Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Let’s talk
Додано 14 лип 2024

Let’s talk

@letstalkads
Кількість підписників: 3 493
Фото: 224
Відео: 46
Посилання: 127
Опис:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Джерело

Let’s talk | яйй, що я тільки що побачила 🙈в мене колись в стартапі ще на початку п...

Логотип телеграм спільноти - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
1 890 Охват/переглядів 2025-07-12 05:33 Повідомлення №608
яйй, що я тільки що побачила 🙈в мене колись в стартапі ще на початку працював хлопець один на позиції асистент менеджера, потім з часом його перевели на асистента з маркетингу. ми з ним були супер близькі по факту і я була дуже засмучена, коли його звільнили, бо ми дуже подружились. ми десь місяців 5 разом попрацювали саме в маркетинг департментіпотрапляю тільки шо на його портфоліо, де він виносить цю роботу як кейс і говорить, що він був маркетинг спеціалістом відповідальним за стратегію, виконання її, робив піар, працював з інфлюенсерами, запускав таргет і взагалі зробив такі класні результати за перший рік роботи)) при цьому він навіть ні разу не бачив як виглядає рекламний кабінет фейсбука, піар робила агенція, а за сайт та інфлюесерів відповідала я 😆 розписав тупо всьо в деталях, бюджети, результати і вони ще й не співпадають з реальністю. чи буду я щось з цим робити? ні, мене ніяк не стосується його життя і то що він там робить. він сам по собі дуже хороший і я бажаю, щоб в нього було все якнайкраще в карʼєрі. хоча насправді, поширення бюджетів, це є порушенням контракту, але то не моє собаче діло, я про інше хочу сказати: от до мене приходять люди на консультацію і бояться вписати якісь свої результати в резюме, бо по-перше, не знають, що вписати, по-друге, думають, що ці результати це не про них і включається такий синдром самозванця одразу і ось це заперечення наче ніяких результатів і не було. при цьому це в більшості українців таке. meanwhile, в Штатах люди хвалять себе буквально за всьо. От тіп, працював асистентом з маркетингу, виконував якісь операційні задачі, а портфоліо зробив так, наче весь маркетинг тримався на ньому. а наші навпаки применшують) цікаво виходить але я вже чесно, от взагалі не вірю ні одному CV, коли беру когось. то буквально за перший місяць роботи з людиною можна сказати чи правда була написана в резюме чи ні