Всі так збудились з заяви Шмуеля Камінецького стосовно того, що війна закінчиться до середини січня. Як діти, бляха!...Дивіться, по-перше, Шмуель не сказав нічого поганого. Просто озвучив те, що відчуває.А насправді війна до 16 січня 2026 року або закінчиться, ну або ні. І це 100%.По-друге, я вже 4й рік кажу вам, що не треба такі футуристичні заяви приймати близько до серця, бо потім вашій психиці доведеться знову вигрібати, коли 17 січня наші кінчені сусіди знову обстріляють нас якимось своїм смертоносним гімном.По-третє, на скільки я зрозумів, то він це розповідав не всьому інтернету, а лише групі людей, що зібрались на івенті бізнесклубу і зовсім не планував, що це знімуть на камеру та викладуть на загал.Ви не ображайтесь, але вважаю, що це дещо не етично, якщо, звісно, його перед цим про це не спитали.По-четверте, заява виглядає вирваної з контексту. Я так розумію, що він намагався підтримати бізнесменів таким чином. Дати мотивацію та надію. По-п'яте, дарма він вам це все сказав.Бо від шквалу брудних антисемітських коментів аж смердить.У недорозвинутих знову євреї у всьому винні.
Враховуючи те, що найбільше займаюсь сімейними справами, виокремив для себе ТОП-5 ознак, що шлюб тріщить по швах і скоро приведе людей до адвоката і в суд.Адвокатські редфлеги вийшли) 🚩 №1. Відсутність нормального спілкування Подружжя не проговорює своїх очікувань до шлюбу й не шукає компромісів після весілля. Він чекав, що дружина стане «берегинею дому», вона – планувала кар’єру та публічність. Вона мріяла про спільні подорожі та романтику, він – про рибалку, пиво й «плойку». У результаті – претензії, розчарування і спроби змінити один одного.🚩 №2. Фінансова непрозорістьТаємні заначки, кредити без пояснень, майно, переписане на родичів. Коли в сім’ї немає довіри у фінансових питаннях, розлучення – лише питання часу. Треба одразу визначитись, берете ви кредити, чи не берете; на кого, як потім віддавати тощо. 🚩 №3. Маніпуляції дітьми«Я заберу дітей, і ти їх більше не побачиш» – з боку жінки. «Не буду платити аліменти й утримувати дітей» – з боку чоловіка. Чую це постійно. І ТАК, це руйнує будь-які відносини. 🚩 №4. НасильствоФізичне, економічне чи психологічне – взагалі неважливо. Тут коментарі зайві: жертва рано чи пізно починає себе захищати, а кривдник опиняється у правоохоронців.🚩 №5. Ілюзія «само минеться»Це дитяча позиція, коли в подружжі виникає конфлікт чи непорозуміння, а вони чи хтось з них вирішують нічого не робити та чекати поки само минеться. А воно ніфіга не минається, а стає тільки гірше. Якщо у вас у житті є хоч щось з цього, то вам конче необхідно на консультацію до адвоката. Треба розібратись у причинах та наслідках, а також обов’язково пропрацювати стратегію вашого захисту на випадок судових тяжб. Я зараз працюю над курсом «Технологія розлучення», в якому збираю відповіді на всі найпопулярніші питання, які за досвідом виникають до, під час та після шлюбних правовідносин. І перша серія буде знаєте про що?) про те, навіщо взагалі потрібен шлюб.Навіщо укладати шлюб? Як гадаєте?
А ви знаєте що таке насправді «шаббат»? ...Скоріш за все, у вас це слово асоціюється з тим, що в шаббат (з вечора п'ятниці до ранку суботи) ортодоксальні євреї не користуються телефоном, авто і не включають світло. Але насправді це щотижневе свято не про це.Я по папі єврей. Тобто в Ізраїлі я українець, а в Україні – єврей 🤣 Але я більше за вас знайомий з єврейською культурою і її звичаями.Шаббат – це дійсно щотижневе свято, в яке євреї припиняють всі свої справи, виключають і відкладають все, що може відволікати від суті і присвячують цей час душі. Хтось молиться Всевишнєму, хтось ходить в Синагогу, хтось просто дотримується правил, але абсолютно всі у цей період накривають вдома величезний стіл та кличуть свою сім'ю, родичів, друзів, вечеряють (або йдуть в гості) і просто говорять один з одним: «Як минув тиждень? Що доброго зробили? Чи треба комусь допомога? Як здоров'я? Що там діти?». Погодьтесь, в сучасному житті ми майже завжди жертвуємо цим часом задля роботи, магазину, суєти якоїсь безглуздої, втрачаючи при цьому людей, близьких та себе. А тут прям обязаловка під страхом кари Божої: «Зупинись, все кинь і бігом до своїх, до рідних. Відпочинь. Повеселись. Напийся врешті решт! І просто поговори». Ну хіба це не круто?А справи почекають. Нє, ну погодьтесь: що важливого вам можуть сказати по телефону в п'ятницю ввечері чи в суботу вранці? Тільки якусь гидоту чи бридоту, шо зіпсує настрій на весь уікенд ) Станіслав Ліфлянчик.
Комік та військовослужбовець Віктор Розовий заявив, що виплатив своїй колишній дружині за контрактом 500 тис. грн із Монобанку, куди люди скидали гроші на його реабілітацію після поранення За його словами, екс-дружина на ці гроші придбала собі машину. Рожевий сказав, що реабілітацію отримає безплатно....А давайте спокійно на цю тему поговоримо, без ярликів та засуджень.1. Зібрані на його лікування гроші були отримані ним на рахунок, після чого стали його власністю.З точки зору сімейного законодавства це є сумісно нажитим майном і ділиться між подружжям (звісно якщо вони не оформлені як дарунок). Тож інакше він не міг по закону.2. Всі пожертви для нього збирались добровільно. Мотивація була: "На відновлення здоров'я захисника Батьківщини.Тож я не можу зрозуміти. Вам тепер шкода, щоб людина, яка втратила здоров'я, захищаючи країну, витратить кошти як їй заманеться? Він не заслужив?3. Він може подобатись чи нє, говорити х...ю, чи нє, але я все одно хочу на цьому приклади показати вам, що за хайпом і маніпуляціями, ви втрачаєте суть.
Не вперше чую про наратив від чоловіків, що в процесі призначення та стягнення аліментів повинен бути обов'язковим генетичний тест на батьківство.Типу, вони не повинні сплачувати аліменти якщо дитина не їх.Кхм 🤔 Позиція вкрай цікава. Спробую позначити свою. 1. «Генетичний тест» або точніше судова молекулярно-генетична експертиза може бути проведена лише в межах судового процесу, що стосується факту встановлення чи оспорювання батьківства. Процес про стягнення аліментів таким не є. Тож чисто процесуально це не можливо.2. Якщо є сумніви, шо то ваша дитина, і ви не хочте платити аліменти, то не чекайте, що держава, суд, ваша мама чи тьотя з канцелярії самостійно почнуть судовий розгляд ваших сімейних хитросплетінь та любовних трикутників.Беріть в свою сильну чоловічу руку паспорт, ІНН, гроші і йдіть до адвоката. Зверніться до суду з позовом про припинення батьківства і в процесі проведіть ту жадану експертизу ДНК.3. Аліменти сплачує юридично визнаний батько, а не тільки біологічний. Тож той факт, шо ви в свідоцтві батько і є підставою для виконання обов'язку по утриманню дитини.І пам'ятайте, що ви – єдина особа, що несе відповідальність за ваше життя. Дії завжди тягнуть за собою наслідки.І наслідки не змусять на себе довго чекати.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Мораторій на безпідставні перевірки бізнесу…На цьому тижні одною з топ-новин є введення указом Президента України мораторію на перевірки податковою та митницею бізнесу. Указ навіть називається «Про запровадження правових і організаційних заходів щодо мораторію на безпідставні перевірки та втручання державних органів у діяльність бізнесу й стимулювання економічного зростання України».Але якщо читати укази президента не тільки по назвах, а ще й опустити оченятка в текст, то можна побачити, що документ зовсім про інше і ніякі мораторії ніхто не вводить, а бізнес як провіряли, так і будуть перевіряти.Указ, по-перше, закріплює обов’язок всіх правоохоронних органів скоординуватись та прискоритись в діях по пошуку нових кандидатів на санкції РНБО, а також майна та активів тих осіб, проти яких вже ввели санкції РНБО.По-друге, указ доволі неконкретно указує податковій і митниці встановити обмеження на проведення перевірок бізнесу, шо з незначним ступенем ризику. Полягати це буде в тому, що збільшать терміни планових перевірок. Тобто планові перевірки таких бізнесів будуть можливі раз на декілька років.Отже, любі мої підприємці! Не розслабляємо сідничні м’язи, тримаємо вухо в гостро, а хвіст пістолетом.
Особисто я вважаю, що абсолютно все, що пов'язано з сексом, який здійснюється дорослими людьми за згодою, без залучення дітей, тварин, а також без шкоди для життя і здоров'я, - повинно бути дозволено.Абсолютно нічого поганого в тому, що одна доросла людина зробила фото чи відео сексуального характеру та виклала це в закриту мережу, а інша доросла людина зайшла в цю мережу та подивилась, - не було і немає.А знаєте чому? Бо це усвідомлений вибір людей, що мають на нього право. З яких пір право вибору стало аморальним чи злочинним?Чому під прикриттям моральності та ідиотського закону єдині хто плекає свою збочену хіть в формі самоствердження за рахунок власного посадового положення - це поліціанти? Нє, ну серйозно, панове поліцейські, у вас дійсно немає чим зайнятись? Я б повірив, якщо б ви вже сьогодні б зачиняли останній "офісник", але ж ні.Справи про викрадення коштів з рахунку потерпілих шахраями з колцентрів у вас висять без руху, а як треба прийти здоровим лбам з обшуком до беззахисної моделі, то ви несетесь туди половиною відділу. Це шо таке взагалі?Ви з порядок на дорозі впоратись не можете, щоб малолітки на бехах припинили народ лякати пострілами вихлопної системи. А як налякати дівчину, шо податки сплачує, то ви тут як тут.А якщо серйозно, то у всіх країнах Європи, окрім Білорусі та Болгарії, дорослі можуть вільно займатися виробництвом еротичного контенту. І це приносить величезні прибутки цім державам. Скажіть, нам гроші не потрібні? Корочше, я за те, щоб декриміналізувати виробництво контенту для дорослих, щоб правоохоронці займались реальними злочинами, а не робили контрольні закупівлі інтимних фотографій, а податки від реалізації цього контенту йшли в бюджет.ПРОШУ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПЕТИЦІЮ:https://petition.president.gov.ua/petition/248984?fbclid=IwY2xjawLQPfxleHRuA2FlbQIxMQABHhJqnPYa-uNOpqArmtcb2Rae8GbpfXYIuUxCgzBedBNNcTeriOBqgkfDKkRs_aem_frBN9BGWb3zgxHEjFo_4kg
Позбавлення батьківських прав…В наших судах стосовно цього питання склалась дещо кінчена практика.Колись судді Верховного суду прочитали практику Європейського суду по правах людини, яка декларувала, що позбавлення батьківських прав – це крайня міра, що застосовується коли поведінка батьків/одного з батьків є невиправною по відношенню до дитини, а отже перед позовом повинні передувати дії направлені на налагодження відносин батьків з дитиною 9що мав на увазі ЄСПЛ, не дуже зрозуміло, але маємо, шо маємо).І все. Верховний суд понавиносив постанов з відмовою у позбавленні батьківських прав, зазначаючи вищенаведену фразу, як підставу, і все. Вважає шо справився. Але знаєте до чого це призвело?А призвело це до того, що у випадках, коли батько/мати грубо, систематично, тривало не виконує батьківських обов’язків пов’язаних з вихованням, навчанням, лікуванням, спілкуванням, турботою, підтримкою дитини, суди першої і апеляційної інстанції відмовляють в задоволенні позовів про позбавлення батьківських прав на підставі тої, доволі неконкретної позиції Верховного суду, а Верховний суд не приймає до перегляду касаційні скарги з цього приводу з причини того, що все і так зрозуміло з попередніх рішень.Так бути не повинно. Бо одна справа, коли Європейський суд по правах людини приймає рішення, ґрунтуючись на практиці країн, де працює система соціальної підтримки та орган опіки дійсно може «за ребро повісити» батька чи матір, що порушують права дитини і не виконують обов’язків. Але ця калька не лягає на систему, яка існує в Україні. І якщо шановний Верховний суд пише, що позбавлення батьківських прав – це крайня міра, то будьте люб’язні дайте визначення цьому. Ну тобто: Якщо батько чи матір не водять дитину до школи, не спілкуються з нею, не люблять її, не підтримують, не лікують, то це крайня міра, а якщо немає хоча б однієї складової, то нє.А то знаєте, ми, адвокати, на боці позивача збираємо купу доказів, психологи, засідання комісії, свідки, купа документів та правових позицій по сто сторінок, дитина ця бідна в засіданні труситься, але пояснення надає, просить позбавити батьківських прав, а відповідач такий, як ясне сонечко, один раз соізволіваєт прийти в якесь засідання (нерідко онлайн) і такий:- Ваша честь! Не позбавляйте мене батьківських прав, бо я не хочу.І суд такий:- Відмовити в задоволенні позову про позбавлення батьківських прав, бо відповідач не хоче.Це був би анекдот, якщо б було смішно.От скажіть мені, любі судді, на кой ляд батькам і їх дітям таке правосуддя? Норма права вродє є, порушення її також є, доказів купа також є, а рішення все одно «відмовити, бо крайня міра, бу бу бу…». У вас взагалі є розуміння, що за всіма цими справами, де ви беземпатично виносите рішення такі, щоб попростіше, стоять долі людей? І шо дитині от з таким довєсочком по життю потім йти.Крч, нема в мене вже ні слів ні сил з вами сперечатись. Але повірте, настане день, коли цю абсолютно неадекватну судову практику вдасться зламати. І я от буду з докором кожному з вас в очі дивитись, коли ви почнете штампувати протилежні попереднім рішення, видаючи їх за вашу вольову і принципову позицію.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Оскільки я адвокат, то не зміг пройти повз абсолютно кінченої новини:"Фіктивний поділ: Порошенки під загрозою обвинувачення у шахрайстві.Марина Порошенко подала позов про поділ майна з чоловіком, оцінивши свою частку у понад 17 млрд грн. Але юристи вказують: реального спору між подружжям немає, а використання суду для обходу санкцій може бути кваліфіковане як шахрайство.Суд може закрити провадження через відсутність підстав для розгляду, а суддю, яка ухвалить рішення на користь подружжя, попереджають про ризик дисциплінарної відповідальності".1. З яких це пір дружина втратила право на поділ сумісно нажитого майна? Це шось новеньке від свідків Конституції на паузі? Абсолютна маячня. Якщо майно було придбано в шлюбі, то подружжя має право його ділити.2. Юристи, які вказують на відсутність реального спору між сторонами - це юристи першого курсу чи другого? Нічого, шо для того, щоб дати такий правовий висновок, треба щонайменьше матеріали справи подивитись. Якщо подивились, то мені покажіть. Ок?3. Якщо суд встановить відсутність підстав для спору - він винесе відповідне цьому рішення. Це абсолютно нормальна практика.4. Спір між сторонами може бути навіть тоді, коли сторони первинно згодні на поділ майна, але, наприклад, можуть бути не згодні на певні частки, розмір компенсації чи об'єкти. Це і є спір про право.5. Постановка так питання, що суддя буде нести дисциплінарну відповідальність за рішення, що прийме по справі - це тиск на суд, за що передбачена навіть кримінальна відповідальність, шановні.P.S.Вам коли юристів треба спитати шось за право чи перспективи в справі, то ви у мене питайте, а не у студентів. Ок.
Чому тобі важко продавати та просувати свій товар? Бо ти не бренд.Але створювати бренд – це дорого та важко. – Скажеш ти.Ні! Створити свій бренд не важко. І я розкажу як.Щоби продавати дорожче та простіше, вам потрібно створювати власний бренд.Він може бути особистим (це коли ви просуваєте безпосередньо себе, як професіонала), а може бути брендом компанії (це коли ви просуваєте торгівельну марку).В сучасному світі побудувати бренд не можливо без соціальних мереж. Але багато підприємців та блогерів – початківців зіштовхнулись з проблемами:Не йдуть підписники;Низькі перегляди;Довго чи дорого створювати новий контент, якого треба багато;Страх виступати та страх перед хейтом;Інші причини, про які напишіть в коментарях.Вихід із ситуації є.Свого часу мені вдалося за доволі короткий термін створити робочий блог в ТікТок та залучити більше 140 000 підписників, які в певній кількості стали моїми клієнтами, а також додались до вірних фоловерів в інстаграм.Завдяки ТікТок я в вересні 2023 року опинився на телевізійному проекті «Говорить вся країна» та завдяки ТікТок я став одним з найвпізнаванішим адвокатом у своєму місті.А тепер я підготував курс на тему «Нетиповий ТікТок. Або: «Як продавати в ТікТок?». Всього за один урок ви навчитесь:вірно оформляти аккаунт ТікТок; працювати з його алгоритмами; легко та без зайвих витрат створювати контент, що буде залітати;працювати з хейтерами та фоловерами, направляючи їх собі на користь;і продавати, продавати, продавати.Підписуйся і слідкуй за новинами. Скоро об’явлю набір в групу.