Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів
Додано 06 гру 2025

Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів

@kuda_letut
Кількість підписників: 2 814
Фото: 6,140
Відео: 1,480
Посилання: 3,570
Опис:
🚨Ми попереджаємо про тривоги, ракетну небезпеку, вибухи та інші загрози. ⚡️Публікуємо найважливіші новини України. ❗️Оперативно інформуємо про наслідки обстрілів та влучань
Джерело

Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів | ️ Чому по всій Україні відключення світла, якщо прильоти по енергетиці...

Логотип телеграм спільноти - Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів @kuda_letut
1 890 Охват/переглядів 2026-01-23 17:10 Повідомлення №29159
⚠️ Чому по всій Україні відключення світла, якщо прильоти по енергетиці були не всюди?Поясню простими словами 👇Електроенергія — це не «світло в одному місті». Це єдина система, як велика мережа, де всі області пов’язані між собою. 1) Українська енергосистема працює як одне ціле.Якщо в одній частині країни пошкоджена генерація (електростанції) або великі підстанції — струму стає менше для всіх, навіть якщо у вашому місті було тихо. 2) Проблема не тільки в “де прилетіло”, а в балансі.Щоб у мережі було стабільно, потрібно постійно тримати баланс: • скільки електрики виробили; • і скільки люди споживають.Коли частина станцій вибуває — баланс ламається, і система може “впасти”. 3) Відключення — це спосіб не допустити аварію.Тому світло вимикають не тому що «хтось забрав у вас», а щоб: • не перевантажити мережу; • не зламати трансформатори; • не допустити великого блекауту на доби. 4) Навіть якщо ваш регіон цілий — він залежить від інших.Наприклад, якщо частина генерації постраждала в одному регіоні — інші області не можуть “зробити електрику самі”, бо: • не всю електрику можна перекинути технічно; • лінії мають ліміти; • мережа не гумова. 5) Часто пошкодження не видно, але вони критичні.⚡️Тому відключення по всій Україні — це не “несправедливо”, а необхідно, щоб:енергосистема не лягла повністю.