Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуйовий КПІ
Додано 14 лип 2024

Хуйовий КПІ

@kpi_666
Кількість підписників: 16 806
Фото: 993
Відео: 126
Посилання: 338
Опис:
Свої кул сторі сюди: @predlozhka_bot Файний КПІ тут: @kpi_777
Джерело

Хуйовий КПІ | Вітаю! Хочу висказатись з приводу заліків і сесії в КПІ на свята, які ...

Логотип телеграм спільноти - Хуйовий КПІ Хуйовий КПІ @kpi_666
21 300 Охват/переглядів 2024-12-10 16:21 Повідомлення №7418
Вітаю! Хочу висказатись з приводу заліків і сесії в КПІ на свята, які будуть проходити очно. 31 числа залік, куди мають прийти студенти, які мають писати залікову роботу, і це студенти, які з інших міст, фактично на святкування Нового Року у тебе немає сил і часу. А на залік ти маєш прийти, бо через повітряні тривоги на парах і відключення світла всі не встигають здати лабораторні. Перевіркові роботи на Різдво по новому стилю, сесійні екзамени на Різдво старого стилю. У більшості університетів, хоча би цей період проходить дистанційно. Але ти маєш зʼявитись в КПІ, не дивлячись на свято, ситуацію в країні, відключення електроенергії. Найбільше дивує, що деканат дійсно призначає здачі робіт саме на свята або день після. Така ситуація вже не перший рік, яка показує зневагу до студента, викладача та до українських традицій. Надіюсь, нова адміністрація цей рік зверне увагу на такі скарги від студентів. Дійсно, в Україні військовий стан і поняття «вихідний на свято»- немає. Але признаючись собі, всі ми хочемо відчути моменти з родиною або те що нам близько до душі.