Джерело
Ліверпуль | Liverpool FC 🇺🇦 | Можна критикувати Арне Слота за що завгодно, але той факт, що Мо Салах...
1 820 Охват/переглядів
2025-12-06 22:24
Повідомлення №39108
• Можна критикувати Арне Слота за що завгодно, але той факт, що Мо Салах сидить на лаві запасних декілька матчів – це точно не одна з підстав для критики. Це закономірний, заслужений наслідок форми гравця.• Можна намагатися тверезо дивитися на речі, не обираючи сторони. Не все зводиться до: «Салах – збите дно» чи «Слот – невіглас, образив легенду». Мова йде про ситуацію, коли в клубі проходить досить болюча зміна «поколінь».• Хтось приймає її адекватно й викладається (Енді Робертсон). Хтось достойно прийняв її в минулому (Боббі Фірміно) й пішов як легенда. Натомість те, що робить Мо зараз – дуже невірно. Він (як і часто в перемовинах щодо контрактів) намагається тримати клуб у заручниках через ЗМІ.• Його не вигнали. Його не звинувачували в жодному інтерв'ю. Його просто заслужено посадили на лавку через кепську форму. Бо він гравець. Не вищий за клуб і команду.• Важко змиритися з тим, що ти більше не перша скрипка в команді. Важко сприймати потенційну роль поступового резервіста після років в статусі обличчя ліги. Але це час. Він не чекає ні на кого. • Мо хоче, щоб було як: «спочатку ти працюєш на заліковку, а потім – заліковка на тебе». Але будь-який тренер формує склад, виходячи зі сьогодення, а не минулих заслуг. Так би ми обурювалися відсутністю Стіві в стартовому складі.• І, тим не менш, враховуючи все вищевказане, Мо Салах – абсолютна легенда «Червоних», АПЛ і світового футболу. Це безсумнівний факт. І завершитися його шлях у «Ліверпулі» повинен не так. Сподіваюся, що піде він гарно, з обопільною повагою між клубом/фанами/менеджером і Мо. Як і личить зрілій легенді, а не ображеній на природний плин речей «зірочці». Просто думки...