Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КО резерв
Додано 09 вер 2021

КО резерв

@kyivoperativ
Кількість підписників: 797
Фото: 17,100
Відео: 703
Посилання: 896
Опис:
You can view and join @kyivoperativ right away.

👥 Кількість підписників

797
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

20 230
Середній/День:: 14,300
Середній/Тиждень:: 12,943
ERR: 2538.27%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

КО резерв 2023-08-10
✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙ 2023-07-30
Київ Оперативний | Kyiv Operative 2022-08-20

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Схиляв неповнолітніх до вживання наркотиків: поліцейські Києва викрили організатора наркопритонуФігурант зберігав у власному помешканні наркотичні засоби з метою збуту, а також схиляв неповнолітніх до їх вживання. Слідчі за погодженням із процесуальним керівником повідомили про підозру фігуранту за трьома статтями Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.До поліції Києва надійшло повідомлення від лікарів про те, що вони констатували смерть 15-річної дівчини у квартирі на вулиці Кубанською України. На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи Деснянського та Головного управлінь поліції, оперативні працівники та інспектори сектору ювенальної превенції.Як розповів начальник слідчого відділу Деснянського управління поліції Микола Мазуров, правоохоронці встановили, що у квартирі, де померла дівчина, місцевий мешканець організував наркопритон. В цьому помешканні, 32-річний чоловік зберігав наркотичні засоби з метою збуту, а також схиляв до вживання заборонених речовин неповнолітніх:«Днями зловмисник познайомився з двома неповнолітніми, яким запропонував вжити у квартирі наркотичний засіб. Після вживання наркотику, 15-річній дівчині стало погано. На деякий час чоловік її залишив, а коли повернувся до квартири, то виявив її без ознак життя. Подруга потерпілої зателефонувала до швидкої й лікарі, які прибули на виклик констатували її смерть. Тим часом чоловік, у присутності медиків, виніс із квартири заборонені наркотичні речовини до сміттєпроводу. Слідчі разом з криміналістами оглянули місце події та виявили паперові згортки з вмістом речовини рослинного походження».Правоохоронці затримали чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тіло померлої дівчини та вилучені речовини направлено для проведення необхідних судових експертиз.За фактом смерті неповнолітньої розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство. У ході досудового розслідування поліцейські продовжують досліджувати усі інші обставини цієї події.«Наразі за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статті 307 Кримінального кодексу України — незаконне придбання та зберігання психотропної речовини у великих розмірах із метою збуту, частиною другою статті 315 Кримінального кодексу України — схиляння неповнолітніх до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та частини другої статті 317 Кримінального кодексу України — організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів», — зазначив підполковник поліції.Деснянський районний суд обрав зловмиснику запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 2,5 мільйонів гривень. Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.Відділ комунікації поліції Києва
Іранські дрони могли бути модифіковані спеціально для завдання ударів по об’єктах енергетики.У січні цього року польова група організації Conflict Armament Research (CAR) задокументувала боєголовку іранського одноразового БПЛА Shahed-131. Встановлено, що боєголовка скомпонована так, щоб давати кілька ефектів при ураженні цілі. Крім основного заряду ударна частина містить вторинні заряди для нанесення додаткової шкоди об’єкту атаки.Дослідники прийшли до висновку, що такі боєголовки, можливо, були розроблені спеціально для атак на великі цілі, такі як енергетична інфраструктура. Більше того, задокументована боєголовка, ймовірно, була призначена для нанесення якомога більшої шкоди інфраструктурі у великому радіусі.росія абсолютно свідомо намагається знищити українську енергетичну інфраструктуру, використовуючи знання своїх енергетиків для планування ударів та модифікуючи зброю, якою завдає удари. І документування таких “удосконалень” має зіграти свою роль у притягненні агресора до відповідальності.Conflict Armament Research - слідча організація, яка здійснює документальну фіксацію незаконних озброєнь, боєприпасів та іншого майна в зонах конфліктів, а також відстежує джерела постачання зброї. В Україні ця організація із 2018 року проводить експертизу техніки, вилученої у незаконних збройних формувань тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.https://storymaps.arcgis.com/stories/f5070c1d8ff8451c9a99138a3b70232d
Є. Зборовський: чесність, фаховість та відкрита комунікація – це фактори, на яких базується робота ДСБТЗавершився навчальний інтенсив для керівників територіальних відділів Укртрансбезпеки за підсумками 2022 року.Результатами, методами вдосконалення роботи на місцях та стратегічними цілями на 2023 рік поділилися Голова ДСБТ Євген Зборовський, Перший заступник голови Юрій Марценишин, заступник голови Валерій Кулик-Куличенко, керівники напрямків та директори департаментів служби.Голова Укртрансбезпеки Євген Зборовський провів лекцію про запобігання корупції. Розпочав її з новини про звільнення двох інспекторів служби, яких спіймали на спробі отримати хабар. Він зазначив, що завдання номер один – зробити максимум, щоб корупційні схеми стали неможливими.Також керівник ДСБТ наголосив на важливості дотримання принципів ведення доброчесної роботи кожного територіального відділу. “Чесність, фаховість та відкрита комунікація з водіями, перевізниками та колегами – це три фактори, на яких базується робота кожного інспектора ДСБТ. Специфіка роботи Укртрансбезпеки в тому, що коли інспектор в одному регіоні складає акт, то ці матеріали разом із доказами дуже часто розглядає і виносить постанову по справі керівник іншого підрозділу. Тому надзвичайно важливо працювати злагоджено, мати хорошу комунікацію. Це забезпечує максимальну синергію нашої служби”, – зазначив Зборовський.Водночас, Перший заступник Юрій Марценишин зупинився на одному із пріоритетів на 2023 рік – посиленому використанні засобів відеофіксації (бодікамер).Результатами роботи у цьому напрямку поділився директор департаменту моніторингу. Під час перевірок були виявлені факти неналежного використання бодікамер, за які інспектори отримали зауваження та дисциплінарні стягення, та на противагу показав приклади зразкової роботи.Крім того, під час тренінгу керівники тервідділів пройшли практичні завдання з виявлення правопорушень та оформлення відповідних матеріалів на SMART-платформі.Telegram | Сайт | Facebook
🤯 Чого тільки не знайдеш в Телеграмі окупанта.До нас потрапили переписки російського підполковника ОМОН-у Нікалая Тіссена з іншими злочинцями в період його перебування в Херсоні. Там багато цікавого – саме тому ми вже передали наявні матеріали в СБУ та ГУР. А тепер – готові поділитися з вами.🤬 ОМОН-івці в Херсоні мали придушувати український спротив. Натомість самі були придушені СБУ і відступили. Весь цей процес, включно з фальсифікаціями на псевдореферендумі, впевненістю окупантів і несподіваним для них контрнаступом ЗСУ, яскраво зображено в переписках Тіссена з дочкою-росгвардікою і з “побратимами” по злочинах.😁 Що тепер з тими, хто вижив, яскраво описує повідомлення Тіссену одного з окупантів:“Меня че то не отпускает после хохляндии, недавно гром был ночью, я вскочил как анутый, сердце *уячит, хочется курить сразу и пос**ть”. 👉🏻 Що ще розповідають одне одному російські злочинці в приватних повідомленнях - у новому випуску Лесі Іванової. А що б ви побажали тим терористам, яких “нє отпускаєт” після повернення з України?
Збут фальсифікованих лікарських засобів: слідчі поліції Києва повідомили про підозру посадовиці та приватному підприємцю На підставі фіктивних документів фігуранти здійснювали реалізацію неякісних іноземних медпрепаратів, продаж яких заборонено на території України. Правоохоронці ліквідували канал потрапляння на український ринок великої партії неякісних ліків на загальну суму понад 32 мільйони гривень. Порушникам загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.У ході реалізації оперативної інформації слідчі Святошинського управління поліції спільно зі слідчими столичного главку під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури спільно із співробітниками Служби безпеки України викрили службову особу, яка сприяла збуту фальсифікованих лікарських засобів на території України та директору приватного підприємства – постачальнику іноземних препаратів. Правоохоронці встановили, що фігурантка отримавши висновок лабораторії про невідповідність партії імпортованих з-за кордону лікарських засобів прийняла рішення про випуск таких ліків у обіг. Правопорушниця затвердила в необхідній документації неправдиві відомості щодо даних медпрепаратів та надала дозвіл для реалізації їх на території держави керівнику комерційної установи. Слідчі поліції Києва за погодженням із Київською міською прокуратурою повідомили обом фігурантам про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 321-1 Кримінального кодексу України - фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів та наразі встановлюють інших осіб, причетних до злочинної схеми. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.Відділ комунікації поліції Києва
Салюти у Дарницькому районі столиці: розпочате досудове розслідуванняВідео - https://t.me/kyivoperativ/113189Попри існуючу заборону невідомі у дворі будинку запустили феєрверки. На даний час тривають оперативні заходи, спрямовані на встановлення та затримання причетних осіб.Згідно з рішенням військової адміністрації міста Києва використання будь-яких піротехнічних виробів у період дії воєнного стану заборонено. 29 грудня увечері під час моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили відео, у якому кілька осіб запустили салюти у одному із дворів будинку на вулиці Тростянецькій. Отримавши повідомлення від місцевих мешканців, на місце події прибув наряд патрульних поліцейських.До приїзду правоохоронців порушники втекли. На даний час поліцейські проводять оперативні заходи для встановлення та затримання причетних до порушення осіб. За вказаним фактом дізнавачами Дарницького управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Зловмисникам загрожує штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років.Поліція Києва вкотре нагадує громадянам про заборону використання піротехнічних виробів під час дії воєнного стану.Статті, які передбачають покарання за реалізацію чи використання піротехнічних засобів відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України:- ст. 164 КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності;- ст. 173 КУпАП - дрібне хуліганство;- ст. 182 КУпАП - порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил дотримання тиші в населених пунктах і громадських місцях;- 195-6 КУпАП - порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів;- 296 ККУ – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.Відділ комунікації поліції Києва
Ключове за сьогодні – енергетика. Дуже складна ситуація в Одеській області. Після нічного удару іранськими дронами Одеса та інші міста і села регіону в темряві. Станом на цей час більш ніж півтора мільйона людей на Одещині без світла. Підключена лише критична інфраструктура – і настільки, наскільки є можливість постачання електрики.Загалом у різних областях продовжуються як аварійні, так і стабілізаційні відключення. Енергосистема зараз, мʼяко кажучи, дуже далека від нормального стану: у системі зберігається значний дефіцит. Саме тому є графіки відключень. Найбільше – у Львівській, Вінницькій, Київській, Тернопільській, Сумській, Закарпатській, Житомирській і Хмельницькій областях і в Києві. Треба розуміти: якщо навіть немає масованих ракетних ударів, це не означає, що немає проблем. Майже щодня в різних регіонах є обстріли, є ракетні атаки, атаки дронами. Майже щодня бувають влучання в енергообʼєкти. Через втрати в системі доводиться зменшувати ліміти всім у системі. Дуже важко дається і відновлення. Але все ж таки наші енергетики й комунальники роблять дійсно героїчні речі, за тижні відновлюючи те, що взагалі-то вимагало б місяців роботи.І я дякую кожному й кожній, хто працює, щоб повернути світло та зберегти енергосистему. Так само я дякую всім, хто усвідомлює, наскільки важко нашим захисникам неба, наскільки важко ремонтним бригадам і енергетикам, наскільки важко всім, хто захищає наше з вами життя.
Фронт. Забезпечення армії. Енергетика. Зв’язок. Пункти Незламності. Посилення нашої ППО. Робота з партнерами. Ситуація у прифронтових районах і подавлення російських вогневих позицій. Усі ключові питання – тримаємо у фокусі уваги. Цієї доби, як і кожного божого дня, окупанти знов обстрілювали Херсон і громади області. Лише за один тиждень ворог 258 разів обстріляв 30 населених пунктів Херсонщини.Російська армія пошкодила і насосну станцію, яка забезпечувала подачу води в Миколаїв.Ну що про них сказати? Ось це і є справжня суть тих випадкових товаришів, які заволоділи Росією. У них після 20 років правління на значній частині їхньої ж держави така розруха, ніби там пройшла війна. А це не війна – це вони пройшли.Вони ні на що не здатні, окрім розрухи. Це все, що вони полишають по собі. І те, що вони роблять зараз проти України, – це їхнє намагання помститись. Помститись за те, що українці вже неодноразово захищали себе від них.Україна ніколи не буде місцем для розрухи. Україна ніколи не прийме порядків від цих товаришів з Москви. Зробимо все, щоб відновити кожен зруйнований окупантами об’єкт, кожен будинок, кожне підприємство.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🎄Рішення про встановлення Головної ялинки ухвалять після консультацій з силами оборони. І, якщо її встановлюватимуть, то виключно за рахунок меценатівКомісія Київради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій розглянула петицію щодо недоречності встановлення новорічної ялинки в Києві в умовах воєнного стану.Комісія рекомендувала профільним департаментам врахувати всі пропозиції щодо невикористання бюджетних коштів, дотримання заходів безпеки та заощадження електроенергії, утім не підтримала петицію в частині пропозиції не встановлювати ялинку.У разі, якщо місто після консультацій із військовими ухвалить рішення про встановлення ялинки, бюджетні кошти на це не витрачатимуть. Меценати та соціально відповідальний бізнес звернулися до міста із пропозицією допомогти у встановленні та оформленні ялинки. У разі, якщо ялинку таки встановлюватимуть, місто разом із правоохоронцями подбає про заходи безпеки.❗️У Департаменті муніципальної безпеки підкреслили, що рішення про встановлення Головної новорічної ялинки країни будуть ухвалювати за підсумками консультацій із командуванням угруповання сил і засобів оборони міста Києва.
СБУ виявила у Києві підпільний склад з понад 4 тоннами прекурсорів та знешкодила наркокартель на ЧеркащиніСеред вилученого у зловмисників – оптові партії важких наркотиків, прекурсори для їх виготовлення та вогнепальна зброя. Щомісяця організатори наркобізнесу отримували «прибутки» на понад 2 млн грн.🔹 У Києві:СБУ ліквідувала схему контрабандного ввезення до нашої держави сильнодіючих речовин, що використовують для виробництва синтетичних наркотиків.Під час обшуків у зловмисників виявлено більше 4-х тонн прекурсорів, які зберігали на території комерційних складів. Вартість вилученого на чорному ринку становить майже $1 млн.Встановлено, що до організації злочинної діяльності причетний директор столичної фармкомпанії. Саме він налагодив «імпорт» аналогів димедролу з країн Східної Азії під виглядом компонентів для виготовлення косметичних засобів.🔹 На Черкащині:Служба безпеки знешкодила злочинну організацію, яка створила міжрегіональну мережу масового збуту амфетаміну, A-PVP та мефедрону. Вісьмом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів.Лідера і трьох активних учасників наркоугруповання було затримано ще на початку цього року в ході спецоперації СБУ. У результаті оперативних заходів правоохоронці встановили всіх осіб, причетних до наркобізнесу та задокументували їхні злочини.За даними слідства, вони здійснювали продаж психотропів у Київській, Черкаській, Донецькій, Одеській, Полтавській та Вінницькій областях.Наразі слідчими СБУ 8 фігурантам повідомлено про підозру за низкою статей Кримінального кодексу України.