Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Киянин
Додано 14 лип 2024

Киянин

@kyianyn204
Кількість підписників: 23 642
Фото: 813
Відео: 1,810
Посилання: 1,420
Опис:
Військові новини

👥 Кількість підписників

23 642
Середній/День:: -16
Середній/Тиждень:: -107
Середній/Місяць:: -1092

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 103
Середній/День:: 11,100
Середній/Тиждень:: 9,763
ERR: 38.5%

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,230 25-10-16 15:15
🇺🇦Бійці 1 армійського корпусу НГУ "Азов" публікують кадри відбиття чергового механізованого штурму кацапів на Добропільському відтинку 🔥 Але ще більш точніше буде сказати "біля Добропільского відтинку", адже ворог не зміг доїхати навіть до лінії бойового зіткнення, куди активно рухав велику колону важкої техніки, за вже звичним маршрутом через Попів Яр в сторону Володимирівки. В результаті, було застосовано більше двох десятків одиниць, по яких так само летіло з усіх сторін максимальною кількістю засобів. Було знищено 9 та пошкоджено 4 одиниці бронетехніки московитів.🏹 Ворог здійснив суттєве накопичення техніки, які, зокрема, приїхали з додатковими підрозділами, тож тиск наразі максимальний, в чому кацапні допомагають ще й погодні умови. На фоні стабілізаційних заходів з боку українських бійців, противник намагається перехопити ініціативу, в першу чергу кількістю і тут демонструється тандем роботи підрозділів, які стримують тиск разом з підрозділами, які в цей час зачищають залишки або накопичення противника, який просочується через оборонні порядки СОУ. 📍 Локація — Попів Яр. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 8,670 25-10-02 06:15
Ось не розумію.На Сумщині збивається достатньо багато повітряних цілей під час повітряних ударів.Це при тому, що на території області ведуться бойові дії, і там неможливо розмістити більш-менш серйозне обладнання.Чернігівщина - прохідний двір. На території області час від часу діють ворожі ДРГ. Свого часу навіть "сєнєж" заходив.Але при цьому, є можливість розгорнути людську ешелоновану систему ППО. Це було свого часу, і закінчилося вже давно.Відповідальність окрім ПвК "Центр" ПС ЗСУ, очевидно несуть ще ОК "Північ" та Чернігівська ОВА.Ось і розберіться, на якому рівні йде байдужість та просідання.Чернігів, Ніжин, Десна, Гончарівське, Славутич (анклав Київської області на території Чернігівської).Це важливі населені пункти в усіх сенсах. І вони зараз де-факто беззахисні від повітряних атак.Я мовчу про те, що ворог все це чудово знає та користується цим.Під час атак на Київ або транзитом через передмістя - багато шахедів залітають через Новгород-Сіверський, Семенівку та Сновськ.І з цим ніхто нічого не робить.Виходи балістики на Київ з району Клинців (брянська вонюча республіка) - постійне явище. А там всього 45 км від кордону, 65 км від Семенівки.Розміщення ОТРК на такій відстані від ЛБЗ - подарунок для тих, кого атакують. Але Чернігівщини це, видимо, не стосується...Тут висновки потрібно робити на всіх рівнях - ОВА, ПвК "Центр" ПС ЗСУ, ГШ ЗСУ, ОК "Північ".Генерал Кривоножко до того, як стати командувачем ПС ЗСУ (в т.ч. коли був тво командувача), очолював саме ПвК "Центр".Тепер в його "рідній гавані", яку він очолював 9 років (небачений термін для такого рівня!) - повний бардак.Ще в піхоту з ПС або сухопутних військ (сухопутні підрозділи, які перехоплюванням повітряних цілей займаються + МВГ) попереводіть. Так точно переможемо 100% (ні).🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 7,660 25-09-16 17:46
🌲 Ситуація в районі Серебрянського лісництва та Ямполя🇷🇺 Ворог продовжує спроби повністю окупувати Серебрянське лісництво, зокрема, намагається перекрити логістику до позицій в районі Дронівки. До неї вони вже долазять, зокрема, зі сторони села Серебрянка. Противник активно застосовує піхоту, яка просочується крізь позиції українських бійців, намагається зайти в тили і закріпитися там, а також створює максимально неприємні умови для утримання позицій СОУ, проводити ротації, надавати ресурси тощо. Активно працюють екіпажі дронщиків, які ускладнюють обстановку. 🟡В силу розвитку подій, які складаються в районі Серебрянського лісництва, сподіваємося, командування, яке здійснює оперативне управління цієї зони не втратить безтолково людей, тримаючи їх до останнього в невигідних умовах в самому лісі. ⚔️ Одночасно з цим тривають активні бойові дії в селищі Ямпіль, куди постійно затягується противник, продовжує ховатися в будинках, погребах тощо і закріпитися в населеному пункті. Зокрема, кацапи використовують цивільний одяг, щоб злитися з місцевим населенням і продовжувати окупацію селища. Там триває активне знищення ворога, де належне потрібно віддати нашим пілотам, які без перестану полюють за кацапськими виродками.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 10,400 25-09-13 14:16
Втрачене вікно історії: як Зеленський відмовився від найпотужнішого інструменту, який надала АмерикаУ травні 2022 року президент США Джо Байден підписав закон про Ленд-ліз для України. Для багатьох це стало історичним проривом — безпрецедентним шансом швидко, без зайвої бюрократії, отримати озброєння для захисту нашої держави.Це була модель Другої світової — саме через Ленд-ліз союзники знищили Гітлера.Нам запропонували те саме. І ми сказали: ні.🔻 Не тому, що нам заборонили.🔻 Не тому, що США передумали.🔻 А тому, що Зеленський і його оточення так і не звернулися з офіційним запитом.Натомість по всіх телеканалах і телеграм-каналах ми чули одне й те саме:> “Навіщо Ленд-ліз, якщо нам дають усе безкоштовно?”Це не просто маніпуляція — це злочинна брехня.Ось правда, яку приховали:Ленд-ліз — це не борг у класичному розумінні.Якщо техніку знищено в бою — нічого не потрібно повертати.Якщо вціліла — або повертаєш, або викуповуєш після війни.США пропонували зброю зі складів, яку все одно мали утилізувати.Для України це була б золота жила — безцінне озброєння у вирішальний момент.Ленд-ліз дозволив би отримати техніку швидше, в більших обсягах, без постійного “випрошування” й затверджень на кожен пакет.Але цього не сталося.І це не просто помилка — це стратегічна відмова.І вона лежить на відповідальності особисто Володимира Зеленського.Так, він був людиною без досвіду в геополітиці й військовій справі.Але керівника судять не за біографію, а за наслідки.🟥 Наслідки — катастрофічні.Нам бракувало техніки. Нас знищували. А ми — не використали інструмент, який уже лежав на столі.Це рішення — або зумовлене некомпетентністю, або впливом проросійських сил у владних кабінетах. Третього варіанту немає.Боляче визнавати, але ми мусимо це сказати вголос:> Наш народ обрав харизму замість компетентності. І ми досі за це платимо.Пам’ятаймо це. Автор Влад Смірнов.
👁 8,400 25-09-12 17:22
Добропільський напрямок: ворог у пастціНа цьому відтинку фронту українські штурмовики ведуть одну з найуспішніших операцій останніх місяців. Ворог намагається наступати, але наші підрозділи методично перемелюють його сили, відрізають шляхи підкріплення і накривають перехресним вогнем.За два тижні вдалося зробити те, що ще недавно здавалося неможливим: зусиллями 33-го та 425-го ОШП, у взаємодії з 1-м ОШП, 24-м і 25-м штурмовими батальйонами, а також 79-ю і 82-ю бригадами ДШВ, ворог опинився в оперативному, а подекуди і в тактичному оточенні. На мапі вже чітко вимальовуються три великі «котли».Росіяни кинули сюди свої найбоєздатніші частини, у тому числі спецпризначенців, щоб зірвати замикання кільця. Але навіть еліта не змогла зупинити тиск українських штурмовиків. Боєзіткнення важкі, зустрічні бої тривають, проте співвідношення втрат говорить саме за себе: у середньому 1 до 5 на користь України, а на окремих ділянках коефіцієнт ще вищий.Все більше окупантів, розуміючи неминучий кінець, здаються в полон. Наші бійці відзначають, що ситуація нагадавaє Курську битву: ворог масово складає зброю, не витримуючи тиску.Ця операція вже сьогодні стає прикладом для військової науки — як злагоджені дії кількох ударних угруповань можуть переламати ситуацію на стратегічному напрямку.
👁 12,200 25-08-29 05:15
Наразі на новопавлівському напрямку дуже складна ситуація.Наші воїни намагалися покращити позиції на певних ділянках, а ворог активно продовжує наступ на всіх інших ділянках. І також є ділянки, де тривають маневрові бої.Так, деінде нашому війську вдалося відсунути ворога. Це раніше.Це були обмежені контратаки з метою покращення положення та підготовки більш розгалуженої оборони на 2-3 лініях.Щоб коли ворог знову повністю захопить ініціативу, наше військо було в кращому положені та не було суттєвих проривів окупантів.І зараз ми тут. Окупант знову володіє 100%-ю ініціативою.І місцевість не дуже. Якщо б ворог вже захопив Новопавлівку - то ми б вже казали про павлоградський напрямок, бо там далі голий степ, в якому важко оборонятися. І запахло б таким смаженим, що мало б нікому не здалося.А так, цього не сталося, і наші воїни намагаються робити все, щоб ворог не вийшов на оперативний простір.Надалі окупант, очевидно, посилить атаки ще більше.Наразі найнебезпечніша ділянка - район перетину трьох областей - Донецької, Запорізької та Дніпровської.Там окупант наступає та має суттєві успіхи.А якщо згадати, що 76 пдд ворога перемістили якраз на Запоріжжя, то нескладно здогадатися, чому саме та ділянка зараз у мразот в пріоритеті.Видимо, дуже сильно хочуть залізти в тил нашим оборонцям Гуляйполя.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 18,700 25-08-23 17:30
Ви знаєте, що таке Raytheon? – Це найбільша американська корпорація військово-промислового комплексу. Raytheon заснована в 1922 році, відіграла значну роль в постачанні американської армії та армій союзників у роки Другої світової війни, має величезний науково-технічний потенціал, наприклад, система GPS створена і підтримується Raytheon, сьогодні в корпорації працює понад 200 тисяч висококваліфікованих співробітників, а щорічний обсяг продажів перевищує 25 млрд доларів.А в цей час в Україні невідома особа на ім'я Артем (прізвище секретне), представник нікому невідомої ще два роки тому компанії Fire Point, заявляє на весь світ, що «нова українська» крилата ракета FP-5 «Фламінго» краща за американську крилату ракету «Томагавк» виробництва корпорації Raytheon. Пряма мова:«... «Томагавки», по-перше, застарілі, по-друге, вони за технічними характеристиками вже набагато гірші. У них абсолютно все гірше, ніж у сьогоднішніх «Фламінго». По-третє, вони, у 5, здається, разів дорожчі, без транспортування і засобів доставки...»Завіса. Десь там далеко в Америці одночасно заплакали 200 тисяч працівників Raytheon, зробили собі харакірі тисячі видатних - раніше, до появи «Фламінго», - конструкторів та інженерів корпорації, втратили свої гроші мільйони простих інвесторів через обвал акцій Raytheon на фондовій біржі.Мене просто розпирає гордість за Україну.Як, ну як можна зробити крилату ракету таких жахливих розмірів, без бортового локатора огинання рельєфу місцевості, без оптичної навігаційної системи, без головки самонаведення, без бортового навігаційно-прицільного комплексу, без застосування технологій зниження радіолокаційної помітності, не приховуючи лопатки турбореактивного двигуна, а навпаки – поставивши його на ракету, щоб всі локатори ППО бачили, не хвилюючись про екіпажі на старті, яким потрібно мінімум 40 хвилин збирати громіздку ракету на позиції, чекаючи прильоту «іскандерів» - як можна зробити таке одоробло за ціною 400 тис доларів (одна п'ята від ціни «Томагавка»), і ще пишатися ним, обгажувати на весь світ американську корпорацію, під управлінням системи GPS якої, повинна літати ця диво-ракета, тому що нічого іншого у неї немає?..Ну ось як?.. Ви це серйозно?!..І ця величезна праска з крилами до кінця року планується бути запущена в серійне виробництво на рівні сотень штук на місяць, а сьогодні, за заявами компанії, вже виробляється по 1-й штуці на день – навіть «Томагавки» з такою швидкістю не роблять, тому що складно і неможливо.Вся державна машина, весь єдиний телемарафон, ряд незалежних видань, уряд і сам президент вже прорекламували це українське (не цілком, до речі, українське) "аналогов-нет". І, ймовірно, підтримали фінансово, в той час, коли десятки виробників дронів сидять без держзамовлень, а десятки бойових підрозділів не отримують дрони від держави, тому що грошей немає...Звичайно, всім нам хочеться нової суперзброї, справедливої помсти, палаючої москви і мирного неба, нарешті, над головою. Але чого нам точно не вистачає – технічної компетенції. Тому найбільше на війні заробляють піар- і локейшен-менеджери, продюсери та арт-директори. Український «Голлівуд» замінив оборонно-промисловий комплекс. Занадто багато піару, надто багато всіляких нових ракет, балістики, «ракет-дронів» та іншої вундервафлі, коли реальну бойову роботу роблять зовсім інші, тихі та непомітні дрони і їх ніким не прорекламовані екіпажі. Бойовим постійно не вистачає ресурсів, дронів, тому що гігантські бюджети йдуть кіношникам і авантюристам.Я думаю, може статися черговий пшик і гігантський скандал. І, можливо, з'явиться робота для правоохоронних органів, для НАБУ і САП. А крайнім може виявитися президент, якого вся ця піар-історія з людьми в костюмах біологічного захисту навколо макетів ракет і дронів може дуже невчасно дискредитувати в ході відповідальних переговорів.Ось і думай-те.Автор Юрій Касьянов.
👁 8,560 25-08-17 20:57
✍🏻 Олена Дмитренко Спецпроєкти Сергія Мамаєва, дякую за правду без цензури в цікавому інтервʼю з полковником Романом Червінським «В Україні зараз війна правоохоронних структур» де Роман Червінський викриває темний бік СБУ: дві паралельні реальності спецслужби – бойова, яка ризикує життям заради країни, та політична, яка обслуговує верхівку влади. Малюк, Зеленський і Єрмак у його версії постають як ті, хто використовує СБУ для збереження влади та атак на НАБУ. В інтерв’ю – гучні приклади маніпуляцій поліграфом, деталі про слідчий ізолятор СБУ та його використання для тиску, історія зриву операції по вагнерівцях і кума Зеленського, корупційні потоки митниці, енергетики та «контрабандні каси» спецслужби. Червінський розповідає, чому реформа СБУ заблокована, хто зірвав зміни, і як, на його думку, можна зробити голову спецслужби незалежним від президента. І відкриває секрети проходження поліграфу. Це відверта розмова про війну правоохоронних органів, провали безпеки, російську агентуру та майбутнє української контррозвідки.Шановні однодумці, до перегляду:https://youtu.be/psyHu7MfhBo?si=qm_T2jR9SeemIzO2
👁 9,090 25-08-11 17:13
🟡Ситуація в напрямку Добропілля Останні декілька днів мережею ширяться дискусії та запитання, що ж відбувається в районі Добропілля, де активно здійснюється просування московських військ.🏹 Наразі противник зміг за допомогою постійного тиску переважаючою кількістю піхоти здійснити просування в населені пункти Кучерів Яр та Золотий Колодязь, де проводить накопичення для подальшого розвитку успіху. На відрізку свого шляху московити пробують встановлювати свої позиції, закріплюватися на місцевості. Також з Кучеревого Яру по посадках кацапи пролізли в населений пункт Веселе і проводять накопичення й там. За останню добу в даному селі було зафіксовано вже близько двох десятків виродків. ➡️ Одночасно з цим, ворог не зупиняється на досягнутому та продовжує розвивати свій успіх в напрямку траси Добропілля-Краматорськ, фіксуючись в районі Нововодяного та Петрівки. На жаль, ворог прощупав слабкі місця для подальшого руху, якими і буде користуватися, щоб здійснити подібні спроби.🔴Обстановка складається доволі хаотично, адже ворог, знайшовши прогалини в обороні, просочується в глибину, пробує швидко закріплятися, накопичуватися для подальшого просування, в той час, як деякі особи в командуванні певної бригади або не розуміють всю глибину проблеми, або подають ситуацію як "контрольовану", в якій "всіх убили, всіх зупинили". Однак з цим не згодні самі військові, які тримають там оборону і намагаються зрозуміти, що відбувається.🧱 Район Золотого Колодязя, Шахового та інших населених пунктів в цих околицях є місцевістю побудови нових, важких інженерно-фортифікаційних споруд з якісними інженерними загородженнями та найголовніше — якісно спорудженими позиціями по типу ВОП, РОП, які ворог спокійно обходить, а в подальшому займе і використає для своєї оборони. Як коментують військові: "найгірше те, що ми їх звідти х*й виб'ємо, якщо вони їх займуть". Це приклад того, що поряд з добре побудованими ІФС необхідні люди, які будуть їх утримувати, а також ефективне командування, яке буде правильно використовувати такі можливості. ⛳️ Початок шляху на Добропілля та логістики у кацапів відбувся з вогневого контролю дронами. Наразі ворог знайшов місця, щоб прокласти цей шлях фізично, цілком і повністю усвідомлюючи наслідки, які створяться після досягнення цілей. Для ворога вже є заздалегідь визначені кінцеві точки, яких він має досягнути і сьогодні вони проводять реалізацію задуманого, пробуючи повністю окупувати Золотий Колодязь, Кучерів Яр, Веселе та інші населені пункти. Після остаточного закріплення та накопичення, будуть обов'язкові спроби рухатися в глибину території, а також будуть підтягуватися екіпажі дронів, які ускладнять перебудову альтернативної логістики і утримання навколишніх позицій для Сил Оборони. З таким розвитком подій, якщо він не зміниться, ми можемо наштовхнутися на момент, що Добропілля впаде швидше ніж Покровськ. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 10,100 25-08-10 09:54
🇷🇺 Диверсійні групи у Покровську: з 150 кацапів дійшло до міста близько 30🔄 За нашою інформацією для диверсійних дій у Покровську ворог сформував з трьох рот тактичні групи по 50 осіб у кожній. Метою акції було створити паніку та змусити підрозділи втекти з міста, як це було в Селидове.🥷 Всього маршрут з Селидового до Покровська зайняв у кацапів 14 діб. 4 доби до промки у Піщаному і 10 діб вони долали з Піщаного до вулиці Захисників України у Покровську. Таким чином кожну добу піхотинець противника проходив всього 600 метрів у надії не бути виявленим.☎️Зв'язок, вода та їжа — забезпечувалася скидами з дронів. Тому між групами була хороша координація і кожен знав про кожного. Використовували плащі для маскування та ховалися у випадкових укриттях. "Диверсанти" мали трекери маршрутів кудою мали б рухатися.💥 Близько 120 осіб з 150 загинуло від скидів, можливо комусь вдалося вижити після поранення. 19 липня групи почали затягуватися у Покровськ і здійснювати диверсійні дії. Весь цей час триває пошук залишків груп. Цього тижня ще частина "диверсантів" здалася в полон.📋Відповідно мети ця операція не досягла, хоча й принесла багато проблем для Сил Оборони України. Чи можна вважати успіхом план, за якого 80% особового складу має вмерти в дорозі до місця виконання задачі — сумнівно.🤷🏻‍♂️ Більше висновків не буде. Висновки покаже час.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат