Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОВИНИ КИЄВА
Додано 06 гру 2025

НОВИНИ КИЄВА

@kyivtopnews
Кількість підписників: 1 565
Фото: 7,540
Відео: 4,820
Посилання: 737
Опис:
Kyiv_topnews - це Новини твого міста‼️

👥 Кількість підписників

1 565
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -15

📊 Кількість повідомлень на день

5
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 414 26-05-27 04:51
Дивіться, повернувся і вже буду частіше на звʼязку. На фронті правда ситуація складається глобально на нашу користь. Наступ росіян, який вони планували, зірваний. Бо в них великі втрати, бо ми технологічно змогли їх переграти. І хоч нам треба ще насичувати мідл для знищення більшої кількості логістики, людські втрати в них не дозволили проводити широкі наступальні дії. Місцями ми просунулись вперед. Так, поки вони ще руйнують кабами наші міста, але ми почнемо все більше знищувати їх тилову логістику і взагалі зупинимо їх рух. На фоні цього підарняшки будуть тероризувати великі міста і людей аби підвищити ціну війни і виключно спробувати зайти в перемовини з позицій ультиматумів. Американці схоже вирішили не заважати, китайці походу заборонили пуйлушці застосувати ядерку руками білорусі. Подейкують, що пуйлушка хотів спровокувати війну з нами і білорусами та дати команду застосувати ядерку тактичну з території білорусі. Але китайці сказали йому аби йшов нахуй. Поки зіткнення можливе з білорусами матиме наслідок лише руйнацію білорусі і знищення режиму Лукашенка от і все. Поки такі розклади. Воюєм далі.
👁 356 26-04-18 20:08
Сьогодні в Києві сталася страшна трагедія. Загинули невинні люди🥺😢І одна з головних тем — зброя.Хтось каже: «зброї стало занадто багато в наслідок війни». Хтось — що цивільні не повинні мати до неї доступу.Але є інша сторона, про яку важливо говорити спокійно і на рівні закону:📜 Конституція України, стаття 27: Кожна людина має невід’ємне право на життя. І держава зобов’язана його захищати.Але реальність така, що держава не завжди може бути поруч у критичний момент.📜 Стаття 3 Конституції України: Людина, її життя і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.📜 Кримінальний кодекс України, стаття 36 (необхідна оборона): Особа має право на захист від суспільно небезпечного посягання, навіть якщо можна було уникнути конфлікту.⚖️ Аргумент, який часто ігнорують:Злочинці не дотримуються законів - Вони вже мають нелегальну зброю, різниця між хаосом і безпекою — це не відсутність зброї, а культура її використання, вміння та навички володіння‼️Тому мати зброю на офіційному рівні це більше ніж
👁 412 26-03-16 13:59
📱Нарешті в "Дії" запрацювала можливість бронювати працівників з "розшуком" чи без перебування на військовому обліку. 📃Закон, який дозволяє таке бронювання, набрав чинності 4 грудня 2025 року, але запрацював лише зараз. Мова про Закон 4630-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4630-20#TextЛише критично важливі для військових формувань або критично важливі у сфері оборонно-промислового комплексу.Не пов'язані з військоовми формуваннями та оборонно-промисловим комплексом підприємства за новим Законом жодних нових послаблень не матимуть. На який строк бронюватимуть таких військовозобв'язаних?На 45 календарних днів з дня укладення трудового договору.🙋Що буде, коли спливуть ці 45 днів? За строк, на який буде заброньований працівник. йому необхідно буде усунути всі порушення - стати на облік, уточнити дані, розібратись з "розшуком" тощо. Після цього зможуть забронювати вже за загальним порядком.
👁 394 26-03-09 14:38
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Честь Герою!
👁 369 26-03-05 23:03
⚡️Ощадбанк заявляє про викрадення своїх співробітників, інкасаторських машин та цінностей в Угорщині БУДАПЕШТСьогодні, 5 березня 2026 року, два автомобіля інкасаторської служби Ощадбанку, які супроводжувались 7 співробітниками бригади інкасації, були безпідставно затримані в Угорщині при здійсненні регулярного перевезення іноземноі валюти та банківських металів між Райффазен банк Австрія та Ощадбанк Україна.Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі Ощадбанку наразі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини. Місцеперебування автомобілів підтверджено представниками посольства України в Угорщині бта Міністерства закордонних справ України.Місцеперебування співробітників Ощадбанку наразі невідоме.Перевезення коштів і цінностей здійснювалось Ощадбанком в межах та на виконання міжнародної угоди з Райффазен Банк, Австрія. Вантаж був оформлений згідно міжнародних правил перевезень та чинних Європейських митних процедур. Обсяг цінностей, які знаходились у викрадених автівках, становив 40 млн дол США, 35 млн євро, 9 кг золота.(🤬ніколи не подобалась Угорщина)
👁 313 26-01-16 18:00
Не судове засідання, а суцільний стендап.Особливого шарму цьому дійству додавав суддя ВАКС Віталій Дубас своїми коментарями. Ось лише кілька прекрасних діалогів: 🙋‍♀️ Тимошенко: Ми просто наполягаємо на публічності цього процесу! Я хочу просто, щоби сотні тисяч очей бачили все буквально від "А" до "Я"👨‍⚖️ суддя: Ну я не сумніваюсь, що сьогодні півкраїни притулилось до екранів. Особиво пенсіонери і пенсіонерки. Навіть моя люба теща, якій 72 роки. ****👨‍💻 прокурор: Прошу мені організувати робоче місце таким чином, що представники медіа або сторонні особи не мали можливості знімати моє робоче місце. 👨‍⚖️ суддя: Вам якусь ширму поставити чи шо? не можу зрозуміти****👨‍💻 адвокат просить долучити до справи флешку👨‍⚖️ суддя: Ну, це – флешка. Я не зчитувач, не знаю, як ви будете дитивитись. Може, там якийсь вірус у вас. ****🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️ депутати з групи підтримки Тимошенко: А ми вас створювали! Ми за вас (ВАКС) голосували!👨‍⚖️ суддя: Слава богу, за мене ви не голосували!****👨‍⚖️ суддя: Я вас почую, Юліє Володимирівно, почую кожного!🙋‍♀️ Тимошенко: Так а це ж гасло Януковича, це його слова!****👨‍⚖️ суддя: Хто такий янукович?🙋‍♀️ Тимошенко: : Янукович – це колишній нпрезидент України👨‍⚖️ суддя: Ну до чого він тут?****👨‍⚖️ суддя: Скільки вам треба часу?🙋‍♀️ Тимошенко: Ну, я не знаю, скільки треба часу... Тут стільки доказів!👨‍⚖️ суддя: У нас не парлмаент, у нас суд!****🙋‍♀️ Тимошенко: 30 хвилин розказує про "зовнішнє управління", "1937 рік" і "професійну боротьбу"👨‍⚖️ суддя: Дякую, Юліє Володимирівно, за звіт про виконану роботу!****🙋‍♀️ Тимошенко Це сталінізм! Це тройками вже скоро будуть судити!👨‍⚖️ суддя: В 37-му році не обирали "запоюіжку", Юліє Володимирівно****👨‍💻 адвокат. Як Юлію Володимирівну, яка перебуватиме за кордоном, зможуть контролювати засобами контролю?👨‍⚖️ суддя: Я думаю, що поліцейські із задоволенням поїдуть за кордон для супроводу.**** 👨‍💻 адвокат Тимошенко: Мені прикро за цей парламент, якщо його можна підкупити за 10 тисяч доларів.👨‍⚖️ Суддя: А про яку ціну має іти мова?(С) Sophia Sereda
👁 540 26-01-09 17:09
Борислав Береза:Колапс з енергопостачанням в Києві змушує згадати, як друзі Зеленського розікрали гроші на захист ТЕЦ. Зараз кияни сидять біля холодних батарей і звісно згадують матюками напрямок, звідки постійно летить балістика. А ще згадують імена тих, хто крав на енергетиці та на захисті ТЕЦ. Герої «плівок Міндіча» сьогодні здебільшого сидять у теплих країнах або в теплих домівках в Конча-Заспі. Там, де нема ані загрози покарання, ані загрози замерзнути. Їм не вимикають світло. І точно не відключають опалення. Вони не зливають воду з батарей. І це близьке оточення Президента. Співвласник 95го кварталу Міндіч і компанія. Прям бачу як друзі Зеленського зараз прогулюються по теплому пляжу, обговорючи "двушечку на Москву", поки Київ намагається врятуватися від катастрофи. Звідки в друзів Зеленського такі кошти? А із не побудованих захисних споруд над київськими ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та іншими ТЕЦ по всій країні. Тих захисних споруд, які за 4 роки війни так і не побудували. Бо гроші на цей захист перетекли з бюджету до кишень друзів Зеленського. А зараз його посіпаки петрови-іванови-золкіни кривляються в ефірах, намагаючись перевести стрілки з команди сонцесяйного. Окремий «привіт» голові КМВА Тимуру Ткаченку. Він обіцяв киянам захист від шахедів у програмі «Чисте небо». Бив в себе в груди, що особисто за дорученням президента готовий витратити гроші киян на захист неба. І витратив. На цю програму перехоплення дронів влада Києва виділила 200 млн гривень. Але шахеди, як літали, так і літають. Щоночі. А перехоплювачі не літають взагалі. Де ці гроші, пане Ткаченко? А де обіцяні 600-800 дронів-перехоплювачів на добу, які обіцяв Володимир Зеленський? Де вони? Там де і 3000 ракет до кінця 2025 року? Чи гроші за них полетіли туди ж, куди і легендарна «двушка на Москву»? Сьогодні решта від цієї «двушки» дійшла у вигляді балістики до Києва та «Орєшніка» до Львівщини. Якщо в ОПі хочуть знайти винних за критичну ситуацію в Києві, їм не треба дивитися на карти повітряних тривог. Їм треба подивитися в дзеркало. І побачити там першопричину: безкарність, кругова порука і власних «друзів», які не можуть без корупції, як наркоман без дози. А киянам залишається лише «дякувати» «ефективним менеджерам з ОПи». І чекати, коли звичайні енергетики героїчними (без перебільшення) зусиллями повернуть тепло та світло в їхні оселі. Тому що героїчний вчинок – це завжди наслідок чиєїсь безкарності та безвідповідальності. Коли все системно та йде за планом, то там не потрібен героїзм і отримується результат. Але там, де вирує корупція, результатом будуть проблеми. І сьогодні Київ в черговий раз переконався в цьому.