Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Квадратний
Додано 14 лип 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Кількість підписників: 3 272
Фото: 8,280
Відео: 1,950
Посилання: 1,590
Опис:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot
Джерело

Квадратний | Все ж, блекаути зараз, хоч і дахуя годин без світла - терпиміші ніж в ...

Логотип телеграм спільноти - Квадратний Квадратний @kvadratnyk
1 020 Охват/переглядів 2025-11-10 20:37 Повідомлення №17866
Все ж, блекаути зараз, хоч і дахуя годин без світла - терпиміші ніж в 2022/2023Раніше була пізда. Тотальна, страшна і безпросвітна. Хоч і вайб був особливийГрали в настолки ПРИ СВІЧКАХ НАХУЙ, той, в кого павер і набір шнурків - герой вечора. Звʼязок тух нахуй в ту ж секунду як вимикали світло. В кращому випадку від 20 до 120 хвилин був. Щас мобільний інтернет/звонілка працюють по 6-8 годин точно. На довше в ряд, на щастя, не вимикали. Провайдери втулили на термінали генератори, тепер оптика працює завжди. Якщо є в що тикнуть роутер + персональний терміналПоназавозили шнурків до павербанків з аліекспреса, вкурили за генератори, зарядні станції, інвертори, панельки та іншу шнягу. Ну і + всякі акумуляторні лаппочки, лед ленти, ліхтарики, які ахуєнно світять, коштують копійки і хавають хуйню електроенергіїОсобисто в мене зараз павербанків на, сумарно, 150-200 тисяч махів. Типу взагалі пахую. Вони досить дешеві, за життя назбирав. Є зарядна станція на кіловат (мій комп в робочому режимі вивозить 2-2.5 години, при тому що світла хаває яїбу. Комп квіточки тягне всі 3-4. Якщо втулить на котла, холодос + зарядить айпад = можна дивитись кінчик і похуй на те, що немає світла. На крайній піздєц - є генератор. Але в квартирі не супер зручна штука для користування. Хоча він досить економний, вистачає на всі робочі потреби та не сильно кусається ціна на бенз до нього, бо хаває хуйню. Єдине що, зайобує виносити навулицю і кидати кабель. Ну і шоби якийсь підор по пріколу його не заглушив.Щас замовив самопальну зарядку на 5 кіловат, в оплату частинами нахуй, ну а шо, чому б ні. Без роботи сидіть - очко. В подальшому ціни будуть піздєц як щас, але помножено на два. Підсумовуючи = 2022/2023 роки були в цьому плані дуже приємними в плані проведення часу. Багато людей завжди збиралось, бо всім було як мінімум нудно і нєхуй чим зайнятись. Маючи кілька паверів і найменшу зарядну станцію + якийсь планшет - можна весело вбити часЄдині нюанси по роботі. Монтажка, на жаль, хоч і дає опцію працювати з дому і займатись цікавою справою - нещадно нищить твій бюджет, оскільки змушує думати про дахуя великі акуми. А без роботи хуйово. Та й такеА як ви виживаєте без світла?