Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+
Додано 03 січ 2022

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+

@leninfall
Кількість підписників: 526
Фото: 4,030
Відео: 1,140
Посилання: 1,170
Опис:
Українська кіберкультура військового часу. Наші волонтерські рухання: https://linktr.ee/min.volo Більше про історію спільноти можна дізнатись, але краще не треба, ми раніше були трохи крінжові, а зараз подорослішали, воюємо, хто як може.
Джерело

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ | Війни НАТО вс НАТо (США) не буде. Домовились.По-перше: мова йшла про к...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ @leninfall
98 Охват/переглядів 2026-01-22 07:56 Повідомлення №7174
Війни НАТО вс НАТо (США) не буде. Домовились.По-перше: мова йшла про корисні копалини, а інше то спосіб натиснути для сильніших переговорних позицій. По-друге: з Трампом треба говорити мовою яку він любить і сприймає. Рюгге вміє.Приблизно так:У вас ВЕЛИКИЙ а у мене малий в порівнянні, але знаєте в кого ще менші? У китайців! Ви праві, треба захистити Гренландію та АМЕРИКУ. Тільки ВИ здатні це зробити. Якби моя воля, я би дав вам Нобеля, оскара та ГЕРОЯ Данії. Вони вас ЛЮБЛЯТЬ і хочуть під ваше сильне і ВЕЛИКЕ крило! Тільки давайте це зробимо поки як угоду, а не передачу. Китайська і російська пропаганда намагається нас посварити зі всіма і знищити НАТО. А під ВАШИМ керівництвом НАТО стає ВЕЛИКИМ ЗНОВУ. ЯК І АМЕРИКА. То нехай у війні, якщо вона почнеться, гинуть європейці які так хочеть самостійності, данці, а АМЕРИКАНСЬКІ ВЕЛИКІ СОЛДАТИ звільнять для ВАС той шматок льоду. Але пізніше. ВИ МУДРИЙ ЛІДЕР, У ВАС САМИЙ ВЕЛИКИЙ НА ЦІЙ ПЛАНЕТІ, А МОЖЕ І У ВСЕСВІТІ, А У ІНШИХ МАЛЕНЬКІ. БОЖЕ БЛАГОСЛОВИ ТРАМПА.