗА ПРОДАЖІ- Егсі: ПРИЇХАВ ДО МЕНЕ З ІНШОЇ КРАЇНИ, сподіваюсь без проблем... - Лисий: НАБИВ ТАТУ СТРІМИВ НАМ ФАНКОН- Хачуві: НАБИВ ТАТУ- Ірідіум: НАБИВ ТАТУ, залутав пів стенду мерча і дві картонні ЛУМИ СТРІМИВ НАМ ФАНКОН- Ескос: милим хлопчикам теж дякую- Семкінг/ВАЛЕНТІУМ: ПРИЇХАЛИ- МІВ: приїхав з іншого міста до мене!! Знімав кантєнт на відоси!! Підтримував, координував. Радість моїх очей- АРСЕН: приїхав з іншого міста до мене!! Класний чєл!!! - Нікіта: зробив чек інВСІМ ІНШИМ НАШИМ - МЕКСІК (НЕ ЗНАЮ ЧИ МОЖНА ЗГАДУВАТИ ТОМУ Я В ОБХІД)А також дякую Опену, бо він - фундамент Луми. І завжди морально мене підтримує захищає і розуміє Це моя команда 😎Долучайтесь до нас!!!!!