Джерело
ГРЕЧКА КИЯНАМ | Київ загубив 30 автобусів, які подарували місту німецькі та латвійські...
153 Охват/переглядів
2022-09-19 11:19
Повідомлення №307
Київ загубив 30 автобусів, які подарували місту німецькі та латвійські партнери. Допоможіть знайти.Якщо хтось забув, то нагадаю. Столиця в кінці квітня отримала 11 пасажирських автобусів в якості гуманітарної допомоги від міста Рига, а у серпні 19 автобусів від чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.За цей час жоден зі згаданих автобусів не виїжджав обслуговувати маршрути комунального перевізника КП “Київпастранс”. І це при тому, що в публічних заходах щодо отримання цих автобусів особисто брав участь мер Києва В.Кличко.Наприклад, 18 серпня Віталій Кличко заявив наступне: “Уже невдовзі автобуси вийдуть на маршрути в Дніпровському та Деснянському районах столиці”.Пройшов місяць. Станом на 19 вересня жоден з автобусів від німецьких партнерів не здійснював пасажирські перевезення в Києві. За майже 5 місяців не з'явилися на вулицях міста автобуси і від латвійських партнерів. Виходить так, що надана міжнародна допомога тривалий час не використовується на користь киян та тимчасових переселенців. Погано, що транспорт стоїть і не возить пасажирів, але ще гірше, якщо він використовується в чиїхось приватних інтересах.Тому ми з Пасажири Києва звернулися до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та КП “Київпастранс” з проханням роз'яснити ситуацію щодо стану наданих місту пасажирських автобусів в якості гуманітарної допомоги, а також надати інформацію про конкретні терміни виходу автобусів на вулиці Києва та вказати, які саме маршрути КП “Київпастранс” вони будуть обслуговувати.