Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Navíщo
Додано 06 січ 2025

Navíщo

@lifeaboutwritting
Кількість підписників: 152
Фото: 277
Відео: 40
Посилання: 101
Опис:
Я - психотерапевтка в методі гештальт-терапії. Тут створюю простір, де можна бути собою. Пишу про почуття, як про мову душі. Досліджую біль і ніжність, сором і свободу, любов і агресію. Навіщо? Бо цікаво🔆 Для питань і запису на терапію t.me/KsenaQ
Джерело

Navíщo | По понеділках я гуляю: йду з масажу на Старокозацькій до кабінету на Ч...

Логотип телеграм спільноти - Navíщo Navíщo @lifeaboutwritting
101 Охват/переглядів 2026-04-20 19:22 Повідомлення №1532
По понеділках я гуляю: йду з масажу на Старокозацькій до кабінету на Чапленка.І сьогодні в парку Глоби бачила, як хлопчик років чотирьох тягнув маму до великої вуличної собаки:— ну давай погладимо, ну будь ласка...Мама, звісно, сказала: «ні, не можна, собака чужий, може вкусити». Взяла сина за руку і повела в інший бік. Він ще кілька разів оглядався, щось тихо нив.І в цій сцені немає нічого неправильного.Собака справді виглядав небезпечно. Але я думаю про інше.Про те, що відбувається з цим «я хочу», яке не сталося.Куди дівається цей рух, бажання, напруга всередині?Часто його просто обривають.І, скоріш за все, не один раз.І це правильні «ні».Вони вчать обережності.Вчать думати.Будують структуру.Але разом із цим десь всередині лишається оте нераціональне, недоречне, дурнувате і водночас дуже живе. З часом воно стає тихішим, менш помітним.У якийсь момент людина може перестати його взагалі відчувати.А потім приходить на сесію і каже:«я ж усе роблю правильно.я не поспішаю.я обережна.чому ж мені так погано?»І правда — стратегія хороша.Все логічно.Все адекватно.Але щось усередині непомітно створює страждання без форми.І коли до цього вдається торкнутися на сесії — там океани почуттів.Злість.Сум.Образа.Оце «я ж так хотіла».Усе те, що колись не отримало місця.І ні, це не означає, що треба все собі дозволяти.Але це означає, що з цим можна бути.Не викидати.Не знецінювати.Не робити вигляд, що цього немає.Мабуть, це одна з тих речей, яких нам так не вистачає в досвіді:того, хто витримує всі ці почуття, називає їх для нас і не лякається.Тоді ми вчимося робити це з собою.І жити не тільки з «правильно».А з усім, що є.