Джерело
Київська міська прокуратура | У Києві серійного крадія, який обікрав 20 установ на 16 млн гривень, з...
523 Охват/переглядів
2025-07-09 13:30
Повідомлення №6972
У Києві серійного крадія, який обікрав 20 установ на 16 млн гривень, засудили до 11 років в’язниціЗа підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської міської прокуратури Святошинський районний суд Києва визнав 37-річного чоловіка винним у скоєнні серії крадіжок.Встановлено, що обвинувачений вночі у Святошинському районі пробирався у торгівельні центри, де були банкомати і термінали з грошима, а також крамниці, перукарні, забираючи гроші та цінні речі, які можна продати. Загалом йому інкримінували крадіжки з 20 установ на загальну суму понад 16 млн гривень. Чоловік мав професійне обладнання та навички, які тривалий час дозволяли вчасно зникати з місць крадіжок. Затримали його під час чергової спроби потрапити вночі в один з торгівельних центрів.❗️ Зважаючи на надані стороною обвинувачення докази, у суді чоловік свою вину визнав. Вироком Святошинського районного суду Києва його засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУ НП в м. Києві. Пресслужба Київської міської прокуратури