Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київтеплоенерго
Додано 28 сер 2021

Київтеплоенерго

@kyivteploenergo
Кількість підписників: 39 633
Фото: 1,480
Відео: 128
Посилання: 628
Опис:
Усі новини про теплопостачання Києва
Джерело

Київтеплоенерго | Віталій Кличко: Столиця на порозі опалювального сезону – 4-го в умовах...

Логотип телеграм спільноти - Київтеплоенерго Київтеплоенерго @kyivteploenergo
29 100 Охват/переглядів 2025-10-23 10:09 Повідомлення №2217
Віталій Кличко: Столиця на порозі опалювального сезону – 4-го в умовах воєнного стану. Ми готувалися до нього, враховуючи досвід попередніх складних роківРемонтували найзношеніші та пошкоджені ворогом ділянки мереж. Проводили гідравлічні випробування. Ремонт і оснащення котелень. Збільшили запас незалежних джерел живлення, мобільних котелень.Впроваджували і співфінансували програму енергостійкості житлових будинків. Створювали захист енергообʼєктів, відповідно до вимог Генштабу ЗСУ. Сворювали, зазначу, самотужки. Сьогодні перед нами виклики проходження найскладнішого за всі роки повномасштабної війни опалювального сезону. Бо ворог особливо оскаженіло та систематично атакує одночасно всі енерго- та теплогенеруючі обʼєкти. Масовані атаки дронами, ракетами. Робить усе, щоб рознести, знищити критичну інфраструктуру. І в цій аномальній ситуації складно працювати силам ППО. Ми це бачимо й на прикладі інших міст, де склалася вже критична ситуація – Чернігів та область, Славутич, Сумщина, інші міста та селища в різних областях країни. Ситуація дуже складна… І тут час не політичних заяв, а демонстрації здатності швидко й ефективно діяти, виходячи з нових обставин.Тому Київрада має сьогодні ухвалити необхідні й важливі в ситуації атак ворога на знищення нашої критичної інфраструктури бюджетні рішення. Які дадуть можливість реалізувати додаткові заходи, зважаючи на різні безпекові сценарії.Зокрема, йдеться про реконструкцію системи водовідведення та водопостачання шляхом впровадження альтернативних та/або резервних джерел живлення. А саме додатковими до тих, що маємо, генераторами для забезпечення водовідведення.  Кошти нам доведеться перерозподіляти з інших запланованих статей. Розумію, що складні рішення. Особливо в умовах, коли держава забрала з кошторису Києва "заднім" числом 8 мільярдів гривень! (Компенсувавши за рахунок киян ще й утримання працівників "Укрзалізниці"!).