Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Квадратний
Додано 14 лип 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Кількість підписників: 3 272
Фото: 8,280
Відео: 1,950
Посилання: 1,590
Опис:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot
Джерело

Квадратний | Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а...

Логотип телеграм спільноти - Квадратний Квадратний @kvadratnyk
766 Охват/переглядів 2026-03-25 19:43 Повідомлення №19096
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....