Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Те, що кидається у вічі
Додано 06 гру 2025

Те, що кидається у вічі

@lovudzen
Кількість підписників: 754
Фото: 18
Посилання: 5
Опис:
Фрази з книжок, пісень, фільмів та від людей, які не пройшли повз мене та підштовхнули до роздумів.

👥 Кількість підписників

754
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -62
Середній/Місяць:: -76

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.2

Історія змін лого

Історія змін назви

Те, що кидається у вічі 2026-06-14
Lovu dzen 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Дуже багато людей в один момент захотіли позбутися «его».Хтось читав літературу, хтось слідкував за «гуру», багато хто практикував різні техніки й ставив собі за мету «позбутися его».Коли ця ідея засвоюється на рівні теорії, ти починаєш намагатися жити без оцінок і не ототожнювати себе ні з чим у своєму житті: ні з віком, ні зі статтю, ні з красою, ні з професією, ні із соціальним статусом, ні зі стилем, ні навіть із хорошим смаком чи творчістю.Усе це працює як костиль не лише в теорії, а й на практиці.Декілька місяців тому я просила забрати в мене все, що мені не потрібне.І це почало відбуватися.Спершу я відмовилася від ведення клієнтів. І лише тоді почала по-справжньому відновлюватися, підключаючи молитву та віру.І знаєте, це був переломний період.Адже 5 років я була психологом.5 років я ототожнювала себе зі своєю кар’єрою, допомогою людям, знаннями, відчуттям значущості в суспільстві.Коли цей костиль зламався, мені було страшно.Я більше не знала, хто я, ким хочу бути і в чому моя цінність. У якийсь момент я відчула себе ніким.І саме це оголення, це дискомфортне зіткнення з простим «я є», і стало для мене справжньою утилізацією его.Ти залишаєшся ніби-то без нічого. Хоча насправді здобуваєш більше.Але зміни в моєму житті продовжують показувати мені, що моя цінність — не у вас, не в допомозі, не в увазі й не в чомусь зовнішньому.Вона просто є.І визначаю її лише я сама — через відчуття того, що для мене варте чи не варте, комфортне чи дискомфортне, співзвучне моїм цінностям чи ні.