Джерело
Київтеплоенерго | В Києві триває підключення житлових будинків до тепла, що розпочалося ...
8 700 Охват/переглядів
2024-10-31 08:48
Повідомлення №1725
В Києві триває підключення житлових будинків до тепла, що розпочалося 30 жовтня🏢Багатоповерхівки підключають до системи теплопостачання поступово. Станом на ранок 31 жовтня вже 16% житлового фонду столиці (1617 багатоповерхівок) отримали опалення. Підключення до тепла всіх будинків триватиме до 7 днів, адже у столиці функціонує одна з найбільших систем централізованого теплопостачання у Європі - 2,7 тис. км тепломереж, теплоелектроцентралі, 160 задіяних в опалювальному процесі котелень.Увімкнення опалення у більш короткі терміни технологічно неможливе, бо різке збільшення теплового навантаження може призвести до аварійних пошкоджень.🔷Будинки, що отримують тепло на підставі колективних договорів, підключають до опалення за заявками їх управителів. 🏥Опалювальний сезон для закладів соціальної сфери розпочався з 14 жовтня. Тепло до будівель подається за індивідуальними заявками їх керівників. Наразі до опалення підключено 92% (418) шкіл, 88% (472) дитсадків, а також 79% (277) лікувальних закладів.