Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux

@linux_ukraine
Кількість підписників: 850
Фото: 671
Відео: 111
Посилання: 1,120
Опис:
Все про *nix та IT українською! https://tlp-media.github.io Чат: @unix_ukraine Адмін: @herbstluft
Джерело

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux | У Flatpak мають намір зробити systemd обов’язковою залежністю На конфе...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux @linux_ukraine
956 Охват/переглядів 2026-05-27 10:48 Повідомлення №1735
У Flatpak мають намір зробити systemd обов’язковою залежністю На конференції Linux App Summit Себастьян Вік (мейнтейнер Flatpak) та Адріан Вовк (творець інсталятора для GNOME OS та один із розробників systemd) виступили з доповіддю про майбутнє Flatpak, у якій згадали про намір створити новий процес systemd-appd, який надаватиме інформацію про запущені екземпляри програм. У systemd-appd буде реалізовано функціонал для присвоєння додаткам ідентифікаторів та зберігання пов’язаних із цими ідентифікаторами повноважень. За їхніми словами, використання systemd-appd дозволить вирішити проблеми з надійною автентифікацією запущених додатків Flatpak та визначенням, який саме додаток намагається отримати доступ до системних ресурсів. Також вони зазначають, що завдяки systemd-appd з’явиться можливість використовувати вкладені sandbox-середовища (наприклад, для додаткової ізоляції процесів у браузерах), реалізувати підтримку мультимедійного сервера PipeWire та позбутися проксі-сервера D-Bus, який використовується для фільтрації доступу до системних служб.