Статистика telegram каналу - @kyivteploenergo

Київтеплоенерго

Subscribers: 22083
Photos: 924  Videos: 54  Links: 450 
Усі новини про теплопостачання Києва
2021-08-28

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-07-10
2024-07-09
2024-06-14

Історія змін назви

Київтеплоенерго
2024-06-14
Telegram: Contact @kyivteploenergo
2024-05-25
Київтеплоенерго
2024-05-12

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Як встановити індивідуальний лічильник тепла

Квартирний лічильник тепла допомагає раціонально використовувати теплову енергію та контролювати витрати на опалення.

Тому, якщо дозволяє система теплопостачання будинку, до початку опалювального сезону варто встановити лічильник тепла.

Розповімо, як це правильно зробити:
🔸Оберіть ліцензовану компанію, яка проведе обстеження системи опалення в квартирі та будинку і складе Акт технічної можливості на встановлення розподільчого вузла обліку теплової енергії.
🔸Ліцензована компанія повинна з’ясувати технічну можливість встановлення лічильника. Це залежить від типу будинкової системи опалення. Зверніть увагу, встановити прилад обліку тепла можна лише у будинках із внутрішньобудинковою системою опалення горизонтального типу.
🔸Далі оформлений Акт технічної можливості необхідно погодити з Київтеплоенерго. Для цього можна направити Акт через Центр комунального сервісу (канали зв’язку за посиланням https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/) або безпосередньо до Київтеплоенерго за адресою: вул. Жилянська 83/53.
🔸Після розгляду у встановленому порядку отримайте погоджений Київтеплоенерго Акт технічної можливості. Де і коли забрати документ вас поінформує спеціаліст підприємства або Центр комунального сервісу.
🔸Тепер можна замовити монтаж. Його виконує компанія, що має дозвіл на відповідні роботи.
🔸Останній крок – замовте опломбування та постановку лічильника на облік. Це можна зробити:
- на сайті ЦКС через послугу Дистанційне обслуговування;
- за телефоном (044) 247-40-40;
- через месенджер Facebook, Skype або Telegram.

📅Термін розгляду та виконання заявки на опломбування – до 14 робочих днів.

Важливо: розробляти проєктну документацію для встановлення лічильника не потрібно (ст.4 наказу Мінрегіону №205 від 09.08.2018р).

За розгляд Акту технічної можливості, опломбування та постановку приладу обліку на абонентський облік КП «Київтеплоенерго» НЕ СТЯГУЄ додаткову плату.

Також слід пам’ятати, що проводити повірку лічильника теплової енергії необхідно кожні 4 роки.
ℹ️Підготовка до зими: Київтеплоенерго ремонтує котел висотою близько 20 метрів

КП «Київтеплоенерго» продовжує готувати теплоенергетичний комплекс Києва до зими. На теплоджерелі, яке забезпечує теплом одразу кілька районів столиці, триває плановий капітальний ремонт водогрійного котла.

🏭Встановлена потужність котла 75 Гкал/год, а висота – понад 20 метрів. Ремонтники демонтували обмурування на котлі й розпочали заміну поверхонь нагріву фронтового екрана та економайзера.

🛠Щоб змонтувати нові елементи, одночасно працюють зварювальники, монтажники, слюсарі та інший ремонтний персонал.

Капітальний ремонт обладнання підвищить надійність роботи котла в опалювальний сезон, а отже покращить теплопостачання для 2,5 тисяч будівель столиці.

❗️Нагадаємо, що в межах підготовки до опалювального сезону «Київтеплоенерго» виконує ремонт на всіх теплоджерелах, які перебувають в його управлінні. Зокрема, заплановано провести технічне діагностування і посвідчення котлів та трубопроводів, обстежити димові труби, виконати поточні та капітальні ремонти котлів, електрообладнання, насосного та газового господарства тощо.
ℹ️Онлайн-сервіс 15-57 – ресурс, що дозволяє оперативно дізнатись, чому відсутні комунальні послуги та коли їх відновлять

Центральна диспетчерська служба з питань ЖКГ щоденно отримує від комунальних служб та оновлює інформацію про відключення, ремонти, технічні роботи та багато інших даних. На порталі https://1557.kyiv.ua/login/ клієнти можуть зареєструвати свою адресу та отримувати інформацію про статус послуг у будинку.

📲Також можна налаштувати SMS-інформування безпосередньо на смартфон.

❗️Інформацію про статус послуг також можна дізнаватись за номером 15-57 або (044) 500-15-57 (з мобільного).
ℹ️У Києві цього року встановлять 328 будинкових лічильників тепла

В рамках підготовки до наступного опалювального сезону Київтеплоенерго встановлює будинкові прилади обліку тепла у столичних багатоповерхівках.

Загалом до кінця 2024 року Київтеплоенерго встановить 328 будинкових приладів обліку тепла у столичних багатоповерхівках. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

💬«Серед них – 208 лічильників у тих будинках, де ще не встановлені прилади обліку, а клієнти отримували нарахування відповідно до Методики 315. Вартість опалення для таких споживачів розраховувалась на основі теплового навантаження будинку, кількості годин постачання теплової енергії та середньомісячної температури зовнішнього повітря. Окрім того, Київтеплоенерго встановить ще 120 лічильників, замість тих, які вже відпрацювали свій ресурс і не підлягають ремонту або були викрадені», - сказав посадовець.

Так, 12 липня у багатоповерхівці на проспекті Відрадному, 51, замість викраденого ще в лютому 2022 року, фахівці КП «Київтеплоенерго» встановили новий лічильник MULTICAL 603. Це сучасний прилад обліку провідного данського виробника KAMSTRUP. Його термін використання становить 12 років.

💬«І Київтеплоенерго, і самі мешканці будинку повинні розуміти скільки тепла споживає будинок. В опалювальному сезоні 2024/2025 мешканці багатоповерхівки зможуть сплачувати за фактично спожите тепло, тобто згідно з показаннями приладу обліку. І на основі цих даних, вже робити висновки про модернізацію та проведення енергоефективних заходів у будинку у майбутньому», – значив Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА.

❗️Нагадаємо, цьогоріч Київтеплоенерго відремонтує 1,3 тис. будинкових приладів обліку та проведе метрологічну повірку для майже 3,4 тис. лічильників тепла. У зоні обслуговування Київтеплоенерго – майже 10 тис. столичних багатоповерхівок, майже 90% з них оснащені будинковими лічильниками тепла. Завдяки приладам обліку забезпечується коректність і прозорість нарахувань клієнтам міста Києва за спожиту теплову енергію та гарячу воду.
ℹ️На Лук’янівці завершили ремонт двох ділянок тепломережі

КП «Київтеплоенерго» завершило ремонт тепломереж на Лук’янівці. Фахівці відремонтували дві ділянки трубопроводів діаметром 400 мм, де було виявлено пошкодження.

Цією мережею подається тепло до 38 будівель Шевченківського району. Щороку тут ставалось 1-2 пошкодження, які виявляли під час експлуатації та гідравлічних випробувань.

Аварійники «Київтеплоенерго» демонтували частину пошкодженого трубопроводу, змонтували нові сталеві труби з утепленням і гідроізоляцією.

🏠Після завершення робіт подачу тепла споживачам відновили. Завдяки виконаним ремонтам покращиться надійність теплопостачання для 27 житлових будинків, 4 лікарень, 3 навчальних закладів і 4 відомств.
ℹ️Енергетики Києва готуються зустрічати холоди. Минулорічний досвід роботи в умовах ракетних атак загартував персонал. Аварійні бригади, працівники теплоджерел, персонал теплоелектроцентралей, автотранспортники готові швидко реагувати на воєнні виклики та продовжувати постачати тепло та електроенергію киянам.

Ми щиро вдячні Kiewer Samariter - Спілка Самаритян України Київське Об'єднання, які напередодні настання холодів підтримали наших колег та надали 300 продуктових наборів для працівників, які стоять на енергетичній вахті Києва.

💯Самаритяни вже стали добрими друзями для Київтеплоенерго, а проєкт з допомоги енергетикам отримав нагороду ТОП-100 кращих ініціатив місцевого значення.
ℹ️Пошкодження тепломережі на вул. Голосіївській локалізоване. Розпочато ремонтні роботи

Аварійно-відновлювальні бригади КП «Київтеплоенерго» працюють над усуненням пошкодження трубопроводу, що пролягає на вул. Голосіївській. Пошкодження сталось близько опівночі, спричинивши просідання ґрунту та витік теплоносія назовні.

На час проведення ремонтних робіт призупинене теплопостачання 9 житлових будинків. Відновлення послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання очікується впродовж доби після завершення ремонту.
ℹ️Як передати документи після повірки лічильника?

Після здійснення повірки квартирних лічильників тепла та гарячої води інформацію про результати повірки потрібно передати до Комунального концерну "Центр комунального сервісу" для її актуалізації в інформаційно-аналітичній системі КП «Київтеплоенерго».

🔹Для цього надаються наступні документи:
- свідоцтво про повірку
- акт виконаних робіт / протокол повірки
- акт демонтажу / монтажу (якщо повірку було здійснено з демонтажем приладу обліку)
- фото лічильника з показниками на поточну дату.

🔸Щоб надіслати документи, оберіть зручний для вас канал передачі:
- Skype, Telegram – перелік контактів за посиланням https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/
- месенджер у Facebook ЦКС – https://www.facebook.com/cks.com.ua
- скриньки для прийому звернень або на особистому прийомі в сервісних центрах ЦКС – адреси центрів за посиланням https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/
- на e-mail: kzp@kte.kmda.gov.ua

Фахівці ЦКС при внесенні інформації здійснюють звіряння показань, за необхідності скоригують нарахування, а також допоможуть оформити заявку на опломбування (якщо повірка була з демонтажем).

❗️Нагадаємо, відповідно до Постанови КМУ №440 від 7 квітня 2023 р. Урядом прийняте рішення про відновлення обов’язкової повірки квартирних лічильників опалення та гарячої води. Згідно з Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» проводити повірку можуть виключно сертифіковані організації з переліку, оприлюдненому на сайті Міністерства економіки України за посиланням: https://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=d4916dd8-67bc-4597-92c0-b66a30d6e0d0&tag=Metrologiia
ℹ️Достроково завершено ремонт на одному з найбільших теплоджерел: теплопостачання відновлено в п’яти районах столиці

Станом на 16:00 12 листопада відновлювальні роботи на теплогенеруючому обладнанні завершені. Комунальне підприємство Київтеплоенерго повідомляє про відновлення теплопостачання будинків у Печерському, Шевченківському, Голосіївському, Дніпровському та Дарницькому районах Києва.

Житлові організації також проводять роботи на будинкових мережах - усувають неполадки і повітряні пробки після відсутності теплоносія, щоб забезпечити належну роботи систем теплопостачання.

Нагадаємо, вчора КП «Київтеплоенерго» попередило про тимчасове призупинення теплопостачання у вищезазначених районах через невідкладні технічні роботи і пообіцяло відновити послуги до 6:00 13 листопада.
⚠️На вихідних Київтеплоенерго проводитиме необхідні технічні роботи на одному з теплоджерел столиці

З 6:00 11-го листопада до 6:00 13-ого листопада КП «Київтеплоенерго» проведе технічні ремонтні роботи на теплоджерелі, що забезпечує теплом частину Печерського, Голосіївського, Солом'янського та Дніпровського районів Києва. Необхідність ремонту зумовлена потребою виконати позапланові заходи для підвищення надійності теплопостачання під час проходження опалювального сезону.

На період проведення ремонтних робіт постачання опалення та гарячої води буде призупинене.

Наші служби працюють в посиленому режимі, щоб оперативно відновити постачання послуг. Дякуємо за розуміння.
ℹ️ Щоб замовити розпломбування лічильників гарячої води та опалення, рекомендуємо скористатись онлайн-сервісом «Розпломбування».

Для цього необхідно вибрати зручний для вас спосіб комунікації:
• заповнити форму на сайті Центру комунального сервісу за посиланням https://cks.com.ua/remote;
• написати на електронну пошту kzp@kte.kmda.gov.ua (вказати тему листа «Розпломбування» та додати фото лічильника з наявним опломбуванням на поточну дату);
• зателефонувати до call-центру ЦКС за номером (044) 247-40-40.

❗️Зверніть увагу, при необхідності демонтажу квартирних лічильників у зв’язку з проведенням планової повірки або заміни приладу обліку через несправність, необхідно замовити послугу розпломбування лічильників в Центрі комунального сервісу.
ℹ️З 5-го листопада відкриті клієнтські бази для передачі показань лічильників тепла

Зафіксувати показання лічильників, не чекаючи останнього дня місяця, можна вже з сьогодні.

Подбайте наперед про актуальність нарахувань та вчасно передавайте показання.
Нагадуємо, дані лічильників тепла можна вносити протягом всього місяця, починаючи з 5-го числа.

📲Способи дистанційної передачі показань:
• особистий кабінет на сайті Центру комунального сервісу – https://cks.com.ua/cabinet/;
• особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго – https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet/;
• мобільний додаток «Комуналка» (завантажити можна у App store (https://apple.co/3jEvytU) чи Google Play (https://bit.ly/3b6XqmD).

Альтернативним способом передачі показань є:
• телефон Call-центру: (044) 247-40-40;
• безкоштовна телефонна лінія: 0 800 404 407 (з моб.);
• додаткові стаціонарні телефонні номери сервісних центрів: (044) 354-86-26; (044) 354-81-12; (044) 354-81-25; (044)354-81-28; (044)354-86-41; (044)354-81-15; (044)354-86-21; (044)354-86-24; (044)354-86-29; (044)354-86-06;
• скриньки для передачі показань за адресами сервісних центрів ЦКС;
• передача показань при оплаті за послуги у банківських та фінансових установах.

❗️Власники бойлерів щомісяця мають подавати показання лічильників, навіть якщо вони не відрізняються від попередніх.
ℹ️Київтеплоенерго завершило ремонт тепломережі на вулиці Діловій

Аварійні бригади Київтеплоенерго завершили ремонтні роботи та усунули пошкодження магістрального трубопроводу на вулиці Діловій поблизу метро Олімпійська.

Тепломережа діаметром450 мм, експлуатується вже понад 50 років.
Вчора, 2 листопада одразу після локалізації пошкодження аварійники Київтеплоенерго розпочали ремонтні роботи та працювали в цілодобовому режимі. Після розриття місця пориву ремонтники демонтували пошкоджену ділянку тепломережі. Замість неї змонтували нову сталеву трубу, виконали її гідроізоляцію та утеплення.

🔧На ліквідації пошкодження було задіяно 8 одиниць спецтехніки та до 20 осіб персоналу. Після завершення ремонтних робіт послуги опалення та гарячого водопостачання відновлено для 140 будівель: 94 житлових будинків, 2 лікарень, 7 навчальних закладів та 37 відомств.
🚧Київтеплоенерго оперативно локалізувало пошкодження тепломережі на вулиці Діловій

Сьогодні близько 10.00 на вулиці Діловій сталось пошкодження тепломережі з витоком води назовні. Аварійна бригада Київтеплоенерго оперативно перекрила подачу теплоносія та локалізувала пошкодження. Наразі розпочато підготовку до ремонтних робіт, які планується завершити упродовж доби.

Магістральний трубопровід діаметром 450 мм експлуатується близько 55 років. Цим трубопроводом постачається тепло та гаряча вода до 140 будівель Печерського району.

Відновлення гарячого водопостачання та опалення відбудеться одразу після завершення ремонтних робіт.
ℹ️Опалювальний сезон вже стартував. Перевірте, наскільки ваша квартира готова до холодів.

Декілька простих рекомендацій дозволять комфортніше прожити майбутню зиму. Щоб зберегти тепло у квартирі треба:
🔹провести профілактику та утеплення вікон
🔹утеплити двері, наклеїти ущільнювач
🔹звільнити простір навколо радіаторів, прибрати штори, відсунути меблі тощо
🔹зробити теплоізоляцію балкону
🔹разом із сусідами усунути тепловтрати на горищі та у підвалі, по можливості утеплити стіни будинку
🔹заощаджувати електричну енергію, встановити «розумні» терморегулятори, розетки тощо
🔹користуватися енергоефективними приладами.

Якщо ви ще не виконали усі пункти, скористайтеся рекомендаціями Київтеплоенерго за хештегом #Теплі_поради.

Час підготуватись до холодів ще є!
ℹ️Київтеплоенерго відремонтувало дві пошкоджені ділянки тепломереж на Шулявці

Київтеплоенерго оперативно усуває пошкодження тепломереж після запуску системи теплопостачання.
Зокрема, на вулиці Смоленській та провулку Ковальському було виявлено та усунуто кілька експлуатаційних пошкоджень трубопроводів, прокладених понад 50 років тому.

👷‍♂️Аварійні бригади Київтеплоенерго демонтували пошкоджені ділянки та змонтували нові утеплені труби з гідроізоляцією. Після завершення робіт було відновлено подачу тепла клієнтам.

Завдяки виконаним ремонтам покращиться якість теплопостачання для мешканців п’яти багатоповерхівок Солом’янського району.
ℹ️Триває передача показань квартирних лічильників. Важливо передавати дані до кінця місяця.

📲Способи дистанційної передачі показань:   
• особистий кабінет на сайті Центру комунального сервісу – https://komunalka.ua/cabinet/;   
• особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго – https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet/;   
• мобільний додаток «Комуналка» (завантажити можна у App store (https://apple.co/3jEvytU) чи Google Play (https://bit.ly/3b6XqmD).

Актуально! Альтернативним способом передачі показань є:   
• телефон Call-центру: (044) 247-40-40;   
• безкоштовна телефонна лінія: 0 800 404 407 (з моб.);   
• додаткові стаціонарні телефонні номери сервісних центрів: (044) 354-86-26; (044) 354-81-12; (044) 354-81-25; (044)354-81-28; (044)354-86-41; (044)354-81-15; (044)354-86-21; (044)354-86-24; (044)354-86-29; (044)354-86-06;   
• скриньки для передачі показань за адресами сервісних центрів ЦКС;
• передача показань при оплаті за послуги у банківських та фінансових установах.

Прийом показань розпочинається з 5-го числа та  триває протягом місяця.

❗️Якщо показання не вдалося передати вчасно, їх можна скоригувати. Після внесення актуальних даних, коригування нарахувань здійсниться автоматично.   

Також це можна зробити у месенджері ЦКС: https://www.facebook.com/cks.com.ua/   
Або на сайті ЦКС за посиланням: https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/

ℹ️Власники бойлерів щомісяця мають подавати показання лічильників, навіть якщо вони не відрізняються від попередніх.
❗️Державне бюро розслідувань проводить обшуки на Київській ТЕЦ, намагаючись паралізувати роботу енергокомплексу в умовах опалювального сезону

Сьогодні у приміщеннях столичних ТЕЦ, що є об’єктами критичної інфраструктури та знаходяться в управлінні КП «Київтеплоенерго», проводить обшуки Державне бюро розслідувань (ДБР).
Слідчі намагаються зайти безпосередньо на режимні енергетичні об’єкти, доступ до яких законодавчо обмежений в умовах воєнного стану. Більше того, працівники бюро здійснюють відеозйомку на енергетичних об’єктах, грубо порушуючи безпекові норми, адже зараз енергетична інфраструктура є головною мішенню ворога.

При цьому, справа ДБР не стосується безпосередньо діяльності КП «Київтеплоенерго». До того ж ухвала на проведення обшуку не включає адреси фізичного місцезнаходження енергетичних об’єктів. Тому причина візиту слідчих на Київські ТЕЦ є незрозумілою.

Підприємство наголошує, що обшуки створюють загрозу для порушення технологічного процесу вироблення електроенергії та тепла. Втручання в роботу оперативного персоналу може призвести до непередбачуваних наслідків. Київські ТЕЦ є стратегічно важливими об’єктами критичної інфраструктури, від роботи яких залежить не тільки життєдіяльність столиці, а й функціонування всього енергетичного комплексу України. У період опалювального сезону ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують близько 50% теплопостачання Києва та постачають електроенергію в об’єднану енергосистему України.

КП «Київтеплоенерго» готове співпрацювати зі слідчими та надавати всю необхідну інформацію. Однак закликає правоохоронців діяти відповідно до закону та умов воєнного стану та не допустити перебоїв у роботі об’єктів критичної інфраструктури.
ℹ️Київтеплоенерго завершило ліквідацію пошкодження трубопроводу на Печерську

Київтеплоенерго завершило ремонтні роботи з усунення пошкодження магістрального трубопроводу в провулку Телеграфному, що у Печерському районі. Діаметр пошкодженої труби – 400 мм.

Увечері 24 жовтня, одразу після локалізації пошкодження аварійна бригада приступила до ремонту мережі та працювала в цілодобовому режимі. Спочатку аварійники здійснили розриття місця пориву та демонтували пошкоджену ділянку тепломережі. На її місце було змонтовано нову сталеву трубу, виконано її гідроізоляцію та утеплення. Під час ліквідації пошкодження було задіяно 5 одиниць спецтехніки та близько 10 осіб персоналу. Одразу після завершення ремонтних робіт розпочалась подача теплоносія до понад 230 будівель.

Нагадаємо, у провулку Телеграфному сталось експлуатаційне пошкодження тепломережі з витоком теплоносія назовні. Трубопровід експлуатується понад 50 років. Він забезпечує теплом 138 житлових будинків, 4 лікарні, 14 освітніх закладів та 75 відомств.
ℹ️Київтеплоенерго відремонтувало магістральний трубопровід на Микільській Борщагівці

Київтеплоенерго виконало ремонт зношеного трубопроводу на вулиці Володимира Покотила. Це магістральна тепломережа діаметром 500 мм. Від її роботи залежить теплопостачання майже всього масиву Микільська Борщагівка.

🔧Тепломережа експлуатується понад 30 років, час від часу тут виявляли пошкодження, які спричиняли перебої у теплопостачанні. Щоб мінімізувати кількість аварій, аварійна бригада Київтеплоенерго замінила пошкоджену ділянку труби опалення.

Замість старої проклали нову сталеву трубу, виконали її утеплення та гідроізоляцію. По завершенню робіт подачу тепла до будинків відновлено.

Завдяки заміні тепломережі підвищиться надійність теплопостачання для 85 будівель Святошинського району: 69 житлових будинків, 6 навчальних закладів та 10 відомств.