Джерело
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | i feel my eyelids chained to lucid tears... light escapes me as I’m ne...
163 Охват/переглядів
2026-05-06 17:45
Повідомлення №1060
🎶 "...i feel my eyelids chained to lucid tears... light escapes me as I’m near... these dreams I always dread... couldn't you hear me when I said..." - part of the track (01:43)__________"...спочатку була пустота... в пустоті зародилася темрява, а згодом і світло..." - тьфу ти... не туди заліз... ще раз..."Спочатку, після перших прогонів синглу-сабжу, я сидів і довго споглядав на водночас доволі дивну і магнетичну обкладинку свіжої композиції Invent Animate під назвою "Fall Like Rain", намагаючись запінгувати хоча б якийсь "сигнал" з протилежного боку. Час йшов, я продовжував витріщатися на відповідний арт, а він, у свою чергу, мовчки дивився на мене, але якогось натяку на емоційний конект не було і близько.Але, опісля того як ось ця моя вистава під назвою "До мене довго доходить, або ж як жирафний синдром впливає на моє життя" підійшла до свого завершення, то своєрідна розмитість картини "Fall Like Rain" почала зникати і я зміг для себе виділити навіть деякі секції, наповнення яких хоч і не викликало у мене неймовірного "вау", але все ж зуміло залишити непоганий емоційний слід. Якщо що, то я веду мову про ті частинки треку, ліричні рядки яких я вивів на початок та кінець допису (з посиланнями на тайм-коди, якщо потрібно). Чому саме ці секції? Я просто обожнюю подібну лід-гітарну роботу, а в рамках приспіву вона відіграє для мене чи не ключову роль у побудові, власне, всього.Звісно ж, на основі першого синглу робити бодай якісь висновки щодо майбутнього LP я не буду, але, все ж таки, якщо і оцінювати новий трек на контрасті з попередніми творіннями, то загальний композиторський підхід на "Heavener" (2023) для мене був набагато ближчим. Відсутність чистоспіву пана Marcus'а Vik'а, на мій погляд, не грає на користь новій композиції - аж надто крутим вийшло поєднання його вокальних технік на крайній платівці."...що скажете Ви, хлопаки та дівчата? Як Вам новий трек? І, власне, напишіть в коментах, чи повертаєтеся Ви до "Heavener", бо я - так..."__________🎶 "...i wasn't born to be afraid... under the quiet... whispers that fall like rain... no one deserves to feel this way... buried in silence... whispers that fall like rain..." - part of the track (01:53)