Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київтеплоенерго
Додано 28 сер 2021

Київтеплоенерго

@kyivteploenergo
Кількість підписників: 39 633
Фото: 1,480
Відео: 128
Посилання: 628
Опис:
Усі новини про теплопостачання Києва
Джерело

Київтеплоенерго | ️❗️❗️Маніпулятивні заяви деяких «експертів» про нібито відсутність зах...

Логотип телеграм спільноти - Київтеплоенерго Київтеплоенерго @kyivteploenergo
20 100 Охват/переглядів 2025-10-10 13:47 Повідомлення №2199
❗️❗️❗️Маніпулятивні заяви деяких «експертів» про нібито відсутність захисту на київських ТЕЦ – неправдивіУ медіапросторі наразі поширюється заява одного з «експертів» про нібито відсутність будь-якого захисту на київських ТЕЦ. Подібна інформація є політичною маніпуляцією та не відповідає дійсності. Столичні ТЕЦ, згідно з вимогами Генерального штабу ЗСУ, мають необхідний захист першого етапу. Детальнішу інформацію щодо цього захисту в публічному полі поширювати не дозволяють безпекові вимоги. І ті, хто вважає себе експертами з теми і беруть на себе відповідальність її коментувати, не можуть не знати про такі вимоги. Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв закликав представників медіа та офіційних осіб не поширювати неправдиві дані, особливо ті, що стосуються роботи енергооб’єктів.Він наголосив, що ключові об’єкти енергетики, де це передбачено вимогами, мають захист.«Нагадаю, що поширення даних про місця руйнування та стан захищеності об’єктів критичної інфраструктури наказом Міненерго від 15.03.2023 № 92 віднесено до інформації з обмеженим доступом. Тому такі «коментарі» створюють низку додаткових ризиків для енергетиків і сприяють діям ворога», – зазначив посадовець.Петро Пантелеєв підкреслив, що всі служби долучені до ліквідації наслідків ворожої атаки.«Енергетики вже повернули світло 270 тисячам споживачів. Відновлення електропостачання триває, і в максимально стислі терміни його мають повернути іншим споживачам. Поки що в обмеженому режимі водопостачання в 4 районах – Голосіївському, Печерському, Солом’янському, Шевченківському. Для забезпечення містян водою на час, поки ситуацію з водопостачанням не стабілізують, до генераторів підключені 84 бювети. Загалом у столиці функціонують 170 бюветних комплексів, які розташовані в усіх мікрорайонах», – розповів заступник голови КМДА.Матеріал за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/manipulyativni_zayavi_deyakikh_ekspertiv_pro_nibito_vidsutnist_zakhistu_na_kivskikh_tets__nepravdivi/