Для тих, хто проїбав контекст подій: 1. Через рудого підора за океаном в нас не вистачає ракет-перехоплювачів для балістики2. Кацапи смокчуть хуя і не можуть пересуватись, оскільки СОУ палять їм логістику на ВСІХ окупованих 3. Кацапам дуже обідно, бо щоночі в них згорає НПЗ/нафтовий термінал/склад/військовий завод/тоне корабель, а на ЛБЗ просувань тупо нема або мізерні4. Кацапи публікують по всім новинам відео, де в т.з старобєльському ліцеї (чи що воно там) - навчають елітних кацапських дроноводів (рубікон)5. Згодом даний ліцей знищується к хуям СОУ, разом з дроноводами і інструкторами. Кацапам обідно, кацапи в своєму стилі влаштовують істерику на весь світ, що хохли вбили чи 60 чи скіки там дітей і які ви погані терористи і підори6. Кацапи користуючись нагодою хуячать по Києву (і не Києву, але в спічах завжди говорять саме про нього) всім чим тіки можнаМораль: на 9 травня треба було влаштувати океан фаршу і крові на красній площі, а не оце от все. Як і писав тоді - обстріл буде шо так шо так (це вже другий в період з дєвятого мая), просто кацапу треба вигадати причину, щоб рудий підор (кєнт кремлівського підора) не дав ракет до ППО. У випадку зі зривом параду було б значно простіше, тут довелось трохи піднапрягтись їм
🎉Спільнота ГХМ вітає вас, почалося літо!🤌І саме сьогодні спільноті ГХМ виповнився 1 рік!Я неодноразово чув подібні запитання: а коли саме заснували ГХМ?🤨Відповідь: фактично конкретної дати немає. Зараз поясню чому.Як усе починалося: * Березень минулого року (07.03.25): ГХМ була звичайним Discord-каналом, де планували масштабну зйомку івенту серед 20 українських майнкрафт-ютуберів — «Королівська Битва». Згодом від цієї зйомки відмовилися через слабку якість івенту. * Квітень (приблизно 5–15 квітня): зародилася інша, значно цікавіша концепція. Створення принципово нової спільноти ютуберів, де абсолютно кожен (окрім креаторів, що роблять контент для дітей) може взяти участь і відчувати себе на рівні з іншими. Тоді ж було перейменовано канал та створено перші чати для спілкування. * 29 травня: дата створення «публічного» ГХМ тут, у Telegram.😲Як бачите, ГХМ як ідея зароджувалася поступово і досить тривалий час. Добре, ви запитаєте: *яка ж дата заснування є найбільш правильною?*🧐Відповідь буде дещо спекулятивною, однак особисто я вважаю правильною датою заснування ГХМ саме 1 червня. Бо для мене ГХМ — це не інструмент і не продукт, це ідея. А остаточно й кардинально зʼявилася ця ідея саме першого дня літа. З того часу і дотепер спільнота активно розвивається, зʼявляється більше творців та цікавих подій. За цей рік ми змогли обʼєднати 66 ютуберів!🥳До нас приєдналися: *Квадратний, Теоо, volo482, Dexter, Eyexord, Богдан, Потомкіч* та інші.🙂↔️Наші головні досягнення за рік: * Створили унікальний ігровий режим «Мафія у Minecraft», який є одним із найкращих (якщо не найкращим) у цій тематиці. Ми зіграли його вже 5 разів, і зовсім скоро анонсуємо 6-й івент! * Досягли позначки у 97 учасників у нашому Discord-каналі. * Зібрали 42 підписників у Telegram-каналі та 99 підписників на YouTube.Цього літа та впродовж всього другого року існування ГХМ — Групи Хороших Майнкрафтерів — ми створюватимемо більше івентів, залучатимемо нових людей до спільноти та розширюватимемо медіапростір навколо нас.🤓Дякую що залишаєтесь з нами!🫶#ГХМ #Спільнота #УМК
🚫В Польщі скасували презентацію книг українських військових на заході, який проходить під кураторством Посольства УкраїниДетальніше – на слайдах. Організатори так званого "Форуму Української Молоді 2026" самі попросили, а потім відмовились від презентації книг "Епізоди Війни" (збірка спогадів бійців Трійки, Кракену, ГУР МО тощо), "Клятий Мольфар" (поетична збірка Олександра Гошилика, який зник безвісти під час оборони Бахмуту), "Про ідеологію" (праця добровольця ССО АЗОВ та діючого військового Третього армійського корпусу Олексія Рейнса "Консула"). Причина - "неоднозначність" військової літератури на думку організаторів форуму.Оскільки мова йде про офіційний захід, вимагаємо пояснень від Посла України в Республіці Польща Василя Боднара та Міністерства закордонних справ УкраїниЧи поділяють вони позицію організаторів форуму? Як так виходить, що українські державні дипломатичні установи в Польщі соромляться українських військових, толеруючи зневагу до захисників та культивуючи українофобію?!!! ЗАКЛИКАЄМО ДО РОЗГОЛОСУ !!!
Відповім на пару питань, які часто звучать:«Шо за Бухловель» і «шо за діскорд», «як потрапити?» Дивіться, в нас є діскорд канал, який живе своїм життям. Якось не склалось вибудувати велику спільноту там, здебільшого через те, що я моментами забивав на це.Але! Є і інший дс, де початково були спонсори ютуба, патреона, бай мі кави. В моменті це було просто як місце, де можна було зібрати всіх до купи і щось обговорити. Але все змінилось з поїздкою в букіч 2025, коли створив приватний ТГ, щоб закидати спонсорів веселим контентом. З того часу вийшло так, що це стала не просто спільнота, а група друзів, де можна довіритись один одному і немає розділення на те, що «я прийшов за донат», а «я прийшов бо мене додати просто так». То ж. Що ми робимо в діскорді «бухловель»? - Часто спілкуємось, майже щовечора дивимось фільми. Періодично бухіч з вебками)) В планах онлайн шашлик😁Що робимо в ТГ чаті? - взагалі все, як і в будь якому іншому чаті, ганяєм один до одного в гості, розповідаємо як пройшов всратий робочий день чи якісь інші цікаві обговорення. Там є люди різних професій, завжди є що нового дізнатись чи кого знайти. Періодично вилазить якась крінжа. Також вітаємо один одного з ДН та намагаємось ситуативно робити підгончики) До речі, Брендо, з Днем народження 🥳Ну і головне: Все, що було в Бухловелі - залишається в Бухловелі👆🏻Раніше в мене були підписки на бай мі каву та патреон. Досі діє спонсорство на ютубі. Але з часом, оскільки це все тяжко зліпити до купи, було принято рішення зробити єдину тусовку без різних сервісів. Це складно моніторити, не приємно видаляти хорошу людину, якщо в неї скінчились гроші ітд. То ж, оскільки в ТГ вже 50+ людей, було прийнято рішення зупинити продаж перепусток в ТГ. Опція купити місце більше недоступна. Лише іноді на стрімах я можу сказати, що, давайте я додам когось за донат. Або тут в каналі ТГ. Людина, що є в чаті ТГ/ДС автоматично може грати з нами в майнкрафт чи інші ігри. Всі, хто донатив 500 гривень на клоунократію - так само з нами зараз грають на новому сезоні.Але все ще можна за 500 гривень мені на стрімі або на поточний збір додатись в ДС. В ТГ лише якщо ви цікава та активна людина. Також буду видаляти учасників, що не активні більш ніж півроку.В нас весело, але це не для всіх. Я хочу зберегти атмосферу, що формувалась дуже тривалий час. Сподіваюсь, зміг пояснити що до чого, бо відповідати кожному вже досить тяжко, а кидати копі пасту без душі мені не подобається
Вчорашня трагедія в Києві справедливо підняла ряд дискусійних питань. Хочу прокоментувати деякі позиції. 1. Дії поліцейського та поліцейської, які прибули на місце теракту. ❗️Ганебна, негідна поведінка. Це - сором для всієї системи. Вони відсторонені, триває розслідування щодо цього. Також будуть прийняті додаткові кадрові рішення щодо керівників.Не зовсім коректно робити узагальнення щодо всієї поліції лише за діями двох працівників. Окремі ситуації не відображають систему в цілому. Адже навіть у цій же спецоперації професійно та швидко діяв КОРД, кримінальні аналітики та інші залучені сили.2. Психічний стан нападника явно був нестабільний. Яким чином він отримав необхідні медичні довідки для продовження дозволу на зброю - потрібно неодмінно дослідити. Це буде зроблено в межах розслідування. ❗️Жодних масових перевірок власників зброї не буде. 3. Щодо надання права на вогнепальну зброю (включно з короткостволом) цивільним громадянам. ❗️Вважаю, що люди мають отримати право на збройний самозахист. Особливо після досвіду, коли на початку повномасштабного вторгнення цивільні люди отримували зброю для національного спротиву. Тож найближчим часом проведемо експертні обговорення за участі народних депутатів, громадськості, журналістів, ветеранської спільноти щодо підготовки фінальної версії законопроєкту про цивільну зброю.Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих жертв терориста. Наше завдання - зробити висновки і посилити систему там, де це потрібно. Саме над цим зараз і працюємо.
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
6 причин, чому Бубка - чорт:Сергій Бубка завжди залишиться світовим рекордсменом і великим легкоатлетом. Але він ніколи не залишиться великим українцем. 1. Сергій Бубка, будучи одним із найвідоміших українців та найвпливовіших в світі спорту функціонерів, півтора тижня з початку повномасштабного вторгнення грав в мовчанку і відмовлявся висловитись, називав війну «бідою», жодного разу не сказав, що на нас напала росія.І це з урахуванням того, що сам він виїхав з України ще 28 лютого. 2. Попри повномасштабну війну та ізоляцію російського спорту, Сергій Бубка очолив в 2022 році International Masters Games Association - структуру, визнану МОК, яка на World Masters Games надала представникам рф право виступати під своїм прапором, просувати свою пропаганду, ставши платформою для публічної присутності й поширення наративів під виглядом «спорту поза політикою». 3. Особистий показовий досвід:Поки я очолював ФЛАУ та мав особисту претензію до Бубки через мовчазну позицію і висловив її йому, Сергій Бубка жодного разу за 2022 рік не підійшов до наших спортсменів на міжнародних змаганнях, не підтримав їх, не запитав що їм потрібно та чим він може бути корисний, натомість, коли він зібрався «з силами» і в 2023 році насмілився це зробити, то вже наші спортсмени не пустили його на збори команди на ЧС в 2023 році. 4. З рішення CAS у справі CAS 2023/A/10093 прямо фіксується позиція МОК: у 2016 році НОК України під керівництвом Бубки в одній зі справ не висловлював жодних застережень щодо включення російським НОКом Криму та Севастополя до свого складу. Цей висновок ставить під серйозні питання ефективність реакції тодішнього керівництва НОК України на спроби так званої «спортивної інтеграції» окупованих територій і потребує чіткої публічної та інституційної оцінки.5. Бубка , як почесний член МОК набрав в рота води у надгучному скандалі з незаконною дискваліфікацією Гераскевича, зате із задоволеним обличчям нагороджував золотом на ОІ росіянку Варфоломєєву, яка кітчилась світлинами з окупованого Криму та мапою із Запорізькою та Херсонською областями в складі рф.6. Брати Сергій та Василь Бубка на початку 2023 року перереєстрували фірму «Монблан» у російському реєстрі юросіб після вимоги рф привести бізнес на окупованих територіях у відповідність до її законодавства. У базах країни-агресора адресою знову зазначено Донецьк, власниками вказані Сергій і Василь Бубки, причому Василь також значиться директором. У травні 2023 року російський «Монблан» почав офіційно торгувати з окупаційними структурами: журналісти Bihus.Info виявили три контракти на постачання талонів на пальне (2000 л — майже 100 тис. руб., 11,5 тис. л — майже 669 тис. руб., 1200 л — 63 тис. руб.). Використати ці талони можна на щонайменше шести АЗС «Монблану» на тимчасово окупованих територіях (чотири в Донецьку, по одній у Макіївці та біля Волновахи).
Цього може бути мало для позбавлення ще одного члена партії регіонів звання Героя України? Запитання риторичне.
Шановні вумні люди, а підкажіть діду, бо голову їбу безрезультатноОт задався я на днях питанням, як естетично прибрати це шнурочне кубло в себе. Дивлюсь на нього 1.5 роки і моральний стан моєї душі аж косойобить щоразу, як це бачу. В мене 3090 MSI. Там 3 дірки під живлення, заживив через 2 лінії + одна типу перемичка з тої, що по центру, бо тупо не було вже стільки шнурків. В теорії- правильно в кожну дірку окрему лінію, а як воно працює на практиці? Бо я бачив трійники де з 1 12 пін виходить 3х8 і мені здається, що це якась хуйня і фізику намагаються наїбать, але я не дуже розумію деАле! Поки шукав рішення, виявилось, що на 5090 (фото ліворуч) лише один розʼєм 12 пін і піздєц, що на 12 менше ніж на 3090. Вони типу енергоефективніші і їм не треба на стільки дахуя? Але що тоді буде, якщо скористатись трійником. Це ж їбло якесьТипу якщо розʼєм на БЖ видеє, наприклад, 100 ват. Кожен на карточці приймає по 100 бо загалом їй треба 300. То хуйня ж підключати трійником бо щось та й точно відїбне
Всього то треба було: 1. Адекватний міністр оборони з нашого боку2. Кацапам - вбити цивільних дроном на старлінку3. Щоб це потрапило не просто в новини, а щоб особисто міністр оборони про це сказав прямо Маску (і не тільки)Вкотре, блядь, має хтось померти просто так від рук підорів щоб щось заворушилось Що ж. На превеликий жаль, оскільки кацапи підори, такого контенту в нас дахуя і трошки. За бажання - можна завалити ВСІ західні ЗМІ фото/відео з вбитими цивільними, стратами, розбитими тец і містами та селами. І це НЕОБХІДНО зробити.Щоб блядь це було не просто мінорною стрічкою новин в умовній Франції чи Канаді, а щоб цим все було засипано як в перші дні з 24.02Бажано без цензури. Це жорстко і не етично. Але які є варіанти? Якщо це працює і рятує життя, повертає людей в реальність, особливо пасивних, то чому б цим не скористатись? Знаю, що ці новини туди доходять, але треба активніше працювати над цим, щоб був результат як в даній, на жаль, трагічній ситуації. Бо поки на заході заграють з росіянами, росіяни - використовують західні технології для знищення самого ж заходу, поки більшість там взагалі в душі не пойобує шо там у нас відбувається
Я вчора краєм уха слухаю цю комісію з азартних ігор з Гетманцевим і чую що він каже "а вот што би про ето сказав Павло Петриченко, автор петиції" і думаю ну єбать конєшно Данило ти і чорт.Але стримався, нічого про це не сказав не написав, бо, думаю, ну може просто в розпалі дискусії у людини вирвалось, ну сказанув зайвого, ну з ким не буває, така людина емоційна запальна, буває, охолоне, зрозуміє, передумає. Не передумав. Пишається. Окремо виклав в телеграмі щоб усі побачили - я, Данило Гетманцев, нє користі раді, а у виконання волі загиблого героя.Мушу нагадати людині, яка вчора питала, що б на це сказав Павло Петриченко, що якби вона справді прислухалася до слів Павла Петриченка, то вона б самостійно вскрилася, згідно з його керівними настановами.Воювати мертвими в принципі харам і дуже погана неетична історія. Воювати мертвими, які окремо зазначали, що ти чорт і вони хочуть бачити тебе не в парламенті а в тюрмі - окремий рівень підлого цинізму, доступний мало кому.Гетманцеву доступний.