Джерело
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | У Чернігові розпочався опалювальний сезон 2024/25 рр. Сьогодні тепло п...
3 900 Охват/переглядів
2024-10-15 06:54
Повідомлення №2812
У Чернігові розпочався опалювальний сезон 2024/25 рр. Сьогодні тепло почали подавати до закладів соціальної інфраструктури - освіти та медицини. Завтра, 16 жовтня, до житлових будинків. У місті близько 1300 багатоповерхівок, тому ❗️на подачу теплоносія знадобиться кілька днів. Теплогенеруючі підприємства звертаються до чернігівців із проханням звертатися на номери їх аварійних служб (☎️можна знайти на платіжних квитанціях) з понеділка (21.10), для вирішення, наприклад, питань із повітрям в системах чи відсутності взагалі тепла у всьому будинку. Враховуючи ситуацію, в якій проходитимемо цей опалювальний сезон - готуємось до будь-яких сценаріїв. Зокрема, всі об’єкти АТ “ОТКЕ” забезпечені альтернативними джерелами живлення, доукомлектовуються наступного тижня і об’єкти КП "ТКЕ". Тобто, всі елементи, які беруть участь у процесі постачання теплової енергії, будуть забезпечені альтернативними джерелами живлення. Запаси палива зроблені обома підприємствами. Частину котелень та теплових пунктів підключено до двох ліній електропередач. Продовжуються роботи зі встановлення когенераційних установок, отриманих від партнерів, на визначених об’єктах теплогенеруючих підприємств.