Джерело
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | 01.07.2025 13:22) пан Serhii (підписник The Rock Spectrum): "...я все ...
176 Охват/переглядів
2026-05-07 15:30
Повідомлення №1061
🌟 (01.07.2025 13:22) пан Serhii (підписник The Rock Spectrum): "...я все ще чекаю їх альбом..."🌟 (01.07.2025 13:38) Я (також підписник The Rock Spectrum): "...сподіваюся, що в якийсь прекрасний день вони просто зроблять пост-анонс про те, що альбом доступний для прослуховування - власне, як вони завжди і робили зі своїми сингловими релізами..."__________І знаєте що, пані та панове? Цей прекрасний день настав і я, на правах, які мені ніхто не делегував, офіційно оголошую 19 квітня державним музичним святом, адже тоді, вже майже три тижні тому, київський гурт POKRUCH анонсував свою дебютну повноформатну платівку, реліз якої відбудеться до кінця поточної весни.Цікавий факт і припущення: наразі гурт видалив більшість своїх композицій зі стрімінгових платформ, залишивши лише три з них - "Небо" та диптих "Класика та Косметика". Можна припустити, що згадані треки так і залишаться у поточному сингловому статусі, а решта, найімовірніше, стане частиною альбому, перед тим пройшовши (можливо) процес повного перезапису - як з точки зору вокально-інструментальної, так і в плані мовного забарвлення лірики.__________🌟 "...а Ви як - чекаєте на довгоочікуваний повноформатний дебют POKRUCH чи, мейбі, вже й забули чекати?..."🌟 P.S.: "...до речі, якщо драмер гурту (пан Гліб Проців) не жартував, то музиканти планують ще й вінілове видання свого LP-первістка - для мене це подвійне свято..."