Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🍁 𝑳 𝒂 𝒏 𝒄 𝒆 𝒗 𝒂 𝒍 🕯
Додано 06 гру 2025

🍁 𝑳 𝒂 𝒏 𝒄 𝒆 𝒗 𝒂 𝒍 🕯

@lancevall
Кількість підписників: 352
Фото: 614
Відео: 3
Посилання: 50
Опис:
Окрошка з мого життя і артів

👥 Кількість підписників

352
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: +8

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Поділюся процесами роботи в зін, оскільки це була для мене найскладніша робота за останній часВ голові було багато ідей, хотілося запхати якомога більш епічних моментів в один розворот, зробити таке собі вікно у наш сеттінг. Але процеси пошуку концептів для мене доволі муторна і неулюблена робота, бо завжди шкода потім викидати варіанти, на які витратив час, тож ми мало відходили від першої і єдиної чорнетки Деякі малі деталі змінювалися вже в процесі, як і те, як ми поєднаємо дві роботи в абсолютно різних стилях - кольоровий семі-реалізм і чорно-білу гравюру. Була навіть ідея додати рамку, а перехід зробити якось плавно, проте нам обом стукнула ідея додати тліючий пергамент, що доволі добре вписується в сюжет і перегукується з мечем Олдріка В результаті я задоволений роботою, хоча якщо чесно думав, що зроблю більше, краще пропрацюю фон і дошку з шахами, але дедлайн зіну випав на дуже складний час: я був в Києві, піклувався про маму після її операції, були відключення світла і я ще й захворів
Зараз активно йде хвиля протестів проти нового ЦК і я ДУЖЕ прошу, надайте цьому хоча б розголос, тому що навіть якщо вам байдуже на ЛГБТК+, жінок і дітей, є речі які все одно торкнуться КОЖНОГО з нас. Там є положення про дозвіл відчуження (продажу) земель природно-заповідного фонду, що раніше було заборонено, тобто Карпати, різні заповідники, парки, пам'ятки природи, заказники, все це можуть продавати, а потім забудовувати, вирубати ліси, вести там господарську діяльність.Оновлюєтсья також і речове право, зокрема запровадження інституту "посідання", який може вплинути на спори щодо землі, будинків, квартир, нежитлових приміщень та іншого майна. Якщо коротко, "посідання" дозволяє особі володіти майном, навіть якщо вона не має на нього права власності, і судитися за нього із законним власником. Це може створити безліч спірних випадків, які вирішуватимуться не на користь власника, а на користь людини яка тими чи іншими способами заволоділа його майномТакож в новому ЦК з'являється "право на забуття", відповідно до якого, фізична особа може вимагати видалити інформацію про себе з пошукових систем та баз даних не лише якщо вона недостовірна, а й якщо вона просто "втратила суспільний інтерес". Що нас очікує через це? Те що корупціонери, злочинці і інші учасники скандалів можуть змушувати медіа видаляти інформацію про їхні вчинки і відбілювати репутацію тих, хто на це не заслуговуєЯ вважаю, що обурливими оновленнями щодо меншин і вразливих груп населення, влада хоче прикрити глибші і масштабніші реформи, аби населення не підтримало протести, які влаштовують представники ЛГБТК+. Тому якщо хтось крутить у скроні і відмахується, вважаючи що це його не стосується, розповідайте це людям, аби вони розуміли що це стосується і їх
Періодично бачу художників, які в цілому проти ШІ, але допускають його юзання для референсів, і дуже хочеться спитати а чому? В інтернеті є референси буквально на що завгодно, реалістичні, правильні, навіть з поясненнями. А якщо нема завжди можна зробити їх самостійно. Чому хтось обирає замість чогось корисного юзати слоп який ну просто пережована субстанція? Це не тільки про арт, це і про письменництво, і просто про побутове життя. Ну не знаєте ви як щось зробити, чому не подивитися відео від людини яка розбирається, а юзати чат жпт який видає тупо неправильну інформацію? Це все одно що замість читання книги читати огляд на її переказ. 10 раз пережований текст, який від першоджерела нічого спільного вже не має, просто зламаний телефон, в якому вже купа помилок. З натяжкою я мооожу уявити, що якийсь артлід там десь колись візьме палітру чи щось ще з ші генерації, але тим хто тільки вчиться малювати це просто НОУ, ненадо, це хуйня яка не тільки нічому не навчить, а тільки гірше вам зробить. Окрім просто нездатності знайти помилки в ші ви ще маєте ризик підсісти на це, адаптувати свій мозок не запарюватись, бо завжди є допоміжна фіча яка за вас вирішить питання, а це напряму блокує ваш прогрес