Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Додано 14 лип 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Кількість підписників: 549
Фото: 330
Відео: 14
Посилання: 491
Опис:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Джерело

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | копирсаючись у скарбничці свіжих релізів нашого вітчизняного музпрому,...

Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 @longread_rock_n_roll
222 Охват/переглядів 2026-04-13 18:15 Повідомлення №1054
🚀 🌾 "...копирсаючись у скарбничці свіжих релізів нашого вітчизняного музпрому, я віднайшов для себе всього-на-всього дві композиції, яким миттєво, вже в процесі дебютного прогону, вдалося не лише подарувати локальні позитивні емоції, а й доволі щедро збагатити мене приємним післясмаком, який постійно спонукає мене натиснути кнопку "repeat" на своєму плеєрі..." 🌾 🚀__________Власне, трек під назвою "zhenchyky" за авторством київських folk-музикантів BARTKY і є одним із вищезгаданих двох, що невпинно гасає собі "коридорами" моєї deezer-бібліотеки. Ба більше, нова композиція від цього файного столичного гурту відразу була додана мною до власноруч створеного BARTKY-плейлисту, де зібралася досить різнобарвна компашка синглів, реалізованих виключно в період перебування пані Дарини за мікрофонним кермом (для пані Лани та вокального басиста Ігоря існує окремий плейлист - не треба мене тут звинувачувати у дискримінації, окей? 🎃).Сам факт мого загального вподобання zhenchyk'ами я хотів би винести за рамки цього абзацу і сконцентруватися ось на чому: майже кожен трек BARTKY має у своєму активі те, що цінується особисто моїм музичним серцем чи не найбільше з поміж всіх композиційних аспектів - естетичне вибудовування текстур. Ось і в свіжому трекові я віднайшов ті місцини, перебування в яких дарує мені навіть трішки більше задоволення, аніж слухацькі прогулянки тими локаціями, де панує, скажімо так, підвищена динаміка інструментів. Якщо лаконічніше і без прелюдій - я щиро кайфую від того, як вже в дебюті треку чарівний вокал пані Дарини виринає з поміж доволі еклектичненьких звукових нашаровувань, а подальші кроки прогресії, з голосовою появою пана Ігоря зокрема, то взагалі смакота для мене.🍓Словом, дебютна хвилина "zhenchyky", як на мене, просто чудово занурює слухача у декорації відповідної історії - і все це за рахунок файного та круто опрацьованого білд-апу, який і створює ту саму потрібну атмосферу. Ні, подальші бріджи, приспіви та інші секції мені також до вподоби, але лише згаданій мною частці композиції судилося височіти над рештою - ось таке воно... моє сприйняття, інколи доволі дивне. 🤔__________🚀 🌾 "...а як особисто Вам новий трек від BARTKY? Що скажете стосовно інших синглів? І, до речі, є питаннячко до тих із Вас, хто в темі даного сабжу: мені одному здалося/почулося, що в "zhenchyky" вокал пані Дарини знаходиться трішки глибше у міксі (звучить трішки віддаленіше від слухача), на відмінну від попередніх релізів?..." 🌾 🚀