Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - kyivua333
Додано 14 лип 2024

kyivua333

@kyivUA333
Кількість підписників: 14
Фото: 23,200
Відео: 273
Посилання: 634
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

kyivua333 | Два пара- (к)роки Великої Війни. От прям зараз. За кілька годин чотири...

Логотип телеграм спільноти - 333.kyiv.ua - Магазин не зовсім військового одягу) kyivua333 @kyivUA333
720 Охват/переглядів 2026-02-24 11:12 Повідомлення №23363
Два пара- (к)роки Великої Війни. От прям зараз. За кілька годин чотири роки "тому назад" зовсім недавні "дембеля- ветерани" і цивіли з сталевими яйцями потягнуться колонами в "ненависне ТЦК та СП". Порожні майже, бо роти охорони вже вступили в рамс з окупантом. В дворах воєнкоматів горітимуть справи не простих і простих військових, як про те каже інструкція. 20 річні дівчатка проситимуться в кабінетах щоб їх взяли з собою дядьки на фронт, вважаючи що досі варять бинти і війна нагадує обоз ополчення 2СВ. Кава, травяний чай з термосів, матюки, сміх і дим цигарок. Розпаковані ящики з "калашматами". Окрема зграя в вигорівшому камуфляжі всіх країн світу. Вони знають. Знають що буде якщо "ні". Дехто знає росіян по Чечні і їх методи на окупованій території. Цивіли які були вчорашніми травоїдними істотами перетворилися в хижаків і чекають вожаків зграї яка буде шматувати ватно-балалаєчну орду. В небі проносяться літаки, ракети, все як має бути під час війни. До наступного ранку доживуть не всі, але це нікого не хвилює. День коли ми були Нацією. Буде тисячі смертей, в більшості ворожих. Буде сафарі. Буде Ірпінь, Буча, Ізюм, Маріуполь, південь. Буде все, те чого не мало б бути в 21 сторіччі в Європі. Преміальні авто з кулеметами, з сейфів дістануться дорогі зразки зброї. Гопота і маргінали разом з поліцаями ганятимуть еліту окупаційних військ. Буде все. Алкашів виганятимуть з воєнкоматів і це буде найбільша ганьба- тебе не взяли на війну. Тебе не взяли в двіж. Не багато тих хто це пам'ятає як власні спогади. Я дякую небу що мав змогу тоді бути там. І я дуже хочу щоб ми знову хоч раз стали тією нацією що вимагала зброї і напрямку стрільби. Щоб гнати ворога на його болота. Дякую, Перші!Журило