Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Моя Київщина
Додано 10 чер 2021

Моя Київщина

@kyivregione
Кількість підписників: 1 991
Фото: 314
Відео: 5
Посилання: 4,210
Опис:
Офіційний телеграм-канал порталу "Моя Київщина", де Ви знайдете тільки найважливіші новини столичного регіону Зв'язок із редакцією: 📞 067 34 33 444 📧 [email protected]

👥 Кількість підписників

1 991
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +18

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,100 25-03-25 14:45
​​"Реформування" медицини по-білоцерківськи: як пускають кров першій лікарніУ лікарнях Білої Церкви за останній рік відбувся кадровий переворот, в результаті якого було звільнено одразу 4 головних лікарів, які очолювали свої посади в медзакладах. Місцеві «реформатори» - керівники міста в особі заступника міського голови Юрія Савчука – обґрунтували таке рішення тим, що строк дії трудових договорів у очільників лікарень закінчився ще наприкінці січня. За логікою влади Білої Церкви, влиття «свіжої крові» в керівну ланку системи охорони здоров’я міста буцімто мало б інтегрувати нові підходи для вирішення низки проблем галузі. Втім, враховуючи ситуацію з браком медичних працівників і фінансуванням, що давно є притаманним для найбільшого міста Київської області, зрозуміло, лише кадровими рішеннями не виправити. «Моя Київщина» розповідає про, м’яко кажучи, своєрідні підходи місцевих чиновників та генеральних директорів ЗОЗ, і почнемо з найстарішої лікарні в Білій Церкві – КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №1». Підписатися на канал🇺🇦 Надіслати новину📨