Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+
Додано 03 січ 2022

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+

@leninfall
Кількість підписників: 526
Фото: 4,030
Відео: 1,140
Посилання: 1,170
Опис:
Українська кіберкультура військового часу. Наші волонтерські рухання: https://linktr.ee/min.volo Більше про історію спільноти можна дізнатись, але краще не треба, ми раніше були трохи крінжові, а зараз подорослішали, воюємо, хто як може.
Джерело

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ | Якщо хто не знає, то я професійно вже багато років читаю російські нов...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ @leninfall
130 Охват/переглядів 2026-02-10 10:09 Повідомлення №7284
Якщо хто не знає, то я професійно вже багато років читаю російські новини на російських каналах, слідкую за тим як у них там справи. Багато - це більше десяти, з початку ато, а не лише з початком повномасштабки.І я маю вам сказати, що прямо зараз, прямо в цей момент, поступово, як плівка відклеюється з екрану телефона, в російських медіа з'являється тема про те що москалям здається що пиздець.Поступово - це в різних змі, спочатку в іноагентських опозиційних аналітиків, потім в каналах які агрегують опозиційну аналітику, потім в каналах які агрегують всяку аналітику, а тепер уже і в провладних каналах беруться "об'єктивні" "незаангажовані" коментарі провладних експертів, де вони пояснюють значення слів стагфляція, шрінкфляція, обговорюють перспективи докапіталізації комерційних забудовників з державного бюджету в термінах "умєр значіт умєр" і так далі, і тому подібне.Я допускаю таку думку, що ми знаходимося в тому моменті, коли знання того, що пиздець в рф є не просто варіантом розвитку подій, а гарантованим майбутнім, і питання лише в цьому році чи в наступному, поступово розповсюджується вниз, від влади і великого бізнесу до жителів столиці і великих міст, до середнього класу, і далі вже до всіх росіян.Це такий парадоксальний цікавий момент, оскільки москаль відрізняється від усіх інших живих істот на землі святою вірою в нескінченність російських ресурсів. Отже, в умовах нескінченості російських ресурсів конкретно тобі вася в наступному році не буде роботи грошей і чого їсти. Чому так? Да хуй його знає, точно не через СВО. Але мова не лише про них, мова ще і про нас.Про нас: буде нескінченно прикро якщо ми трохи не дочекаємося і нахуй здамося за три місяці до того, як рф накриє ураганною кризою економічного пиздеця.