Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА)
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА)

@kozytskyy_maksym_official
Кількість підписників: 135 236
Фото: 22,500
Відео: 2,710
Посилання: 4,710
Опис:
Офіційний телеграм-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького Facebook: https://www.facebook.com/kozytskyymaksymofficial Twitter: https://twitter.com/M_kozytskyy
Джерело

🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) | Понад 58 мільйонів гривень спрямували з обласного бюджету у квітні на ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) @kozytskyy_maksym_official
15 200 Охват/переглядів 2026-04-16 08:51 Повідомлення №29441
Понад 58 мільйонів гривень спрямували з обласного бюджету у квітні на підтримку наших Захисників і Захисниць.Це стало можливим насамперед завдяки людям на Львівщині, які чесно працюють і сплачують податки.Цього разу фінансування отримають:12 окрема бригада армійської авіації ім. генерал-хорунжого Віктора Павленка, 3-й прикордонний загін імені Героя України полковника Євгена Пікуса, 80 окрема десантно-штурмова Галицька бригада ДШВ ЗСУ, Кінологічний центр ДПСУ, 156-та окрема механізована бригада, Центр спеціального призначення «Омега» НГУ, Управління СБУ у Львівській області та Головне управління Національної поліції у Львівській області.Ці гроші перетворилися на конкретну допомогу: сучасні розвідувальні та ударні дрони, транспорт для мобільності підрозділів, системи РЕБ, укриття, наземні роботизовані комплекси, те, що рятує життя, дає силу і допомагає нашим воїнам виконувати бойові завдання.📍Крім того, до кінця травня з обласного та місцевих бюджетів скеруємо на зміцнення протиповітряної оборони Львівщини ще 200 мільйонів гривень.Дякую кожному і кожній, хто зараз на передовій виборює майбутнє для України.Дякую всім людям у Львівській області, які чесно працюють, підтримують економіку і нашу армію.Вистоїмо!