Джерело
Кузьміна каже | Паралельно зі стражданням редагуванням першої частини трилогії я пишу ...
570 Охват/переглядів
2025-02-20 16:46
Повідомлення №192
Паралельно зі стражданням редагуванням першої частини трилогії я пишу другу частину.І якщо перша це переважно пригоди та драми, то друга це переважно драми та політика. Королівський двір, інтриги, замахи, суди, великі палкі промови та нескінченні двозначні діалоги. Пасивна агресія, павутиння брехні, купа відкритих та завуальованих протистоянь, зваблення та зради.І це все настільки незвичне для мене як для людини. Уже багато років я будую для себе максимально здорове коло спілкування: з повагою до кордонів, з розуміння та цінуванням своїх та чужих емоцій, з довірою та турботою. Перериваю все, що видається токсичним та виснажливим. І я вже тупо забула, як це, коли інакше. Усі інтриги та мотивації в мене детально розписані в плані, але ямаю хоча ж трошечки відчувати емоційний стан своїх персонажів, щоб зробити текст живим. Іноді зависаю надовго над тою чи іншою реплікою. Іноді відчуваю себе безмежно тупою, бо не можу придумати елегантну підйобку. Іноді зʼявляється бажання передивися перші сезони «Гри престолів».Але як же ж цікаво. Це виклик і його я здолаю теж. #Кузьміна_пише