Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Квадратний
Додано 14 лип 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Кількість підписників: 3 272
Фото: 8,280
Відео: 1,950
Посилання: 1,590
Опис:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot
Джерело

Квадратний | Всього то треба було: 1. Адекватний міністр оборони з нашого боку2. Ка...

Логотип телеграм спільноти - Квадратний Квадратний @kvadratnyk
833 Охват/переглядів 2026-02-04 18:51 Повідомлення №18648
Всього то треба було: 1. Адекватний міністр оборони з нашого боку2. Кацапам - вбити цивільних дроном на старлінку3. Щоб це потрапило не просто в новини, а щоб особисто міністр оборони про це сказав прямо Маску (і не тільки)Вкотре, блядь, має хтось померти просто так від рук підорів щоб щось заворушилось Що ж. На превеликий жаль, оскільки кацапи підори, такого контенту в нас дахуя і трошки. За бажання - можна завалити ВСІ західні ЗМІ фото/відео з вбитими цивільними, стратами, розбитими тец і містами та селами. І це НЕОБХІДНО зробити.Щоб блядь це було не просто мінорною стрічкою новин в умовній Франції чи Канаді, а щоб цим все було засипано як в перші дні з 24.02Бажано без цензури. Це жорстко і не етично. Але які є варіанти? Якщо це працює і рятує життя, повертає людей в реальність, особливо пасивних, то чому б цим не скористатись? Знаю, що ці новини туди доходять, але треба активніше працювати над цим, щоб був результат як в даній, на жаль, трагічній ситуації. Бо поки на заході заграють з росіянами, росіяни - використовують західні технології для знищення самого ж заходу, поки більшість там взагалі в душі не пойобує шо там у нас відбувається