Джерело
Смотрящий за Даром | Мер» Енергодара визнав нехватку освітян та атомників в містіГастролер ...
1 370 Охват/переглядів
2025-12-19 16:57
Повідомлення №6493
«Мер» Енергодара визнав нехватку освітян та атомників в містіГастролер з боліт пухов зібрав «директорів» шкіл та садочків, аби вирішити питання з дефіцитом кадрів. Так, проблему він визнав, але каже, що причина взагалі не та, яку обговорюють злі язики.Насправді, за словами «мера», біда в тому, що в Енергодарі чи не щодня збільшується кількість людей та дітей. Через це і у школах, і у садочках черги, а освітян катастрофічно не вистачає. Але на його думку це позитивна ситуація, бо новоприбулих можна залучити до праці на Запорізькій АЕС. А це означає, що й туди кадрів не вистачає, щоб там не розповідали окупанти.Ви запитаєте, де беруться ці люди з грудничками, першачками та старшокласниками, які «масово» повертаються в окуповане та розтерзане місто без освітян, комунальників, медиків, ліків та елементарних умов для життя? А пухов відповість – енергодарці тікають із «загниваючого заходу» та з натівських «європ». гастролер каже, що найгірше їм жилося у Німеччині, Польщі та Естонії.Смотрящий за Даром