Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кременчук ⚡️INFO
Додано 14 лип 2024

Кременчук ⚡️INFO

@kremenchuk_info
Кількість підписників: 2 171
Фото: 9,700
Відео: 4,050
Посилання: 4,790
Опис:
⚡️ Актуальні події Кременчука 💥 Яскравий контент 24/7 📧 Прислати новину або оголошення: @InfoKremenchuk_bot Запрошуй друзів на канал https://t.me/kremenchuk_info

👥 Кількість підписників

2 171
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: +37

👁️ Середній перегляд на повідомлення

650
Середній/День:: 756
Середній/Тиждень:: 602
ERR: 29.94%

📊 Кількість повідомлень на день

5.3
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 7
Середнє за день: 5.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 750 26-01-12 07:46
Усі чинні заступники новопризначеного очільника Полтавщини Віталія Дяківнича подали заяви про припинення своїх повноважень. Це передбачено Законом України «Про місцеві державні адміністрації».Згідно з нормою закону, перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій зобов’язані подати заяви про припинення своїх повноважень новопризначеному голові у день його призначення. Тож цю вимогу виконали Володимир Когут, Антон Чубенко та Максим Калінін.Водночас посадовці продовжують виконувати свої обов’язки до моменту, поки новий керівник ОВА не підпише відповідні заяви.За наявною інформацією, Володимир Когут наразі перебуває у відпустці. Фактично на робочих місцях залишилися лише два заступники — Антон Чубенко та Максим Калінін.Саме Максим Калінін сьогодні виконує обов’язки начальника Полтавської обласної військової адміністрації на час перебування Віталія Дяківнича у столиці. Це може свідчити про зміну його статусу та можливе підвищення — не виключено, що Калінін стане першим заступником начальника Полтавської ОВА.Примітно, що це чи не перший випадок за останні два роки, коли Максим Калінін тимчасово очолює область. Раніше він не входив до кола фаворитів обласного керівництва, однак нинішня ситуація може сигналізувати про кадрове перезавантаження в Полтавській ОВА.
👁 761 26-01-09 08:26
Сьогоднішня позачергова онлайн сесія Полтавської обласної ради відбувається без участі новопризначеного керівника Полтавської області Віталія Дяківнича. Натомість у роботі сесії онлайн беруть участь чинні заступники начальника Полтавської обласної військової адміністрації Володимир Когут та Антон Чубенко.Під час засідання депутати розглядають вкрай актуальне питання можливих відключень електроенергії для об’єктів критичної інфраструктури області та мають ухвалити відповідне звернення до Уряду з вимогою не допустити застосування графіків погодинних відключень електроенергії до об’єктів критичної інфраструктури Полтавської області, аби не створювати загроз для життя і здоров’я людей та безпеки регіону.Відсутність Віталія Дяківнича на першій сесії обласної ради після кадрових змін у керівництві області, за моїми даними, викликала запитання у частини депутатського корпусу. Втім, як мені стало відомо, офіційне представлення нового очільника Полтавщини адміністративно-господарському активу області заплановане на сьогодні після обіду. Представлення проведе керівництво Офісу Президента України в онлайн-форматі. До заходу в такому ж режимі мають долучитися більшість керівників територіальних громад та підпорядкованих Полтавській ОВА служб.
👁 754 26-01-02 21:23
Джерела в ОП підтверджують раніше поширені дивні чутки, що голову СБУ Малюка хочуть звільнити. Звільнити саме в процесі дуже складного діалогу з союзниками про продовження підтримки України попри вимоги Путіна: вони прямо кажуть, що їхню оцінку наших перспектив у війні зараз визначило позбавлення Росії ресурсів фінансування війни і ведення воєнних дій. Це вони конкретно про успішне скорочення саме дронами СБУ «тіньового флоту» Росії і про скорочення внаслідок ударів саме СБУ на 30% нафтового експорту Росії. Це реально те, чим ми переконуємо їх «Україна в змозі встояти – підтримувати нас і далі є сенс», «немає підстав прогинатись під ультиматум Путіна». Але все це – саме про теперішню спецслужбу, створену з нуля Малюком. До нього ніякої бойової спецслужби воюючої держави просто не було. Нікому на думку не спадало, що СБ в змозі прямо і настільки потужно впливати на хід дуже жорстокої війни. Прямо міняти думку союзників про наші військові можливості. І от саме тепер заговорили про вибивання в Зеленського з-під ніг однієї з найбільш ефективних (і ефектних – для того ж Трампа це найважливіший аргумент!) опор у переконанні чи не цілого світу «Україні не обов’язково капітулювати». Бо подірявлений танкерний флот – це «карта» в руках Зеленського, як любить говорити той же Трамп. Зупинені НПЗ – «карта». Символічний Кримський міст, тричі дуже ефектно (але і ефективно для переривання військової логістики) підірваний – теж «карта». А тепер ці «карти» пробують спихнути з рук Зеленського у відбій. Це в момент чи не щоденних його діалогів із західними політиками. І ще один аспект, значно «ближчий до тіла» європейських союзників: от прямо зараз вони один за одним визнають реальну військову загрозу Росії для себе і розробляють національні та спільну стратегію і тактики оборони. Конкретно в ці тижні відповідні заяви зробили Німеччина, Велика Британія, Норвегія, Фінляндія, Польща, країни Балтії, але в той же бік рухається і Франція. І кожен з них так чи інакше зазначив, що будує оборону значною мірою на українських тактичних, технічних інноваціях – на тому, що привнесла у новітню війну бойова СБ Малюка. В сенсі, кожен з союзників прямо зацікавлений у взаємодії з СБУ для отримання унікального досвіду. Звільнення (навіть у форматі «посадового переміщення») Малюка за таких обставин не зрозуміє жодна з цих країн – бо тут вже йдеться про їхній особистий інтерес. Навіть чутки про можливість звільнення вже підважили позиції Зеленського в діалозі («викликали щире нерозуміння і глибоке занепокоєння», якщо дипломатичною мовою). Офіційно невідомо (але всі ж все розуміють), хто саме переконує Зеленського пиляти гілку під собою. Але просто уявіть, як виглядатиме Зеленський, якщо реально винесе це питання на голосування ВР (саме такий механізм звільнення голови СБУ в Україні) – а там не набереться голосів за таку геніальну ідею! А їх з дуже високою ймовірністю дійсно не набереться – бо тут про обороноздатність і капітуляцію, а не про кадрові підкилимні ігрища. Це здатні зрозуміти всі. І от це актуалізує версію зовнішньої стимуляції такої ідеї, хто б її не проштовхував Зеленському. Бо хто ж не спробує спровокувати обезголовлення підрозділу, на рахунку якого дуже значна частка успішних ударів по армії Росії і по її економіці? Дезорганізація, призупинення поточних спецоперацій, хаос на пару місяців під час зимового наступу... І невдоволені європейці. І Трамп, в якого немає регулярних приводів робити «Вау!» під час розповідей «ну що там в Україні і Росії?». Ну і блідий вигляд Зеленського за результатами спроби звільнення теж приємний Кремлю. Коротше, смердить від цієї ідеї, капітально так смердить портянками в лаптях.
👁 757 25-12-24 12:42
У Кременчуці чоловік розпилив сльозогінний газ на поліцейського, який гнався за ним на проспекті Свободи У Кременчуці завершився розгляд клопотання про запобіжний захід для місцевого жителя, який підозрюється у нападі на правоохоронця.Подія трапилася 15 грудня 2025 року близько 14:20, коли екіпаж поліції намагався перевірити документи чоловіка за статтею 32 Закону України «Про Національну поліцію».Під час досудового розслідування встановлено, що 15 грудня 2025 року близько 14:20 екіпаж поліції «ЗАЛІКТЦК-2» під час чергування на вулиці Єднання України, біля будинку №3 у Кременчуці, помітив чоловіка, якого хотіли перевірити за законом «Про Національну поліцію» (ст. 32). Проте підозрюваний відмовився виконувати законні вимоги правоохоронців.Під час спілкування виявилося, що чоловік має при собі предмет, схожий на балончик зі сльозогінним газом. Помітивши це, він почав тікати. Старший лейтенант поліції, інспектор взводу №1 роти №1 БПП у Кременчуці, почав переслідувати підозрюваного, пробігши за ним до під’їзду на проспекті Свободи, 74.Неподалік входу до під’їзду, усвідомлюючи небезпечність своїх дій і передбачаючи можливі наслідки, підозрюваний, діючи з прямим умислом і мотивом протидії виконанню службових обов’язків поліції, дістав балончик зі сльозогінною речовиною та розпилив його в обличчя поліцейському. Внаслідок цього потерпілий отримав хімічні опіки очей і дихальних шляхів.Після нападу підозрюваний зник із місця події, забігши до власного помешкання.Правоохоронці затримали підозрюваного о 20:56 того ж дня, йому було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 345 КК України — умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням службових обов’язків.Слідчий суддя Автозаводського районного суду, розглянувши матеріали справи та обставини події, вирішив відмовити у клопотанні про домашній арешт і застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Чоловік зобов’язаний перебувати на контролі у слідчого, не залишати Кременчук без дозволу слідства, прокурора чи суду та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи.Дії підозрюваного розцінюються як суспільно небезпечні, проте наразі розслідування триває, і суд лише визначив заходи для запобігання можливому переховуванню або втручанню у хід кримінального провадження.Строк дії обов’язків підозрюваного визначений до 13 лютого 2026 року.kg.ua—P.S. цього ж дня будо надіслане відео та фото з цього підʼїзду, на відео розповідали, що це ТЦК розпили балончик в підʼїзді. Як там було насправді - незрозуміло🤔Підписатися • Надіслати новину • TT • IG • X • FB
👁 596 25-12-18 11:34
Директор комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук», колишній заступник міського голови Кременчука Валерій Декусар пішов у відпуску, з якої вже не повернеться на керівну посаду. Він звільняється з неї. Чому так сталося мені дізнатися не вдалорся. Він не відповів на мій телефоннний дзвінок, але керівники комунальних підприємств галузі ЖКГ сьогодні розповіли, що Декусар хотів звільнитися ще минулого місяця. Згадаємо, що у 2014 році, працюючи керівником оргвідділу міськвиконкому Кременчука Валерій Декусар хапав за руки журналістку телекомпанії «Візит» Оксану Цокур і штовхав її у «коридор ганьби», який влаштували окремі кременчужани перед Апеляційний судом в Полтавській області. За цим фактом була відкрита кримінальна справа, яка згодом канула у літа.Потім він став віцемером з питань ЖКГ і до 2020 року працював на цій посаді. Далі він зник на деякий час з поля зору і наприкінці листопада 2023 року на сесії міської ради міський голова Віталій Малецький повідомив, що ексвіцемер Валерій Декусар став завгоспом ліцею №30. Там він пропрацював зовсім не довго і пішов працювати до «Спецсервісу». За цей час підприємство дійсно покращило умови перебування в ньому тварин.
👁 430 25-12-16 08:13
4 роки умовно за схему із завищеними зарплатами у мерії КременчукаАвтозаводський райсуд Кременчука визнав винуватою головну бухгалтерку виконкому у привласненні бюджетних коштів. Вона уклала угоду з прокурором, повністю визнала провину та погодилася свідчити щодо спільниці.За даними слідства, у 2016–2018 роках бухгалтерка разом із підлеглою завищувала собі зарплату, премії та надбавки. Неправдиві суми потрапляли у відомості, а зайві гроші перераховувалися на їхні банківські картки.Жінка відшкодувала збитки — понад 615 тис. грн. Після цього представник виконкому попросив залишити цивільний позов про відшкодування, який подавала мерія, без розгляду.Суд затвердив угоду з прокуратурою й призначив 4 роки позбавлення волі умовно, а також заборонив їй працювати на бухгалтерських та адміністративних посадах протягом 3 років. Окрім цього, вона має сплатити понад 44 тис. грн за проведені експертизи.Справу щодо підлеглої виділено в окреме провадження — вона перебуває у розшуку.Детальніше: mediadokaz.pl.uaПідписатися • Надіслати новину • TT • IG • X • FB
👁 650 25-10-17 14:38
Батя call-центрів Полтави📖 Заступник прокурора Полтавщини Іван Шнуренко — сім'я користується елітними автомобілями вартістю понад мільйон гривень, що належать родичам, і має патент на винахід у побутовій сфері. Шнуренко, зареєстрований у Києві, але фактично проживає в Полтаві (де орендує квартиру та паркомісце з січня 2024).У 2024 році його основний дохід склав 1,27 млн грн зарплати та ще 260,4 тис. грн від Київської обласної прокуратури. Дружина, Анна Дмитрівна Шнуренко, заробила 145 тис. грн зарплати від власної компанії ТОВ "Брайт Медікал".Сім'я тримає готівкою 25 тис. доларів.Шнуренко володіє двома земельними ділянками в Київській області: 1500 м² у с. Крушинка (Фастівський район, придбана у 2014 році за 65,5 тис. грн) та 2500 м² у с. Дзвінкове (Боярський район, 2016 рік, 50 тис. грн). Ціни на момент покупки виглядають скромними порівняно з нинішніми ринковими – землі під Києвом нині коштують сотні тисяч гривень за сотку.Нерухомість сім'ї розкидана по регіонах:✔️ Квартира 51,7 м² у Василькові (2000 рік, спільна власність з батьками Шнуренка – Геннадієм Григоровичем та Наталією Петрівною).✔️ Квартира 50,8 м² у Києві (2005 рік, за 5 тис. грн – ймовірно, приватизація; спільна часткова власність з дружиною та Дмитром Мациніним).✔️ Квартира 78,6 м² у Києві (2019 рік, вартістю 2,06 млн грн, власність Дмитра Мациніна, але сім'я Шнуренків має безоплатне право користування).✔️Оренда квартири 40 м² та паркомісця 15 м² у Полтаві (з 2024 року, власник – Андрій Козельський).✔️ Дружина орендує паркомісце 13,8 м² у Києві (з 2020 року).🚫 Сім'я не володіє авто безпосередньо, але користується ними безоплатно:🔸 Subaru Legacy (2007) (власність дружини з 2013 року, куплена за 124 тис. грн; користується також Дмитро Мацинін).🔸BMW 535 (2013) (з 2021 року, власність Мациніна).🔸 Audi Q5 (2018), з червня 2024 року, придбана за 1,31 млн грн, власність Оксани Мациніної /дружина користуєтьсяЦікавий аспект – ТОВ "Брайт Медікал" (код 39021117, адреса в Києві на вул. Срібнокільській). Дружина є 100% власницею з 2013 року, вклавши 500 тис. грн у статутний капітал (це ж є її фінансовим зобов'язанням). Компанія займається, ймовірно, фармацевтикою чи медичними товарами (email [email protected] натякає на аптечну мережу). Анна Шнуренко також має патент на корисну модель "Постільна білизна з можливістю з’єднання підковдри та простирадла" (з 2023 року) – незвичайний винахід для дружини прокурора.💬@ABleaks_bot💕Долучитись [email protected]
👁 351 25-07-23 14:46
119 гектарів на папері — не Кременчук: міськрада виграла апеляцію щодо землі, яка після децентралізації так і не перейшла у її власністьУ межах Кременчука знаходиться ділянка площею майже 120 гектарів, яка, згідно з законодавством, після децентралізації мала перейти у власність Кременчуцької міської ради. Та цього так і не сталося. Йдеться про територію колишніх тютюнових складів по вул. Занасипський шлях та частини землі, де проходить дорога на Полтаву, яку люди нещодавно ремонтували самостійно. Через те, що земля не міська (юридично земля все ще належить Піщанській територіальній громаді), хоча і розділяє територію міста ( центр та Третій Занасип) місто не може навіть провести ремонт дороги.Попри публічні обіцянки тодішнього керманича Полтавської ОВА Дмитра Луніна, жодних реальних дій з боку обласної влади не було. Тож міськрада звернулась до суду, аби змусити Полтавську ОВА передати землю у власність громади.Полтавський окружний адмінсуд ще 14 квітня 2025 року відмовив Кременчуцькій міській раді в задоволенні позову щодо передачі землі. У відповідь міськрада подала апеляційну скаргу, в якій наполягала: після ухвалення в 2021 році змін до земельного законодавства всі державні землі в межах територіальних громад мають перейти у комунальну власність.Днями Другий апеляційний адміністративний суд став на бік Кременчука — частково. Він скасував рішення суду першої інстанції та зобов’язав Полтавську ОВА повторно розглянути заяву Кременчуцької міської ради про передачу земель та надати оригінали договорів оренди згідно з актами приймання-передачі. В іншій частині позовних вимог суд відмовив. Але навіть часткове задоволення — це шанс для міста вирішити питання з землями, що де-факто вже давно є частиною Кременчука.До речі, через затягування передачі документів Кременчук втрачає щороку близько мільйона гривень лише на орендних надходженнях. І поки на словах обласна влада визнає територіальну приналежність цих земель, у реальності — громада не може ними розпоряджатися.
👁 357 25-07-03 15:54
У Кременчуці зобов’язали забезпечити цілодобовий доступ до укриттів: офіційне доручення міської комісії з ТЕБ та НС.У зв’язку зі зростанням масованих повітряних атак та падінням уламків на об’єкти інфраструктури в Кременчуці, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) видала офіційне доручення всім керівникам закладів, на балансі яких є захисні споруди, забезпечити безперешкодний доступ населення до укриттів. Відповідний документ підписав голова комісії Володимир Пелипенко.У червні до міської влади надходить дедалі більше скарг від жителів про закриті укриття під час повітряних тривог. Такі дії є грубим порушенням законодавства у сфері цивільного захисту.Ключові вимоги доручення:• Цілодобовий доступ до укриттів — для всіх мешканців громади, особливо в період сигналу «Повітряна тривога». Для закладів освіти — відповідно до окремого порядку, затвердженого постановою Кабміну.• Постійний контроль за станом укриттів та наявність інформаційних матеріалів про правила поведінки в укриттях — на стендах, сайтах та безпосередньо в захисних спорудах.• Обов’язкові інструктажі з відповідальними працівниками, зокрема черговими, щодо правил експлуатації об'єктів.• Адміністративна та кримінальна відповідальність для балансоутримувачів, які не допускають громадян до укриттів або не забезпечують їхню належну підготовку.Доручення адресовано департаментам міської ради: житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, молоді та спорту, а також управлінню культури і туризму.Усім відповідальним балансоутримувачам наказано в найкоротший термін відзвітувати про виконані заходи в Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи. Міська влада закликає всі організації суворо дотримуватися вимог безпеки та пам’ятати: відчинені укриття — це життя людей.
👁 317 25-05-28 07:21
Чому міська влада Кременчука, очолювана Віталієм Малецьким, вкотре демонструє зневагу до законності та інтересів громади?Кілька днів займався темою імовірної розтрати коштів міського бюджету і був шокований! У жодному з подібних кримінальних провадженнях представники виконкому не виявили бажання представляти інтереси громади. Замість того, щоб боротися за повернення коштів до міської казни, вони відмовилися від статусу потерпілої сторони. Чи це недбалість? Чи цілеспрямований саботаж? Чи тактика команди Малецького, аби потім рішення суду було опротестовано і розсипалося? Один з прикладів - справа проти директорки Першої міської лікарні Галини Бородянець, яку особисто я поважаю, проте факт того, що слідчі вручили їй підозру у зловживанні владою, внаслідок чого за даними правоохоронців бюджету завдано збитків понад 300 тисяч гривень, є фактом. Так ось у цій справі— жодної ініціативи від міської ради. Хоча є:• висновки Державної аудиторської служби;• офіційні експертизи, які підтверджують факт збитків.Але, вочевидь, висновки аудиторів та експертів не варті уваги для пана Малецького. Бо вирішальним, як виглядає, є лише його власне бачення та "експертна думка", якою він, очевидно, керується, щоб вирішити — захищати кошти громади чи зробити вигляд, що нічого не сталося.Чому влада не хоче бути потерпілою стороною у кримінальних провадженнях щодо розтрати наших з вами коштів?Це страх? Небажання конфліктувати з «своїми»? Чи, можливо, участь у схемах?Це ганьба. Це зрада інтересів громади. Це приклад, як влада у місті саботує справедливість.Поки правоохоронці проводить розслідування, готують підозри, міська рада мовчки покриває чиновників, які, можливо, крали з бюджету. Проте ми, жителі Кременчука, маємо знати правду і вимагати реальних дій — не лише від слідства, але й від влади, яка зобов’язана стояти на боці закону!