Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київтеплоенерго
Додано 28 сер 2021

Київтеплоенерго

@kyivteploenergo
Кількість підписників: 39 633
Фото: 1,480
Відео: 128
Посилання: 628
Опис:
Усі новини про теплопостачання Києва
Джерело

Київтеплоенерго | Від 3-го жовтня розпочинаємо опалювальний сезон у Києві для лікарень, ...

Логотип телеграм спільноти - Київтеплоенерго Київтеплоенерго @kyivteploenergo
22 300 Охват/переглядів 2025-10-02 12:26 Повідомлення №2192
Від 3-го жовтня розпочинаємо опалювальний сезон у Києві для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери. Подача тепла в ці установи виконується за їх індивідуальними заявками. Цей алгоритм є виправданим для таких закладів, враховуючи їх соціальну спрямованість. Тому  рішення про необхідність підключення до тепла ухвалюють керівники закладів і установ. Зважаючи на похолодання, з п’ятниці соціальна сфера вже має можливість підключатись до опалення. Важливо, що будівлі лікарень, дитсадків, шкіл оснащені індивідуальними тепловими пунктами, які дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії.Щодо початку опалювального сезону в житлових будинках. Перш, ніж ухвалити таке рішення, маємо зважити всі фактори: раціональне використання енергоносіїв, недоцільність зайвих витрат на тепло мешканцями, а також ситуацію в енергосистемі. До уваги слід брати не тільки поточні, а й прогнозні температурні показники. Щоб економити і кошти мешканців міста, і енергоресурси. Тому першими отримають тепло, як зазвичай заклади та установи соціальної сфери.