Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Левченко
Додано 14 лип 2024

Левченко

@levchenko_ua
Кількість підписників: 5 696
Фото: 3,080
Відео: 1,240
Посилання: 2,170
Опис:
Канал Юрія Левченка - голови партії людей праці "Народовладдя" (narodovladdia.com), засновника Волонтерського центру UA.HELP (t.me/centeruahelp), народного депутата України VIII скликання. Для зв'язку: narodovladdia.com/contacts
Джерело

Левченко | Олігархічний бізнес-проект "Слуга народу", який чомусь називає себе "п...

Логотип телеграм спільноти - Левченко Левченко @levchenko_ua
1 560 Охват/переглядів 2025-12-17 19:11 Повідомлення №6498
Олігархічний бізнес-проект "Слуга народу", який чомусь називає себе "партією", сьогодні звільнив одіозну злодійку Олену Шуляк з посади свого формального голови.Роками правлячу "партію" очолювала особа, яка вже понад десятиріччя прямо працює прислужницею злобудовної олігархії, полюбляла ходити до важкопоранених ветеранів в госпіталь "з'ясовувати стосунки", та заявляла, що корупційні зрадники з ОПЗЖ "працюють конструктивно" у Верховній Раді. Але зараз, на тлі всіх історій з Міндічем та Єрмаком, Зеленський та його "слуги" вирішили погратися в якесь "оновлення".Проте це лише чергове окозамилювання та спроба вкотре задурити український народ. По-перше, Шуляк має втратити не лише свою посаду голови так званої "партії", але й свою свободу. Вона має сидіти у в'язниці!По-друге, замість неї "слуги" призначили Олександра Корнієнка, який буквально кілька днів тому зареєстрував антинародний законопроект 14289 - нову версію закону "Про політичні партії", яка ще більше ускладнить розвиток справжніх партій в Україні, й здібності та моральні якості якого найкраще характеризує сумновідомий інцидент, де він разом з Арахамією назвав свою колегу "корабельною сосною".А по-третє, і це головне: "партія" "Слуга народу", як і решта так званих "парламентських партій", вже давно показала, що вона є лише олігархічним бізнес-проектом, який існує виключно для подальшого збагачення одного найбагатшого відсотку громадян ціною добробуту більшості українського народу - людей праці. Тому скільки б вони своїх формальних "голів" не змінювали, користі від того для більшості українців не буде. Хай краще саморозпустяться й навіки забудуть про українську політику, бажано пишучи мемуари на в'язничних нарах.