Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux

@linux_ukraine
Кількість підписників: 850
Фото: 671
Відео: 111
Посилання: 1,120
Опис:
Все про *nix та IT українською! https://tlp-media.github.io Чат: @unix_ukraine Адмін: @herbstluft
Джерело

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux | KDE спростувала чутки щодо обов'язкового використання systemd Чутки по...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux @linux_ukraine
663 Охват/переглядів 2026-02-17 13:00 Повідомлення №1662
KDE спростувала чутки щодо обов'язкового використання systemd Чутки почалися після оголошення KaOS, дистрибутива, давно відомого своєю глибокою прихильністю до робочого столу KDE Plasma, про те, що він планує відмовитися від нього. Основною причиною було названо використання залежності systemd в певному компоненті KDE.Один з контриб'юторів заявив, що в Plasma 6.6 буде представлений новий Plasma Login Manager (PLM), який має замінити давно використовуваний SDDM. Однак, PLM має функціональну залежність від systemd. Це означає, що дистрибутиви Linux, які не використовують systemd, а також варіанти BSD, не зможуть його використовувати.Але відразу ж важливо уточнити, що це стосується тільки самого менеджера входу в систему PLM і ні до чого більшого, тому можна спокійно використовувати інші менеджери входу в систему, як, наприклад, SDDM. Хороша новина полягає в тому, що в своєму пості автор заявив, що KDE не планує робити основні компоненти залежними від systemd (як це зробили в GNOME). Таким чином, робоче середовище буде як і раніше функціонувати на системах без systemd і не Linux, таких як FreeBSD.