Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів
Додано 14 лип 2024

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів

@lomako_oleksandr
Кількість підписників: 3 341
Фото: 1,970
Відео: 107
Посилання: 312
Опис:
Політик. Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови (2023-24)
Джерело

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Маємо приємну новину, яка важлива для стратегічного розвитку нашого мі...

Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів @lomako_oleksandr
4 700 Охват/переглядів 2024-10-10 15:03 Повідомлення №2811
Маємо приємну новину, яка важлива для стратегічного розвитку нашого міста. 👉Чернігів став членом Мережі європейських міст Eurocities. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Eurocities. (до складу якого входять мери Лейпцигу, Ґенту, Афін, Барселони, Флореції, Гельсінкі, Роттердаму, Осло, Відня). Eurocities - це провідна міжнародна організація, яка об'єднує більше 200 європейських міст, які разом працюють над забезпеченням якісного життя для 150 мільйонів людей. Вона охоплює всі сфери діяльності, які становлять інтерес для міст: від культури та охорони навколишнього середовища до економічного розвитку, роботи громадського транспорту, екології та SMART CІТІ "розумного містобудування". 🤝Серед членів спільноти - європейські столиці та відомі міста, такі як Лондон, Цюрих, Рим, Брюссель, Прага, Стокгольм та багато інших. Тепер Чернігів матиме можливість спілкуватися з ними в одній спільноті, переймати досвід та найкращі практики, налагоджувати партнерські відносини. Це можливість для реалізації спільних проєктів, в тому числі, за кошти європейських фондів, а також залучення інвестицій, досвіду та інновацій в наше місто. Приєднання Чернігова до мережі Eurocities - ще одне визнання Європою, що Україна і Чернігів стали щитом від зла, та захищають сьогодні весь континент від російської навали. Це свідчення, що сьогодні ми захищаємо спільні цінності - свободу, демократію, місцеве самоврядування. Це чергове свідчення, що наше місто на правильному шляху. Визнання стійкості нашого міста, яке відбило навалу агресора та ще одне визнання того, що Чернігів - це місто Героїв! Дякую європейським партнерам за визнання успіхів нашого міста та підтримку Чернігова! Дякую всім чернігівцям за вашу стійкість, патріотизм та щиру працю. Працюємо над відновленням та розвитком нашого красеня-Чернігова!