Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА)
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА)

@kozytskyy_maksym_official
Кількість підписників: 135 343
Фото: 22,500
Відео: 2,710
Посилання: 4,710
Опис:
Офіційний телеграм-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького Facebook: https://www.facebook.com/kozytskyymaksymofficial Twitter: https://twitter.com/M_kozytskyy
Джерело

🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) | Я хочу подякувати кожній державі, хочу подякувати кожному лідеру, який...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) @kozytskyy_maksym_official
14 100 Охват/переглядів 2026-05-06 18:22 Повідомлення №29953
Я хочу подякувати кожній державі, хочу подякувати кожному лідеру, який підтримав Україну та пропозицію нашої держави – пропозицію, яку ми дали Росії, – про встановлення повної тиші. По сьогоднішньому дню ми бачимо, що Росія відповіла на цю нашу пропозицію припинення вогню тільки новими ударами, новими атаками. Сьогодні фактично весь день, фактично щогодини з різних наших областей повідомлення про удари. Донеччина, Харківщина, Дніпровщина, Суми, область Сумська, Чернігівщина, Запоріжжя, Херсон. Жоден із видів своєї воєнної активності Росія не зупинила. На жаль, не зупинила. Україна буде діяти дзеркально. Залежно від ситуації вночі та завтра теж будемо визначатись із нашими цілком справедливими відповідями. Росія отримала від нас чітку пропозицію щодо тиші та дипломатії і знає, як зв’язатися з Україною або з партнерами, щоб узгодити деталі. Якщо ж ту одну особу в Москві, яка не може жити без війни, цікавить тільки один парад і більше нічого, то це інша справа. Україна готова працювати заради миру. Україна прагне достойно закінчити цю війну. Росія довоювалася до того, що і їхній головний парад уже залежить від нас. І це чіткий сигнал: треба завершувати. Я дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!