Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Libertarian
Додано 14 лип 2024

Libertarian

@liberterian
Кількість підписників: 892
Фото: 2,090
Відео: 358
Посилання: 1,480
Опис:
Популяризація вільного ринку, свободи і лібертаріанства По всім питання звертайтесь до https://t.me/Real_johngalt
Джерело

Libertarian | Якщо збільшити ціну за електроенергію до 10 грн за кіловат, то люди сп...

Логотип телеграм спільноти - Libertarian Libertarian @liberterian
234 Охват/переглядів 2025-12-16 11:01 Повідомлення №4071
"Якщо збільшити ціну за електроенергію до 10 грн за кіловат, то люди споживатимуть її менше!" - нардеп Кучеренко з комітету ВР з питань енергетики.Цей мудак не сказав, що в Україні немає ціни на електроенергію, а існує лише тариф.В чому різниця? Ціна формується вільно на ринку. А тариф встановлюють чиновники, закладаючи у нього всі свої корупційні забаганки. Наприклад, рік тому, коли влада підвищувала тариф на електроенергію, вона пояснювала це тим, що треба будувати захисні споруди над енергооб'єктами.«Підвищення тарифу – це складний, але необхідний крок. Мета – не залишитись без світла, втримати систему. Нас чекає масштабна реконструкція, яка потребує величезних сил і коштів" - обіцяв тодішній міністр енергетики Галущенко. У підсумку тоді тариф для населення підвищили з 2,64 грн. до 4,32 грн./кВт. Але захист енергооб'єктів не побудували, гроші вкрали. А тепер знову плачуться - треба підвищити до 10 грн./кВт.Можна і до 100 грн. Ви все одно всі кошти спиздите. А люди сидітимуть в темряві.