Джерело
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | пані та панове, ану нагадайте мені ось про що: чи є серед нас шануваль...
206 Охват/переглядів
2026-04-08 17:30
Повідомлення №1053
🚀"...пані та панове, ану нагадайте мені ось про що: чи є серед нас шанувальники творчості шведських прогерів PAIN OF SALVATION?..."🚀Чому запитую? Враховуючи той факт, що дві останні платівки гурту ("In the Passing Light of Day" (2017) і "Panther" (2020)) я вважаю одними із найцікавіших та найкреативніших робіт у відповідному (та й не лише) жанрі, а також з огляду на те, що особисто я НУ ДУЖЕ очікую на новий LP, вирішив лаконічно поділитися з Вами інфою про поточний статус майбутнього альбому - можливо, комусь із Вас це буде цікаво.Власне, збір ідей для наступного повноформатника (за словами вокаліста-гітариста і композитора Daniel'я) розпочався відразу після завершення першого турового циклу на підтримку "Panther" і наразі музиканти не лише завершили вищезгаданий процес, а вже й відібрали 08-10 готових треків (із 18) для подальшого релізу. Так, весь цей двіж зі створенням альбому добряче так затягнувся (з різних суб'єктивно-об'єктивних причин), але, за дуже попередньою інфою, дроп дванадцятої студійки PAIN OF SALVATION запланований вже на кінець поточного року.🚀"...мало не забув: особисто я не знаю, чи це вже остаточна назва майбутнього LP, але у всіх офіційних дописах щодо сабжу фігурують ось ці три слова - "The Deep End"..."🚀