Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів
Додано 06 гру 2025

Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів

@kuda_letut
Кількість підписників: 2 814
Фото: 6,140
Відео: 1,480
Посилання: 3,570
Опис:
🚨Ми попереджаємо про тривоги, ракетну небезпеку, вибухи та інші загрози. ⚡️Публікуємо найважливіші новини України. ❗️Оперативно інформуємо про наслідки обстрілів та влучань
Джерело

Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів | Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського уда...

Логотип телеграм спільноти - Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів Куди летить | Моніторинг руху ракет та шахедів @kuda_letut
379 Охват/переглядів 2026-01-20 11:05 Повідомлення №29089
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!