Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лі про важливе🕊
Додано 14 лип 2024

Лі про важливе🕊

@liovazhnom
Кількість підписників: 764
Фото: 2,450
Відео: 415
Посилання: 373
Опис:
балансую внутрішню гармонію та продажі через стратегію🧘‍♀️💸 трохи вакансій, трохи думок, трохи SMM, трохи спорту — усе, що справді важливе ваша Лі, яка колись покинула унік і змінила своє життя назавжди🚀
Джерело

Лі про важливе🕊 | а взагалі, зараз поділюся думкамимене зараз розпирає від того, наскіль...

Логотип телеграм спільноти - Лі про важливе🕊 Лі про важливе🕊 @liovazhnom
97 Охват/переглядів 2025-06-21 22:25 Повідомлення №4645
а взагалі, зараз поділюся думкамимене зараз розпирає від того, наскільки змінюється моє життя в КРАЩУ сторону🤣🤣😍так, є речі, які викликають дискомфорт.наприклад — мій хлопець уже 3 місяці не працює.в нього свій період, свій шлях. і я його підтримую, я знаю що все буде добреі знаєте, у мене в один момент тупо бац і пропав страх. нема тривоги за завтра, нема метушні,є тільки потік. довіра. стабільність в нестабільному))))багато людей недооцінюють силу думок, і що ми самі можемо притягнути позитив, гроші. я свої найбільші гроші $$$$ заробляла в ЛЕГКОСТІ. да, я працювала , але СТАН ВСЕ ВИРІШУВАВ, рєбятдумки МАТЕРІАЛЬНІхоч раз подивіться фільм Секрет, почитайте книжки на цю тему. я не знаю, як це працює, але це працюєі я зараз не кажу про те, що ви повинні почати дихати МАТКОЮ🤣🤣🤣і ніхуя не робити при цьомуя за розумні справи: працюєш в легкості, в своєму темпі. мене бісить, коли люди кажуть «в легкості грошей не заробиш»заробиш, я в це вірю і буду над цим працювати. я бачила, що це можливо, і хочу ще🤣😍я не хочу 24/7 єбашити, а потім мати проблеми зі здоровʼям, я хочу в майбутньому велику сімʼю, дітей, будинок, подорожі і я знаю, що це в мене будея просто відчуваю, що я поступово наближаюсь і я таку легкість відчуваюбляха, це приємніше, ніж коли ти заробляєш гроші🤣коли тобі просто похуй, на все, ти знаєш шо все буде і нема переживанняколи ти просто в кайфія можу на цю тему багато чого розповідати, але боюсь, що ви не витримаєте зараз то все читати, тому всього потрохи)))добраніч))🥰💤