Джерело
Luma Rum 🩵🐉 | Привіт чат!👋6-7 червня наш стенд можна відвідати на Фанконі!~Він буде ...
1 590 Охват/переглядів
2026-06-05 18:28
Повідомлення №2444
👋Привіт чат!👋6-7 червня наш стенд можна відвідати на Фанконі!~Він буде у зоні Ua Creators. На стенді ви зможете:- придбати наш перший офіційний мерч- поспілкуватись зі мною через екран монітору! 6го числа о 18:00 до 20:007го числа о 14:00 до 16:00 Всі питання про Втуб вітаються !! - робити класні фоточки з 1.40 метровою ЛумоюОкрім того, я буду виступати на сцені, розповідати про Втуб з іншими спікерами 6 червня о 16:40. Приходьте дивитись буде дуже цікаво! ❗️А щее! Ми проводимо конкурс-розіграш, в якому може взяти участь будь хто! ~Сфотографуйтесь біля стенду Луми, або зніміть відео , та надішліть нам на Гугл форму тут Переможець найкреативніше фото отримає такі призи:- одну з двох мишок Zowie FK2-DW Black/white (на вибір переможця)- ящик нонстоп- додатковий мерчПереможця будемо обирати разом з чатом на трансляції твіч 11 червня, переглядаючи ваші анкети! А також на нашому стенді захований Клі. Тільки лумоботи знають хто це та здатні його знайти. За нього ви отримаєте брелочок та додатковий приз - килимок Zowie G-SR-SEНагадую що фізично Лума присутня не буде, але по всім питанням не соромтесь, питайте лумоботів, які будуть за нашим стендом!! Зустрінемось на фанконі !!