Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux

@linux_ukraine
Кількість підписників: 850
Фото: 671
Відео: 111
Посилання: 1,120
Опис:
Все про *nix та IT українською! https://tlp-media.github.io Чат: @unix_ukraine Адмін: @herbstluft
Джерело

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux | Я вже вже як місяць ношу Casio F-91W, і це напевно найзручніший годинн...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux @linux_ukraine
689 Охват/переглядів 2025-05-28 19:56 Повідомлення №1376
Я вже вже як місяць ношу Casio F-91W, і це напевно найзручніший годинник, який я коли-небудь носив. Та прибуде огляд на цю легенду.Це дуже легкий (21 грам) і дуже надійний годинник, незважаючи на офіційну надійність нібито тільки від крапель води. На практиці він витримує повне занурення у воду і пил + пісок.Функціональність найбазовіша: годинник (час, дата), таймер (60 хвилин) і будильник. Що ще потрібно для зручності? До речі, будильник гучний, але на ніч краще знімати і класти на тумбочку, оскільки під ковдрою можна не почути його.З недоліків можу відзначити одне: підсвічування екрана. У мене навіть претензія не до того, що LED підсвічує екран нерівномірно (хоча все потрібне видно), а що підсвітка працює тільки коли кнопка натиснута. Могли хоча б зробити так, щоб підсвічування тривало 2 секунди. Наприклад, коли на велосипеді їдеш у темряві або ж коли ставиш будильник вночі, то не дуже зручно. Але годиннику 36 років, тож виправданий.Спочатку хотів брати Casio W-800H-1, але вибрав сторону класики.