Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux

@linux_ukraine
Кількість підписників: 850
Фото: 671
Відео: 111
Посилання: 1,120
Опис:
Все про *nix та IT українською! https://tlp-media.github.io Чат: @unix_ukraine Адмін: @herbstluft
Джерело

🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux | Приблизно під кінець березня 3 роки тому я встановив свій перший дистр...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux 🇺🇦 Комора Лінуксоїда | Linux @linux_ukraine
588 Охват/переглядів 2025-03-28 21:04 Повідомлення №1298
Приблизно під кінець березня 3 роки тому я встановив свій перший дистрибутив Лінукса, яким користуюся і донині - Arch LinuxЗа три роки використання я можу сміливо заявити, що Linux це не просто крута ОС, а й ще інструмент для прокачування мислення, логіки, аналізу та кругозору. Завдяки Linux я зміг краще зрозуміти роботу комп'ютерів, будову системи і що за нею ховається, як ефективно вирішувати проблеми, тощо. Усе це завдяки відкритості Linux - твори, ламай та лагодь, що хочеш. До того ж, найцікавіше, що хочеш чи не хочеш, але ти в будь-якому разі дізнаєшся більше про роботу комп'ютерів і будову системи. Під час роботи тобі в будь-якому разі доведеться зіткнутися із процесами, ядром і конфігуруванням, завдяки чому ти почнеш краще розбиратися у роботі системі, процесах і конфігуруванні. Більше скажу, з високою часткою ймовірності, ти зможеш освоїти Bash Shell, адже в Linux без нього нікуди.Windows цього ніколи не навчить, адже в красивих UI шпалерах ховаються забиті двері в багований код Windows, який ламає систему після кожного оновлення. Це як якщо б у тебе була машина із забитим капотом - начебто їздить, начебто рулить, але сам поколупатися з мотором ти не можеш без допомоги автосервісу Microsoft.З цікавих фактів: - за весь час я жодного разу не дистрохопив (і вам не раджу)- найвідстійніша причина, через яку я ламав дистрибутив - драйвери Nvidia.- за весь час використання Arch Linux я менше 100 разів сказав "I use Arch btw"Мій шлях у Linux можна описати так: Arch Linux [KDE] -> Manjaro [KDE] -> Garuda [KDE] -> Arch Linux [i3wm] -> Arch Linux [KDE + dwm]