Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пасажири Києва
Додано 28 лют 2024

Пасажири Києва

@kyivpassengers
Кількість підписників: 6 478
Фото: 3,440
Відео: 286
Посилання: 1,920
Опис:
ГО "Пасажири Києва" - адвокати громадського транспорту столиці. Просуваємо ідеї якісного розвитку транспортної інфраструктури - за європейськими практиками сталої мобільності. donatello.to/kyivpassengers Зв'язок @Oleksandr_energy
Джерело

Пасажири Києва | Стеля на станції «Іподром» теж втомлюється 💧На світлинах зображено сте...

Логотип телеграм спільноти - Пасажири Києва Пасажири Києва @kyivpassengers
2 160 Охват/переглядів 2026-03-04 11:23 Повідомлення №5007
Стеля на станції «Іподром» теж втомлюється 💧На світлинах зображено стелю станції «Іподром» Київсього метрополітену. Подекуди відсутні елементи підвісної стелі, а також спостерігається набухання цих елементів від вологи, що може свідчити про проблеми з гідроізоляцією. Нагадаю, що не так давно в північному вестибюлі станції «Теремки» Київського метрополітену обвалились елементи стелі. На щастя, обійшлось без постраждалих. КМДА цей інцидент пояснила наслідком обстрілів. Парадоксально, але це сьогодні це найновіші, станції метро в столиці, які побудовані в 2012-2013 роках. Проте незважаючи на молодий вік станцій, багато елементів оздоблення вже пошкоджені внаслідок порушення гідроізоляції. Черги Оболонсько-Теремківської лінії від Либідської до Теремків - це тодішня поспішність і дешевизна, яка поєднана із сьогоднішньою недбалістю. Це проблема, але треба ж її вирішувати. Чи комунікує про цю проблему місто з громадою? Ні. Чи робить щось метрополітен та місто щоб не допустити того, що сталось на «Теремках»? Невідомо і не спостерігається кроків про це. А це лише ті проблеми, які видно пасажирам. Київський метрополітен продовжує тактику ігнорування та замовчування проблем допоки вони не стануть незворотніми. #Київ #метрополітен #Іподром #безпека